Image
12.1.2018 0 Comments

Spoločnosť Synology predstavuje zariadenia RS818+/RS818RP+ a rozširovaciu jednotku RX418

Spoločnosť Synology® Inc. dnes predstavila zariadenia RackStation RS818+/RS818RP+ a rozširovaciu jednotku RX418, štvoršachtový rackový NAS server veľkosti 1U navrhnutý pre vysokú prenosovú rýchlosť a škálovateľnosť úložiska, určený pre malé a stredné firmy.

Zariadenia RS818+/RS818RP+ ponúkajú štvorjadrový procesor taktovaný na 2,4 GHz so systémom šifrovania AES-NI, operačnou pamäťou DDR2 o veľkosti 2 GB (rozšíriteľnou až na 16 GB v dvoch kanáloch) a slotom PCIe 2.0 pre voliteľnú sieťovú kartu 10GbE. Tento výkonný hardvér zabezpečuje rýchlosť čítania cez 1099 MB/s a robí tak zo zariadení RS818+/RS818RP+ ideálne centralizované úložisko pre prenosy dát medzi viacerými klientmi.

Kapacitu úložných zariadení RS818+/RS818RP+ je možné ďalej rozšíriť pomocou rozširovacej jednotky Synology RX418, ktorá ponúka navyše až 8 diskov pre flexibilnú správu dát a zálohovanie. Zariadenia RS818+/RS818RP+ sú vyzbrojené štyrmi portami 1GbE LAN a podporujú funkciu Link Aggregation a prepnutie služieb pri zlyhaní. Podpora funkcie Synology High Availability umožňuje vytvorenie spoľahlivého clusteru aktívneho a pasívneho servera, ktorý zabezpečí, aby vaše dáta a služby boli vždy online. Zariadenie RS818RP+ ponúka navyše redundantný napájací zdroj, a zabezpečuje tak ešte vyššiu dostupnosť služieb.

„Zariadenia RS818+/RS818RP+, ktoré sú vstavané do plochého rackového šasi veľkosti 1U ponúkajú skvelý výkon, možnosť aktualizácie hardvéru a vysokú spoľahlivosť služieb,“ uviedol Michael Wang, produktový manažér spoločnosti Synology Inc.

Zariadenia RS818+/RS818RP+ používajú operačný systém DiskStation Manager, pokročilý a intuitívny operačný systém pre zariadenia Synology NAS ponúkajúci rôzne aplikácie zvyšujúce produktivitu práce, ako je napríklad zdieľanie súborov, zálohovanie dát a nástroje na spoluprácu. Vďaka certifikácii VMware®, Citrix®, Microsoft Hyper-V® a OpenStack Cinder® je možné zariadenia jednoducho integrovať do virtualizačného prostredia firmy. Spoločnosť Synology získala celý rad mediálnych ocenení, napríklad popredné miesto v kategórii stredne rozsiahlych NAS serverov v prieskume riešení úložísk realizovaným spoločnosťou TechTarget a taktiež sedem rokov po sebe prvé miesto v ankete Voľba čitateľov webu PCMag Readers.

Ďalšie informácie o zariadeniach Synology RS818+/RS818RP+ nájdete na stránke: synology.com/products/RS818+.

Ďalšie informácie o zariadení Synology RX418 nájdete na stránke: synology.com/products/RX418.

Ďalšie informácie o operačnom systéme DiskStation Manager nájdete na stránke: synology.com/dsm.

Zobrazit Galériu
Autor: orgi.sk

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ARCHOS uvádza Vision 215, všestranný all-in-one PC určený na rodinné použitie

17.02.2018 16:28

Vďaka ultratenkému dizajnu s 21,5-palcovým tenkým Full HD displejom, je ARCHOS Vision 215 all-in-one skvelý počítač obsahujúci klávesnicu, myš, všetky rozhrania a  operačný systém Microsoft Windows 10 ...

Tlačové správy

ESET: Najrozšírenejšie Android ransomwary blokujú mobil vyskakovacím oknom alebo PINom

16.02.2018 14:04

Bezpečnostná spoločnosť ESET sa pri príležitosti tohto mesačného Mobile World kongresu v španielskej Barcelone pozrela na prípady Android ransomwaru, ktoré za posledný rok analyzovala. Z výskumu vyply ...

Tlačové správy

Canon vám k vybraným zrkadlovkám a kamerám pribalí darček v podobe profesionálneho príslušenstva.

16.02.2018 13:53

Spoločnosť Canon pripravila akciu pre koncových zákazníkov na podporu predaja vybranej fototechniky a videotechniky Canon. Princíp akcie Za nákup vybraného fotoaparátu alebo kamery Canon uv ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SUSE 2018

Najnovšie videá