Image
7.6.2019 0 Comments

SteelSeries uvádza mechanické klávesnice s nastaviteľnou výškou aktivácie klávesov

Spoločnosť SteelSeries uvádza na trh mechanickú klávesnicu s možnosťou nastavenia výšky aktivácie spínačov. Apex Pro a Apex Pro TKL umožní hráčom prispôsobenie dráhy stlačenia každého tlačidla do ich aktivácie, čo následne napomôže presnosti a rýchlosti. Zároveň umožní automaticky zmeniť túto citlivosť na základe spustenej hry alebo inej aplikácie.

Spínače OmniPoint s nastaviteľnou aktiváciou
Všeobecne platí, že často píšuci používatelia a niektorí hráči preferujú nižší, teda dlhší, aktivačný bod (3,6 mm) pre maximálnu presnosť, zatiaľ čo tí ostatní si zakladajú na okamžitej, veľmi citlivej, aktivácii (0,4 mm), teda vysokom aktivačnom bode pre maximálnu rýchlosť. Patentované OmniPoint spínače integrované v klávesnici Apex Pro využívajú magnetické senzory, ktoré umožnia hráčom výber a prispôsobenie vhodnej citlivosti pre každý druh činnosti.

Zároveň poskytnú významne rýchlejšiu odozvu v porovnaní s tradičnými mechanickými spínačmi, čo robí z modelu Apex Pro najrýchlejšiu a najviac prispôsobiteľnú klávesnicu na svete. V rámci dodávaného softvéru SteelSeries Engine je možné navyše nastaviť automatickú zmenu pri zapnutí hier, ako napr. Counter-Strike: Global Offensive, alebo iných každodenných aktivitách.

Spolu s novými OmniPoint spínačmi prichádza séria Apex Pro s integrovaným OLED smart displejom. Nielen, že zobrazuje okamžité upozornenia z aplikácií, ako je Discord, Spotify a hier CS: GO, Dota2, ale uľahčuje hráčom aj nastavenie výšky aktivácie tlačidiel priamo na klávesnici. Ak sa hráč rozhodne pre detailnejšie nastavenie, je k dispozícii softvér SteelSeries Engine. Vedľa OLED displeja bol tiež navrhnutý kovový rolovací valček s klikacou funkciou a multimediálne tlačidlo.

Nový rad Apex Pro je vyrobený z kvalitného leteckého hliníka pre dlhú životnosť a odolnosť. Robustná klávesnica ponúka dynamické RGB podsvietenie každej klávesy zvlášť. Vlastná pamäť potom uchováva 5 užívateľských profilov. Pripojenie zabezpečuje USB kábel vedený na spodnej strane klávesnice. Oba modely sú dodávané s odnímateľnou magnetickou podložkou pod zápästie.

Rad Apex Pro je ponúkaný v plnom rozložení a vo variante bez numerickej časti. SteelSeries Apex Pro v plnej veľkosti bude k dispozícii od 11. júna 2019 prostredníctvom SteelSeries.com za 229,99 euro a neskôr na jeseň u predajcov v Európe. Kompaktný SteelSeries Apex Pro TKL pôjde do predaja na jeseň za 209,99 euro.

Zobrazit Galériu
Autor: SteelSeries

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Inovácie 1

Huawei údajne testuje ruský operačný systém Aurora. Chce ním nahradiť Android

14.06.2019 00:20

Huawei potrebuje alternatívu k plnohodnotnému operačnému systému Google vrátane softvéru a služieb. Trochu prekvapujúce správy prišli z Ruska. Podľa servera Bell „operačný systém Android v smartfónoch ...

Inovácie

Asseco ukázalo, ako budeme v blízkej budúcnosti s bankami komunikovať hlasom

14.06.2019 00:09

Popularita hlasových služieb bude aj naďalej rásť predovšetkým u mladších ľudí, ktorí sa práve dostávajú, alebo onedlho dostanú do ekonomicky aktívneho veku. Podľa výsledkov prieskumov v súčasnosti sa ...

Inovácie

Radar, ktorý vás bude namiesto kamery sledovať vo vašom aute

14.06.2019 00:10

Izraelská spoločnosť Vayyar Imaging tvrdí, že má radarový čip, ktorý môže vytvoriť trojrozmerný pohľad na to, čo sa deje v aute, ale aj mimo neho. V súčasnosti sa však sústreďuje na zobrazenie kabíny ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_062019

Najnovšie videáPC forum button