Image
10.11.2017 0 Comments

Spoločnosť Synology® predstavuje tri nové, moderné balíčky, ktoré prinášajú evolúciu sieťových úložísk

Spoločnosť Synology® Inc. dnes oznámila vydanie beta verzie troch významných balíčkov – Drive, Office a Moments a zároveň vyzýva komunitu používateľov produktov Synology, aby sa zúčastnili procesu vývoja a reformovania sieťových úložísk.

„Spoločnosť Synology úzko spolupracuje s partnermi z odboru so snahou vytvoriť inteligentnú platformu, pomocou ktorej by používatelia mohli bezpečne spravovať svoje digitálne dátové zdroje“, uviedol Allen Kao, riaditeľ divízie aplikácií spoločnosti Synology Inc. „Drive, Office a Moments sú tri doplnkové balíčky, ktorými chce Synology ukázať nový spôsob, akým pracovné či súkromné fotografie organizovať.“

Jeden portál pre všetky súbory
Služba Synology Drive predstavuje jednotný portál pre prístup k súborom na rôznych platformách, vrátane webových prehliadačov, prehliadača miestnych súborov a zariadení so systémom iOS či Android. Súbory je možné navyše plynule synchronizovať do vášho počítača. Medzi kľúčové funkcie služby Synology Drive patria:

 • My Drive ako vaše osobné úložisko: Služba My Drive umožňuje spravovať osobné pracovné súbory a nastaviť rôzne oprávnenia ich zdieľania.
 • Team Folder pre správu súborov v rámci tímu: Tímové adresáre sú zdieľanými adresármi vytvorenými správcom pre organizovanie súborov jednotlivými členmi tímu.
 • Desktopový klient pre lokálnu synchronizáciu: Pomocou pohodlného desktopového klienta podporovaného v systémoch Windows, macOS a Linux môžu používatelia selektívne synchronizovať súbory adresárov My Drive, tímových adresárov a zdieľaných adresárov do svojich počítačov, mobilov a notebookov.
 • Integrácia s výkonnou službou Synology Office a funkciou Synology Universal Search: Vďaka integrácii služby Synology Office a funkcie Synology Universal Search ponúkajúc fulltextové vyhľadávanie na firemnej úrovni umožňuje služba Drive svojim používateľom bezpečne spravovať dáta v službe Office a vyhľadávať požadované súbory.

Nástroje pre komplexnú kancelársku spoluprácu
Vďaka novému komponentu Slides umožňuje služba Synology Office prezentovať vašu firmu, aj keď ste na cestách. Existujúce komponenty Tabuľka a Dokument boli rovnako obohatené o ďalšie možnosti používateľom definovaných pravidiel a flexibilného rozvrhnutia. Medzi kľúčové funkcie služby Synology Office patrí:

 • Dlho očakávaná funkcia Synology Slides: Vďaka tomuto predstavenému typu súborov môžete spolupracovať na obsahu prezentačného snímku s členmi tímu a prezentovať svoju firmu kdekoľvek a odkiaľkoľvek.
 • Prepojenie dát v rôznych sheetov: Prepojením dátových buniek z jedného listu do druhého môžete vytvárať tabuľky a formuláre s maximálnou flexibilitou.
 • Používateľom definované názvy rozsahov v tabuľkách: Funkcie pre definovanie názvu rozsahu umožňujú rýchle načítanie hodnôt buniek.
 • Dokument vhodný pre tlač: Pomocou režimu rozvrhnutia tlače si môžete zobraziť svoje dokumenty s oddeľovačmi stránok.

Správa tisícov fotografií bez námahy
Služba Synology Moments zoraďuje náhodne vytvorené fotografie mobilnými zariadeniami do kontextu – používa k tomu model deep learning, ktorý automaticky zaradí fotografie do kategórií podľa tvári, predmetu, tém a umiestnenia. Služba Moments, podporovaná v systémoch iOS a Android, pomáha bez námahy zálohovať a klasifikovať vaše cenné obrázky. Kľúčové funkcie služby Moments:

 • Automatická kategorizácia podľa tém: Algoritmus deep learning na zariadeniach NAS od Synology dokáže automaticky zoskupovať náhodné fotografie podľa podobných tvárí, predmetu a miest (podporované iba na vybraných modeloch).
 • Pohodlné funkcie vyhľadávania a zdieľania: Stačí do vyhľadávacieho poľa zadať kľúčové slová a okamžite sa zobrazia všetky relevantné výsledky.
 • Optimalizované prostredie prechádzania pomocou super rozlíšenia: Techniky deep learing a hardvérová akcelerácia na mobilných zariadeniach uskutočnia rekonštrukciu miniatúr a zabezpečí sa tým neprerušované prechádzanie.
 • Jednoduché zálohovanie fotografií z mobilných zariadení: Fotografie vytvorené v každodennom živote môžete zálohovať ich odoslaním priamo zo zariadenia iOS alebo Android.

Ďalšie informácie o Beta balíčkoch nájdete na:

Zobrazit Galériu
Autor: Synology

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CEBIT 2018: Atos predstavuje pracovisko budúcnosti

19.06.2018 21:54

Atos, globálny líder v digitálnej transformácii, predstaví na veľtrhu CEBIT 2018 v hale 13 riešenia pre pracovné prostredie v digitálnej ekonomike. Digitálna transformácia prináša nové nároky na techn ...

Tlačové správy

IBM výrazne posilňuje svoje cloudové služby

15.06.2018 16:15

Spoločnosť IBM oznámila, že plánuje po celej Severnej Amerike, Európe, Ázii a Tichomorí otvoriť 18 nových zón dostupnosti pre IBM Cloud a výrazne tak posilniť svoje cloudové služby.Ďalším významným mí ...

Tlačové správy

Najlepšiu dovolenku v meste ponúka v tomto roku Magio pláž

15.06.2018 15:56

V piatok 15. júna otvorila svoje brány už 12. edícia Magio pláže, obľúbeného projektu všetkých Bratislavčanov a jej návštevníkov. Magio pláž opäť ponúkne na pravom brehu Dunaja festival športu, zábavy ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

HAMA_06

Najnovšie videáPC forum button