PC REVUE
Image
12.1.2018 0 Comments

Spoločnosť Synology predstavuje zariadenia RS818+/RS818RP+ a rozširovaciu jednotku RX418

Spoločnosť Synology® Inc. dnes predstavila zariadenia RackStation RS818+/RS818RP+ a rozširovaciu jednotku RX418, štvoršachtový rackový NAS server veľkosti 1U navrhnutý pre vysokú prenosovú rýchlosť a škálovateľnosť úložiska, určený pre malé a stredné firmy.

Zariadenia RS818+/RS818RP+ ponúkajú štvorjadrový procesor taktovaný na 2,4 GHz so systémom šifrovania AES-NI, operačnou pamäťou DDR2 o veľkosti 2 GB (rozšíriteľnou až na 16 GB v dvoch kanáloch) a slotom PCIe 2.0 pre voliteľnú sieťovú kartu 10GbE. Tento výkonný hardvér zabezpečuje rýchlosť čítania cez 1099 MB/s a robí tak zo zariadení RS818+/RS818RP+ ideálne centralizované úložisko pre prenosy dát medzi viacerými klientmi.

Kapacitu úložných zariadení RS818+/RS818RP+ je možné ďalej rozšíriť pomocou rozširovacej jednotky Synology RX418, ktorá ponúka navyše až 8 diskov pre flexibilnú správu dát a zálohovanie. Zariadenia RS818+/RS818RP+ sú vyzbrojené štyrmi portami 1GbE LAN a podporujú funkciu Link Aggregation a prepnutie služieb pri zlyhaní. Podpora funkcie Synology High Availability umožňuje vytvorenie spoľahlivého clusteru aktívneho a pasívneho servera, ktorý zabezpečí, aby vaše dáta a služby boli vždy online. Zariadenie RS818RP+ ponúka navyše redundantný napájací zdroj, a zabezpečuje tak ešte vyššiu dostupnosť služieb.

„Zariadenia RS818+/RS818RP+, ktoré sú vstavané do plochého rackového šasi veľkosti 1U ponúkajú skvelý výkon, možnosť aktualizácie hardvéru a vysokú spoľahlivosť služieb,“ uviedol Michael Wang, produktový manažér spoločnosti Synology Inc.

Zariadenia RS818+/RS818RP+ používajú operačný systém DiskStation Manager, pokročilý a intuitívny operačný systém pre zariadenia Synology NAS ponúkajúci rôzne aplikácie zvyšujúce produktivitu práce, ako je napríklad zdieľanie súborov, zálohovanie dát a nástroje na spoluprácu. Vďaka certifikácii VMware®, Citrix®, Microsoft Hyper-V® a OpenStack Cinder® je možné zariadenia jednoducho integrovať do virtualizačného prostredia firmy. Spoločnosť Synology získala celý rad mediálnych ocenení, napríklad popredné miesto v kategórii stredne rozsiahlych NAS serverov v prieskume riešení úložísk realizovaným spoločnosťou TechTarget a taktiež sedem rokov po sebe prvé miesto v ankete Voľba čitateľov webu PCMag Readers.

Ďalšie informácie o zariadeniach Synology RS818+/RS818RP+ nájdete na stránke: synology.com/products/RS818+.

Ďalšie informácie o zariadení Synology RX418 nájdete na stránke: synology.com/products/RX418.

Ďalšie informácie o operačnom systéme DiskStation Manager nájdete na stránke: synology.com/dsm.

Zobrazit Galériu
Autor: orgi.sk

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Rozpoznanie tepu pomocou bežnej kamery alebo inteligentná pomôcka pre archeológiu

20.11.2018 15:02

Deviaty ročník študentskej súťaže IT SPY, ktorá vyberá najvýznamnejšie a najinovatívnejšie IT diplomové práce z Českej a Slovenskej republiky, pozná svojich finalistov. Akademická porota vybrala 9 naj ...

Tlačové správy

Slováci milujú rôzne „vychytávky“ a vylepšenia

20.11.2018 14:54

Slováci si radi uľahčujú akúkoľvek činnosť a snažia sa ušetriť. Väčšina využíva najrôznejšie vylepšenia, vychytávky, inovácie či triky. Tretina ľudí to robí pravidelne, viac ako polovica aspoň občas. ...

Tlačové správy

Nová IT učebňa v Košiciach

20.11.2018 13:57

Včera, 19.11. slávnostne otvorilinovú IT učebňu na Strednej odbornej škole Ostrovského.  SOŠ Ostrovského sa zameriava na IT vzdelávanie prostredníctvom študijných odborov - informačné a sieťové techn ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videáPC forum button