Spoločnosť Synology uvádza službu VPN Plus Server 1.3 Beta

Tlačové správy
0

Spoločnosť Synology® Inc. dnes oznámila vydanie beta verzie služby VPN Plus Server 1.3, ktorá predstavuje riešenie vzdialenej plochy bez klienta pre routery Synology, ktoré IT správcom ponúka podrobné a informatívne zostavy prevádzky umožňujúce jednoduchú kontrolu využitia VPN služieb.

„S globálnym rozširovaním využívania mobilnej pracovnej sily potrebujú firmy adaptabilné riešenie pre prácu z domu, ktoré zároveň zvýši flexibilitu práce,“ uviedla Freda Li, produktová manažérka spoločnosti Synology Inc. „Okrem toho firmy bezpodmienečne potrebujú sledovať, riadiť a auditovať všetku prichádzajúcu prevádzku, aby mohli zaistiť bezpečnosť siete. Služba VPN Plus umožňuje dosiahnutie oboch týchto cieľov.“

Služba VPN Plus Server 1.3 Beta ponúka nasledujúce funkcie:

  • Vzdialená plocha: Vďaka podpore protokolov RDP a VNC umožňuje služba VPN Plus Server zamestnancom vzdialene pristupovať k svojim počítačom so systémom Windows a Mac alebo k iným klientským systémom v kancelárii a to jednoducho priamo pomocou webového prehliadača. Správcovia IT môžu súčasne nastaviť používateľské oprávnenia, zabrániť vzdialenému prístup k citlivým interným systémom a nastaviť obmedzenie prenosovej rýchlosti. Všetky pripojenia sú riadené z firmy bez toho, aby prechádzali cez servery iných osôb a firiem.
  • Zostava dátovej prevádzky: Informácie o všetkých VPN službách, vrátane využitia prevádzky a jej očakávaného vývoja, najaktívnejšieho obdobia používateľov a ďalšie, sa zobrazujú v schémach a grafoch umožňujúc sieťovým technikom rýchlejšie zisťovať prípadné prevádzkové anomálie alebo podozrivé správanie a optimalizovať priradenia zdrojov.

Ďalšie informácie o službe VPN Plus Server 1.3 Beta nájdete na: synology.com.

Služba VPN Plus Server je dostupná pre routery Synology Router RT2600ac a RT1900ac.

Zobrazit Galériu

orgi.sk

Všetky autorove články
Synology VPN Plus Server

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať