SAMSUNG_06202 Z SAMSUNG_06202 Z SAMSUNG_06202 Z Advertisement

Štartuje súťaž Affiliate projekt roka 2017

Tlačové správy
0

Prvý ročník súťaže Affiliate projekt roka vyhlásila spoločnosť VIVnetworks.com, ktorá prevádzkuje najväčšiu affiliate sieť v Českej republike a na Slovensku. Cieľom tejto súťaže, v ktorej porote zasadnú okrem iného zástupcovia e-shopov Hej.sk, ZľavaDňa.sk či Zoot, je oceniť výnimočné projekty a zvýšiť v oboch krajinách povedomie o affiliate marketingu.

Affiliate projekt roka ocení najkvalitnejšie affiliate projekty na českom a slovenskom internete a zároveň affiliate komunite predstaví, s akými typmi projektov chcú inzerenti nadväzovať užšie partnerstvo pre online podporu svojich značiek a produktov,“ hovorí Robert Studený zo spoločnosti VIVnetworks.com.

Affiliate projekty bude vyhodnocovať odborná porota zložená zo zástupcov významných e-shopov z ČR a Slovenska, ktorí majú s affiliate marketingom dlhoročnú skúsenosť. Ide napríklad o Kasa.cz, Hej.sk, ZľavaDňa.sk, Tescoma, Mall.cz či Zoot. Hlavnými hodnotenými parametrami affiliate projektov bude jednak šírenie značky a vízia inzerenta smerom k zákazníkovi, jednak privádzanie nových zákazníkov a zvyšovanie ich lojality.

Súťaž prebieha od apríla do polovice septembra, výsledky budú vyhlásené na jesennom 11. ročníku Affiliate konferencie v Prahe. Traja najúspešnejší súťažiaci získajú vecné ceny v podobe počítača Apple iMac 27" Retina 5K, notebooku Apple MacBook Air 13" a tabletu Apple iPad Air 2 32 GB.

Viac informácií na www.affiliateprojektroka.sk.

PRCOM

Všetky autorove články
Affiliate projekt roka 2017

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať