Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Spoločnosť Creative a Epsilon pokračujú v spoločnom dobývaní eSports s novou alianciou

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative a Epsilon pokračujú v spoločnom dobývaní eSports s novou alianciou
Popredná európska eSports organizácia bude vyzbrojovať svoje tímy oceňovanou pro-gamingovou sériou Sound BlasterX, ktorá zahŕňa hráčske slúchadlá s mikrofónom, hráčske DAC a zosilňovače a taktiež výkonný audio systém pod monitor

Spoločnosť Creative Technology Ltd dnes oznámila obnovenie sponzorskej zmluvy s poprednou eSports organizáciou Epsilon eSports. Toto partnerstvo nadväzuje na synergiu celej oceňovanej Sound BlasterX pro-gamingovej série s jedným z najznámejších mien v európskych eSports tímoch: Epsilon eSports. Epsilon eSports tímy súperia v širokom spektre herných žánrov, vrátane najviac oceňovaného európskeho tímu Call of Duty® a tímu Counter-Strike™, ktorý sa najnovšie stal číslom jeden v Číne.

“Sme radi, že naše partnerstvo s Epsilon-om pokračuje, v rámci ktorého im bude umožnené efektívne súperiť na najvyššej úrovni konkurenčného hrania. V tomto svete, kde presnosť a precíznosť sú všetkým, poskytujú produkty Sound BlasterX konkurenčnú výhodu pre hráčov v rozlišovaní toho, čo sa okolo nich v hre odohráva. Či už je to na bitevnom poli alebo na závodnej dráhe, Sound BlasterX umožňuje hráčom vnímať jasný detailný zvuk, takže môžu reagovať veľmi rýchlo a efektívne v rôznych akciách. Budeme pokračovať v spolupráci s tímom Epsilon, aby sme do budúcnosti vytvorili špičkové herné produkty,” povedal Low Long Chye, Generálny riaditeľ v Creative.

“Epsilon tím je nadšený z rozšírenia spolupráce s Creative Sound BlasterX na ďalší rok. Obaja sme presvedčení, že naše partnerstvo v eSports sa bude ďalej vyvíjať a prinášať veľké výhody pre obe strany. Tešíme na ďalší úžasný rok, ktorý je pred nami,” Greg Champagne, Výkonný riaditeľ v Epsilon eSports.

Oceňovaná hráčska séria Sound BlasterX obsahuje:

•    Sound BlasterX Katana – Audio systém pod monitor s 24-bitovým vysokým rozlíšením
•    Sound BlasterX Siege M04 – Presná hráčska myš
•    Sound BlasterX Vanguard K08 – RGB mechanická hráčska klávesnica
•    Sound BlasterX H7 Tournament Edition – HD 7.1 hráčske slúchadlá s priestorovým zvukom a duálnym zvukovým podpisom
•    Sound BlasterX H5 Tournament Edition – Profesionálne káblové hráčske slúchadlá s mikrofónom
•    Sound BlasterX P5 – Hráčske slúchadlá do uší s mikrofónom na kábli na hranie alebo na cestovanie
•    Sound BlasterX G5 - 7.1 HD externá zvuková karta a slúchadlový zosilňovač

Creative

Všetky autorove články
Creative

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať