Image
16.5.2019 0 Comments

Spoločnosť Synology® predstavuje systém DiskStation Manager 6.2.2 – spoľahlivú platformu pre správu dát

Spoločnosť Synology Inc. dnes vydala najnovšiu aktualizáciu systému DiskStation Manager (DSM) 6.2.2 s množstvom nových funkcií, ktoré okrem optimalizácie používateľskej navigácie taktiež zvyšujú celkový výkon systému.

„Systém DSM 6.2 preukázal svoju prevádzkovú spoľahlivosť a používa ho viac ako 3,4 milióna NAS zariadení od Synology. Systém DSM 6.2.2, šitý na mieru vašej IT infraštruktúre je pripravený byť začlenený do akéhokoľvek prostredia a ponúka viac granulárnych možností, ktoré pomáhajú IT správcom získať lepšiu kontrolu nad celým systémom,“ povedal Hewitt Lee, riaditeľ skupiny pre správu produktov v spoločnosti Synology. „To uľahčuje správu podnikových dát pomocou služieb, ktoré presnejšie vyhovujú vašim potrebám.“

Medzi kľúčové funkcie patrí:

  • Optimalizácia systému: Vo funkciách Snapshot Replication, iSCSI Manager a Synology High Availability sú teraz k dispozícii granulárne konfigurácie zabezpečujúce konzistentný výkon v produkčných prostrediach. Ďalšie informácie sa dozviete v Poznámkach k verzii.
  • Inteligentné aktualizácie: Systém inteligentnej aktualizácie, ktorý je navrhnutý tak, aby minimalizoval prerušenie činnosti systému, zabezpečuje, že je samotná aktualizácia pre systém užitočná a rozhodne sa aktualizáciu inštalovať alebo vynechať podľa služieb aktuálne spustených v systéme, aby sa dosiahlo čo najvyššej prevádzkyschopnosti systému.
  • Kontextuálne pokyny ponúkajú rýchle riešenia: Do nástroja Správca úložiska boli pridané ďalšie informácie a tipy pre riešenie problémov, ktoré obmedzujú prípadné nedorozumenia a ľudské chyby, pomáhajú používateľom riešiť potencionálne problémy a prostredníctvom lepšieho používateľského prostredia im poskytujú podporu v rôznych aspektoch správy úložiska.
  • Migration Assistant Beta: Tento nový balíček umožňuje jednoducho migrovať celý systém vrátane zväzkov, jednotiek LUN a konfigurácií a minimalizuje narušenie existujúcich služieb aj prácu používateľov v priebehu aktualizácie hardvéru.

Systém DSM 6.2 a zoznam balíčkov pre zálohovanie, správu súborov a synchronizáciu, funkcie High Availability, sledovanie pomocou videa, systém centrálnej správy a ďalšie budú dostávať aktualizácie zabezpečenia a dôležité opravy až do júna 2023. Dlhodobá podpora umožňuje firmám zachovávať po dlhý čas stabilné produkčné prostredie a s dostatočným predstihom plánovať nasadenie ďalšej významnej verzie.

Autor: Synology

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Nárast ceny Bitcoinu so sebou priniesol nárast počtu falošných kryptomenových aplikácií

24.05.2019 13:45

Výskumníci bezpečnostnej spoločnosti ESET analyzovali viacero falošných kryptomenových aplikácií, ktoré sa nachádzali v oficiálnom obchode Google Play. V tomto digitálnom obchode sa objavili v čase ob ...

Tlačové správy

R. Raši: Ľudí treba digitálne vzdelávať, pretože digitálna transformácia zmení trh práce

24.05.2019 13:34

V prípade, ak nebudeme ľudí digitálne vzdelávať, jedného dňa sa zobudíme a budeme mať na Slovensku armádu nezamestnaných. Digitálna revolúcia, ktorá zásadným spôsobom od základu overí stabilitu pilier ...

Tlačové správy

Google Street View sa vracia na slovenské cesty

24.05.2019 13:29

Počas tohto leta budú na Slovensku opäť jazdiť autá Google Street View, aby aktualizovali snímky v Mapách Google. Tento rok však nepôjde len o slovenské cesty. Autá Street View budú sprevádzané špeciá ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

TechFest 2019

Najnovšie videá

Cyber Central Malware Analysis Training


PC forum button