Image
19.8.2019 0 Comments

Spoločnosť Synology® zabezpečuje pre skupinu Wüstenrot & Württembergische Group chránenú výmenu dát

Spoločnosť Synology Inc. dnes oznámila, že so skupinou Wüstenrot & Württembergische Group (W&W) nasadila miestne serverové riešenie, ktoré zabezpečuje centralizovanú výmenu dát s vysokou úrovňou zabezpečenia.

Spoločnosť W&W Group podnikajúca v oblasti poistenia a bankovníctva je nemeckým poskytovateľom finančných služieb, ktorý sa venuje finančnému zabezpečeniu, investíciám do majetku, ochrane pred rizikami a správe súkromného majetku. Táto skupina prešla v rámci svojich 1300 agentúr a riaditeľstva náročným a nákladným prechodom zo systému Windows XP na systém Windows 8.

Skupina sa po rozsiahlom prieskumu trhu a vyhodnotení rozhodla použiť ako riešenie pre výmenu dát produkty Synology. Nasadenie jednošachtového modelu DiskStation DS114 v menších agentúrach a výkonnejšieho zariadenia RS814+ vo väčších regionálnych zastúpeniach a krajských riaditeľstvách poskytuje zabezpečené a centralizované riešenie pre zdieľanie a výmenu dát.

„Spoločnosť Synology ponúka to pravé riešenie pre bezpečnú výmenu dát medzi decentralizovanými agentúrami a riaditeľstvom. Ak sa v budúcnosti stretneme s výzvami v oblasti úložísk, budeme aj naďalej využívať technológie spoločnosti Synology,“ uviedol Gerhard Berrer, vedúci pre technológie systémov a klientov v spoločnosti W&W Informatik GmbH.

„Vďaka NAS zariadeniam od Synology je spoločnosť W&W Group schopná zabezpečiť dôverné obchodné informácie a citlivé dáta zákazníkov šifrovaným prenosom, pričom je zabezpečené prepojenie ich rozptýlenej pracovnej sily,“ hovorí Evan Tu, výkonný riaditeľ spoločnosti Synology GmbH. „Intuitívny operačný systém DSM uľahčuje konfiguráciu potrebných nastavení. Podpora bežných sieťových protokolov a zabudovaná synchronizácia umožňujú výmenu dát a zabezpečujú celkovú integráciu medzi klientami, servermi a webovými stránkami.“

Do budúcna skupina W&W Group plánuje nahradiť zariadenia DS114 modelmi DS118, aby uspokojila rastúce nároky na dáta a v spolupráci so spoločnosťou Synology sa bude snažiť plne využiť potenciál nových možností a podporiť tak transformáciu IT infraštruktúry a získať komplexné riešenie pre správu dát.

Stručne o spoločnosti Synology

Spoločnosť Synology dodáva úložiská pripojené k sieti, riešenia IP monitoringu a sieťové vybavenie, ktoré mení spôsob ako používatelia spravujú dáta, vykonávajú dohľad a spravujú siete v dobe cloudu. Vďaka plnému využitiu najnovších technológií spoločnosť Synology uľahčuje používateľom centralizáciu, ukladanie a zálohovanie dát, zdieľanie súborov na cestách, implementáciu profesionálnych monitorovacích systémov a správu siete spoľahlivým a cenovo dostupným spôsobom. Spoločnosť Synology usiluje o to, aby dodávala produkty s pokročilými funkciami a poskytovala zákazníkom špičkové služby.

Autor: Synology

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Samsung spúšťa predaj skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip na slovenskom trhu

21.02.2020 14:27

Spoločnosť Samsung spúšťa od dnes 21. februára 2020 predaj najnovšieho skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip na slovenskom trhu. Samsung Galaxy Z Flip je k dispozícii v dvoch farebných verziách (čiernej ...

Tlačové správy

Začať šetriť peniaze a planétu môžeme aj maličkosťami

21.02.2020 14:25

Menej jazdiť autom, obmedziť spotrebu energie a vody, minimalizovať používanie plastov a papiera. To je len niekoľko spôsobov, ako možno ušetriť nielen svoje financie ale aj životné prostredie. 365.ba ...

Tlačové správy

LENOVO DOSAHUJE V TREŤOM KVARTÁLI REKORDNÚ HODNOTU V RÁMCI VÝKONU SO VŠETKÝMI TRŽBAMI A ZISKOM PRED ZDANENÍM

21.02.2020 14:15

Skupina Lenovo oznámila, že tržby Skupiny v treťom štvrťroku dosiahli rekordnú výšku 14,1 miliárd dolárov, čo znamená desiaty po sebe idúci medziročný rast. Príjem pred zdanením vzrástol o 11% v porov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

itSMF 2020

Najnovšie videá