Image
19.8.2019 0 Comments

Spoločnosť Synology® zabezpečuje pre skupinu Wüstenrot & Württembergische Group chránenú výmenu dát

Spoločnosť Synology Inc. dnes oznámila, že so skupinou Wüstenrot & Württembergische Group (W&W) nasadila miestne serverové riešenie, ktoré zabezpečuje centralizovanú výmenu dát s vysokou úrovňou zabezpečenia.

Spoločnosť W&W Group podnikajúca v oblasti poistenia a bankovníctva je nemeckým poskytovateľom finančných služieb, ktorý sa venuje finančnému zabezpečeniu, investíciám do majetku, ochrane pred rizikami a správe súkromného majetku. Táto skupina prešla v rámci svojich 1300 agentúr a riaditeľstva náročným a nákladným prechodom zo systému Windows XP na systém Windows 8.

Skupina sa po rozsiahlom prieskumu trhu a vyhodnotení rozhodla použiť ako riešenie pre výmenu dát produkty Synology. Nasadenie jednošachtového modelu DiskStation DS114 v menších agentúrach a výkonnejšieho zariadenia RS814+ vo väčších regionálnych zastúpeniach a krajských riaditeľstvách poskytuje zabezpečené a centralizované riešenie pre zdieľanie a výmenu dát.

„Spoločnosť Synology ponúka to pravé riešenie pre bezpečnú výmenu dát medzi decentralizovanými agentúrami a riaditeľstvom. Ak sa v budúcnosti stretneme s výzvami v oblasti úložísk, budeme aj naďalej využívať technológie spoločnosti Synology,“ uviedol Gerhard Berrer, vedúci pre technológie systémov a klientov v spoločnosti W&W Informatik GmbH.

„Vďaka NAS zariadeniam od Synology je spoločnosť W&W Group schopná zabezpečiť dôverné obchodné informácie a citlivé dáta zákazníkov šifrovaným prenosom, pričom je zabezpečené prepojenie ich rozptýlenej pracovnej sily,“ hovorí Evan Tu, výkonný riaditeľ spoločnosti Synology GmbH. „Intuitívny operačný systém DSM uľahčuje konfiguráciu potrebných nastavení. Podpora bežných sieťových protokolov a zabudovaná synchronizácia umožňujú výmenu dát a zabezpečujú celkovú integráciu medzi klientami, servermi a webovými stránkami.“

Do budúcna skupina W&W Group plánuje nahradiť zariadenia DS114 modelmi DS118, aby uspokojila rastúce nároky na dáta a v spolupráci so spoločnosťou Synology sa bude snažiť plne využiť potenciál nových možností a podporiť tak transformáciu IT infraštruktúry a získať komplexné riešenie pre správu dát.

Stručne o spoločnosti Synology

Spoločnosť Synology dodáva úložiská pripojené k sieti, riešenia IP monitoringu a sieťové vybavenie, ktoré mení spôsob ako používatelia spravujú dáta, vykonávajú dohľad a spravujú siete v dobe cloudu. Vďaka plnému využitiu najnovších technológií spoločnosť Synology uľahčuje používateľom centralizáciu, ukladanie a zálohovanie dát, zdieľanie súborov na cestách, implementáciu profesionálnych monitorovacích systémov a správu siete spoľahlivým a cenovo dostupným spôsobom. Spoločnosť Synology usiluje o to, aby dodávala produkty s pokročilými funkciami a poskytovala zákazníkom špičkové služby.

Autor: Synology

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Telekom zaradí do ponuky 12 variantov novej rodiny iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max

18.09.2019 19:18

Telekom v piatok 20. septembra 2019 zaradí do akciovej ponuky všetky tri nové modely Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Novinky budú na štart v piatok k dispozícii až v 12 variantoch ...

Tlačové správy

Najrýchlejší na Slovensku: Šprintér Ján Volko a SWAN spájajú sily

18.09.2019 14:38

Byť najrýchlejší je nesmierne vzácne a ťažké. Za každým ďalším zrýchlením sa skrýva množstvo práce, či už na dráhe alebo pri vývoji nových technológií. Keď telekomunikačný operátor SWAN hľadal osobnos ...

Tlačové správy

ESET vytvorí na Patrónke inšpiratívny ekosystém, zameraný na výskum a inovácie

18.09.2019 13:48

Spoločnosť ESET získala pozemok v lokalite bratislavskej Patrónky v roku 2017. V areáli bývalej Vojenskej nemocnice plánuje vytvoriť živé miesto, ktoré zmení túto časť mesta na epicentrum inovácií a k ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AMCHAM 2019

Najnovšie videá

elearn

IT GALA stvorec 2019