Image
16.5.2019 0 Comments

Spoločnosť Synology® predstavuje systém DiskStation Manager 6.2.2 – spoľahlivú platformu pre správu dát

Spoločnosť Synology Inc. dnes vydala najnovšiu aktualizáciu systému DiskStation Manager (DSM) 6.2.2 s množstvom nových funkcií, ktoré okrem optimalizácie používateľskej navigácie taktiež zvyšujú celkový výkon systému.

„Systém DSM 6.2 preukázal svoju prevádzkovú spoľahlivosť a používa ho viac ako 3,4 milióna NAS zariadení od Synology. Systém DSM 6.2.2, šitý na mieru vašej IT infraštruktúre je pripravený byť začlenený do akéhokoľvek prostredia a ponúka viac granulárnych možností, ktoré pomáhajú IT správcom získať lepšiu kontrolu nad celým systémom,“ povedal Hewitt Lee, riaditeľ skupiny pre správu produktov v spoločnosti Synology. „To uľahčuje správu podnikových dát pomocou služieb, ktoré presnejšie vyhovujú vašim potrebám.“

Medzi kľúčové funkcie patrí:

  • Optimalizácia systému: Vo funkciách Snapshot Replication, iSCSI Manager a Synology High Availability sú teraz k dispozícii granulárne konfigurácie zabezpečujúce konzistentný výkon v produkčných prostrediach. Ďalšie informácie sa dozviete v Poznámkach k verzii.
  • Inteligentné aktualizácie: Systém inteligentnej aktualizácie, ktorý je navrhnutý tak, aby minimalizoval prerušenie činnosti systému, zabezpečuje, že je samotná aktualizácia pre systém užitočná a rozhodne sa aktualizáciu inštalovať alebo vynechať podľa služieb aktuálne spustených v systéme, aby sa dosiahlo čo najvyššej prevádzkyschopnosti systému.
  • Kontextuálne pokyny ponúkajú rýchle riešenia: Do nástroja Správca úložiska boli pridané ďalšie informácie a tipy pre riešenie problémov, ktoré obmedzujú prípadné nedorozumenia a ľudské chyby, pomáhajú používateľom riešiť potencionálne problémy a prostredníctvom lepšieho používateľského prostredia im poskytujú podporu v rôznych aspektoch správy úložiska.
  • Migration Assistant Beta: Tento nový balíček umožňuje jednoducho migrovať celý systém vrátane zväzkov, jednotiek LUN a konfigurácií a minimalizuje narušenie existujúcich služieb aj prácu používateľov v priebehu aktualizácie hardvéru.

Systém DSM 6.2 a zoznam balíčkov pre zálohovanie, správu súborov a synchronizáciu, funkcie High Availability, sledovanie pomocou videa, systém centrálnej správy a ďalšie budú dostávať aktualizácie zabezpečenia a dôležité opravy až do júna 2023. Dlhodobá podpora umožňuje firmám zachovávať po dlhý čas stabilné produkčné prostredie a s dostatočným predstihom plánovať nasadenie ďalšej významnej verzie.

Autor: Synology

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Huawei P30 lite: Nástupca bestselleru prináša najnovšie technologické vychytávky

08.08.2019 13:49

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh smartfón Huawei P30 lite. Kandidát na mobil roka strednej triedy kombinuje efektný dizajn inšpirovaný prémiovými modelmi s najnovšími technologickými inovácia ...

Tlačové správy

Využitie umelej inteligencie v spravovaní firemných údajov

20.08.2019 13:38

Spojenie Google Cloud a Iron Mountain InSight prináša inováciu do vášho podnikania Natívna platforma Iron Mountain InSight (ďalej en IM InSight) zameraná na analýzu obsahu a správu údajov sa spojila ...

Tlačové správy

Tatra banka spúšťa pilot novej technológie – chatbota pre používateľov webovej stránky tatrabanka.sk.

20.08.2019 13:31

Tatra banka, ako inovačný líder s odvahou prinášať na trh nové technológie, opäť posúva hranice bankovníctva. Po rôznych technologických inováciách, ktoré Tatra banka za roky existencie vyvinula a uv ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

eFocus_2019

Najnovšie videá