SAMSUNG_082020 SAMSUNG_082020 SAMSUNG_082020 Advertisement

Spoločnosť Synology® využíva obaly z recyklovaného plastu po spotrebiteľoch

Tlačové správy
0

Plníme spoločenskú zodpovednosť firiem a chránime planétu
Bratislava, Slovenko – 19. august 2019 – Spoločnosť Synology Inc. využíva v NAS produktoch recyklované plasty po spotrebiteľoch (PCR) od novembra 2018 a to už od modelov DiskStation DS218 či DS218+ a to až do výšky 27% celkového recyklovaného podielu. Recyklovaný plast po spotrebiteľoch (PCR) je materiál pochádzajúci z elektronického odpadu. Má TÜV certifikáciu a vyhovuje smernici RoHS. Spĺňa tak tie najvyššie normy.

„Na začiatku sme sa stretávali s problémami. Uskutočnilo sa mnoho experimentov s cieľom nájsť najlepší spôsob, ako tento plán implementovať. Ale vyplatilo sa to,“ hovorí Hewitt Lee, riaditeľ správy produktov v spoločnosti Synology. „Firmy hrajú dôležitú rolu pri ochrane životného prostredia. Ako spoločnosť Synology expanduje, skúmame všetky aspekty nášho podnikania v snahe budovať lepší svet. Používanie recyklovaných plastov je našim prvým príspevkom pre spoločnosť. Spoločne s našimi partnermi budeme pokračovať v našich snahách o enviromentálnu udržateľnosť.“

Okrem používania recyklovaných plastov sa spoločnosť Synology zapojila taktiež do programu Amazon Certified Frustration-Free Packaging Program, ktorého cieľom je obmedziť odpady z obalov a celkový dopad na životné prostredie. Ako spoločnosť orientovaná na zákazníka sa spoločnosť Synology snaží ponúkať odolné a nárazuvzdorné obaly s priloženými ľahko dodržiavateľnými pokynmi. Produkty sa dodávajú v laboratórne testovaných ochranných obaloch, ktoré zabezpečujú ochranu pred nárazmi a vibráciami a minimalizujú poškodenie počas prepravy.

Do budúcna spoločnosť Synology plánuje rozšíriť využitie PCR plastov vo viacerých NAS modeloch a bude hľadať ďalšie spôsoby minimalizácie dopadu na životné prostredie bez toho, aby to pre používateľov predstavovalo akékoľvek obmedzenie.

Stručne o spoločnosti Synology
Spoločnosť Synology dodáva úložiská pripojené k sieti, riešenia IP monitoringu a sieťové vybavenie, ktoré mení spôsob ako používatelia spravujú dáta, vykonávajú dohľad a spravujú siete v dobe cloudu. Vďaka plnému využitiu najnovších technológií spoločnosť Synology uľahčuje používateľom centralizáciu, ukladanie a zálohovanie dát, zdieľanie súborov na cestách, implementáciu profesionálnych monitorovacích systémov a správu siete spoľahlivým a cenovo dostupným spôsobom. Spoločnosť Synology usiluje o to, aby dodávala produkty s pokročilými funkciami a poskytovala zákazníkom špičkové služby.

orgi.sk

Všetky autorove články
pocitac notebook eko ekologia technika stroj

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať