Štartuje 4G internet od Swanu

Telekomunikácie
0

swan4.JPG Štvrtý mobilný operátor Swan začne od 13 marca poskytovať mobilnú dátovú službu 4G internet v1.0. Služba je momentálne dostupná v 50 tich mestách a ich okolí. Pokrýva teda viac ako 30 % populácie Slovenska. Swan ponúka neobmedzený objem prenesených údajov prenosovou rýchlosťou 50 Mbit/s (downlink) a 20 Mbit/s &(uplink). 

swan0.jpg

Do konca roku 2015 je služba poskytovaná bez akejkoľvek viazanosti. Zriaďovací poplatok je 5€, rovnaký je aj mesačný poplatok. V prípade záujmu si zákazník môže zakúpiť aj USB dongle Huawei 3372 za 65 €. Služba zatiaľ neumožňuje telefóniu.

swan2.JPG

„Hoci sa rokovania s mobilnými operátormi o národnom roamingu predlžujú, nechceme, aby boli naši zákazníci o niečo ukrátení. Chceme dať našim zákazníkom možnosť vyskúšať si LTE technológiu a výhody novej služby bez potreby kontroly spotreby", zdôraznil Juraj Ondriš, predseda predstavenstva spoločnosti SWAN, „našou konkurenčnou výhodou je, že buduje novú sieť s využitím najmodernejších technológií".

swan3.JPG

Službu 4G INTERNET v1.0 si môžu zákazníci aktivovať od 13. marca na štyroch predajných miestach - SWAN centrách v Trnave, Púchove, Pezinku a Dunajskej Strede. Zároveň je k dispozícii aj predaj formou online nákupu na stránke swan.sk. Sim karta, prípadne aj USB dongle bude zákazníkom doručená kuriérom. Počet predajných miest sa bude priebežne rozširovať. Informácie o nastavení služby zákazníci získajú priamo na štyroch vybraných predajných miestach alebo na nonstop zákazníckej linke 0650 123 456.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať