Image
10.11.2017 0 Comments

Spoločnosť Synology® predstavuje tri nové, moderné balíčky, ktoré prinášajú evolúciu sieťových úložísk

Spoločnosť Synology® Inc. dnes oznámila vydanie beta verzie troch významných balíčkov – Drive, Office a Moments a zároveň vyzýva komunitu používateľov produktov Synology, aby sa zúčastnili procesu vývoja a reformovania sieťových úložísk.

„Spoločnosť Synology úzko spolupracuje s partnermi z odboru so snahou vytvoriť inteligentnú platformu, pomocou ktorej by používatelia mohli bezpečne spravovať svoje digitálne dátové zdroje“, uviedol Allen Kao, riaditeľ divízie aplikácií spoločnosti Synology Inc. „Drive, Office a Moments sú tri doplnkové balíčky, ktorými chce Synology ukázať nový spôsob, akým pracovné či súkromné fotografie organizovať.“

Jeden portál pre všetky súbory
Služba Synology Drive predstavuje jednotný portál pre prístup k súborom na rôznych platformách, vrátane webových prehliadačov, prehliadača miestnych súborov a zariadení so systémom iOS či Android. Súbory je možné navyše plynule synchronizovať do vášho počítača. Medzi kľúčové funkcie služby Synology Drive patria:

 • My Drive ako vaše osobné úložisko: Služba My Drive umožňuje spravovať osobné pracovné súbory a nastaviť rôzne oprávnenia ich zdieľania.
 • Team Folder pre správu súborov v rámci tímu: Tímové adresáre sú zdieľanými adresármi vytvorenými správcom pre organizovanie súborov jednotlivými členmi tímu.
 • Desktopový klient pre lokálnu synchronizáciu: Pomocou pohodlného desktopového klienta podporovaného v systémoch Windows, macOS a Linux môžu používatelia selektívne synchronizovať súbory adresárov My Drive, tímových adresárov a zdieľaných adresárov do svojich počítačov, mobilov a notebookov.
 • Integrácia s výkonnou službou Synology Office a funkciou Synology Universal Search: Vďaka integrácii služby Synology Office a funkcie Synology Universal Search ponúkajúc fulltextové vyhľadávanie na firemnej úrovni umožňuje služba Drive svojim používateľom bezpečne spravovať dáta v službe Office a vyhľadávať požadované súbory.

Nástroje pre komplexnú kancelársku spoluprácu
Vďaka novému komponentu Slides umožňuje služba Synology Office prezentovať vašu firmu, aj keď ste na cestách. Existujúce komponenty Tabuľka a Dokument boli rovnako obohatené o ďalšie možnosti používateľom definovaných pravidiel a flexibilného rozvrhnutia. Medzi kľúčové funkcie služby Synology Office patrí:

 • Dlho očakávaná funkcia Synology Slides: Vďaka tomuto predstavenému typu súborov môžete spolupracovať na obsahu prezentačného snímku s členmi tímu a prezentovať svoju firmu kdekoľvek a odkiaľkoľvek.
 • Prepojenie dát v rôznych sheetov: Prepojením dátových buniek z jedného listu do druhého môžete vytvárať tabuľky a formuláre s maximálnou flexibilitou.
 • Používateľom definované názvy rozsahov v tabuľkách: Funkcie pre definovanie názvu rozsahu umožňujú rýchle načítanie hodnôt buniek.
 • Dokument vhodný pre tlač: Pomocou režimu rozvrhnutia tlače si môžete zobraziť svoje dokumenty s oddeľovačmi stránok.

Správa tisícov fotografií bez námahy
Služba Synology Moments zoraďuje náhodne vytvorené fotografie mobilnými zariadeniami do kontextu – používa k tomu model deep learning, ktorý automaticky zaradí fotografie do kategórií podľa tvári, predmetu, tém a umiestnenia. Služba Moments, podporovaná v systémoch iOS a Android, pomáha bez námahy zálohovať a klasifikovať vaše cenné obrázky. Kľúčové funkcie služby Moments:

 • Automatická kategorizácia podľa tém: Algoritmus deep learning na zariadeniach NAS od Synology dokáže automaticky zoskupovať náhodné fotografie podľa podobných tvárí, predmetu a miest (podporované iba na vybraných modeloch).
 • Pohodlné funkcie vyhľadávania a zdieľania: Stačí do vyhľadávacieho poľa zadať kľúčové slová a okamžite sa zobrazia všetky relevantné výsledky.
 • Optimalizované prostredie prechádzania pomocou super rozlíšenia: Techniky deep learing a hardvérová akcelerácia na mobilných zariadeniach uskutočnia rekonštrukciu miniatúr a zabezpečí sa tým neprerušované prechádzanie.
 • Jednoduché zálohovanie fotografií z mobilných zariadení: Fotografie vytvorené v každodennom živote môžete zálohovať ich odoslaním priamo zo zariadenia iOS alebo Android.

Ďalšie informácie o Beta balíčkoch nájdete na:

Zobrazit Galériu
Autor: Synology

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

E-schránka bude opäť prehľadnejšia, pribudlo hromadné potvrdzovanie doručeniek

22.02.2018 11:10

Rýchlejšie a prehľadnejšie. Všetko spolu potvrdíte za pár klikov. Najnovšie je na portáli slovensko.sk dostupný upravený vizuál elektronickej schránky spolu s novou funkciou umožňujúcou hromadné prebe ...

Tlačové správy

EK bude rokovať o kryptomenách. Regulácia môže ešte zvýšiť ich cenu

22.02.2018 09:36

Európska komisia zvolala na pondelok (26.2.) okrúhly stôl, kde ústrednou témou bude regulácia kryptomien. Na stretnutí sa zúčastnia predstavitelia dozorných orgánov, centrálnych bánk ale aj trhu. Podľ ...

Tlačové správy

Nová generácia RGB herných klávesníc HyperX Alloy Elite RGB

22.02.2018 09:32

Podsvietená RGB mechanická klávesnica HyperX Alloy Elite RGB je novou vlajkovou loďou spoločnosti a prináša nové možnosti farebného vyladenia poriadnej hráčskej zostavy. Značka HyperX® uviedla do pre ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá