Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Špičkový notebook pre novú generáciu biznismenov

2

Špeciálny projekt

Lenovo ThinkBook 13s je novou kategóriou pracovného zariadenia pre mladých biznismenov.  Práve oni si vyžadujú, aby ich zariadenie bolo dostatočne výkonné a štýlové, aby ho mohli používať celý deň bez ohľadu nato, či ho okrem kancelárie využívajú aj na poobednom tréningu alebo si na ňom večer pozrú svoj obľúbený seriál. Aj preto býva tento „pracovný“ počítač jedným z veľkých lákadiel pri rozhodovaní sa pre toho správneho zamestnávateľa. Splnenie takýchto rozdielnych kritérií nie je pri profesionálnom pracovnom notebooku vôbec jednoduché. No spoločnosti Lenovo sa pri notebooku ThinkBook podarilo spojiť výkon a odolnosť legendárnych zariadení ThinkPad a dizajnovú modernu známu zo štýlovej rady Yoga. Aj vďaka tomuto Lenovo predstavuje novú kategóriu pracovných zariadení, ktoré sú štýlové, výkonné, pracujú inteligentnejšie, sú spoľahlivé a majú skvelú výdrž.

ŠTÝLOVÝ

Vďaka tenkému hliníkovému telu váži ThinkBook iba 1,32 kg, má hrúbku 15,9 mm a takmer 80 % jeho sklápacej časti je pokrytej FHD obrazovkou. ThinkBook je tak moderný a štýlový notebook, ktorý je možné používať po celý deň a bez ohľadu na to, či ste v kancelárii, na poobednom tréningu alebo trávite večer pozeraním svojho obľúbeného seriálu.

VÝKONNÝ

Bleskové nabootovanie systému, svižný chod viacerých aplikácií naraz, hranie počítačových hier a multimediálne hody pri sledovaní obľúbeného obsahu. Lenovo ThinkBook je nabrúsený stroj, ktorý bude s radosťou „hltať“ všetky prezentácie a tabuľky, ktoré mu prídu do cesty. Konkrétne si môžete dopriať najnovšiu 8. generáciu procesorov Intel Core i7, až 16 GB DDR4 RAM a až 512 GB rýchle SSD úložisko v PCIe slote.

PRACUJTE INTELIGENTNEJŠIE

Použite Hot Keys pre zdvihnutie alebo odmietnutie hovoru počas používania aplikácie Skype. Počúvajte hudbu, aj keď je notebook v pohotovostnom režime a spustite systém za menej ako 0,5 sekundy. Použite asistentku Cortana s funkciou rozpoznania hlasu pre prebudenie vášho zariadenia.

SPOĽAHNITE SA NA NÁS

Vstavané funkcie zabezpečenia ochránia vaše citlivé firemné dáta. Predvolený dedikovaný čip Trusted Platform Module (dTPM) šifruje vaše dáta a prácu v spolupráci so zabezpečovacími funckiami Windows 10 a s doplnkovými funkciami ako sú ThinkShutter (fyzická krytka na webkamere)  a zabudovaná čítačka odtlačkov prstov ukrytá v samotnom tlačítku na zapnutie/vypnutie notebooku.

SKVELÁ VÝDRŽ

ThinkBook 13s je vybavený batériou s výdržou až 11 hodín na jedno nabitie. Keď notebooku dochádza energia, vďaka technológii RapidCharge získate až 80 % energie po jednej hodine nabíjania. Takže pri hodinovej pauze sa vám notebook nabije na ďalších 9 hodín používania.

Technické špecifikácie:

   • Procesory Intel® Core™ i7
   • 13,3 palcový LED FHD IPS panel s podporou Dolby® Vision™
   • Až do 16 GB DDR4 RAM
   • AMD Radeon™ 540X alebo integrovaná Intel® UHD Graphics 620
   • 720p HD webkamera
   • Krytka na webkamere, TPM 2.0.
   • Až do 512 GB PCIe SSD a 256 GB SSD SATA
   • HARMAN 2x2W s podporou Dolby® Audio™
   • Voliteľná čítačka odtlačkov prstov s kruhovým LED podsvietením
   • Hmotnosť od 1,32 kg
   • Zvýšená odolnosť proti poliatiu (až do 60 ml)
   • Výdrž batérie až do 11 hodín
   • Operačný systém Windows Pro 10 64bit

Cena: od 890 € (s DPH)
Objavte viac na: www.lenovo.sk

Zobrazit Galériu
Lenovo Thinkbook notebook biznis

2 komentáre

Myslim, ze je to jasne reakcia na: Špičkový notebook pre novú generáciu biznismenov

18.7.2019 22:07
To ti povie jedine Mudr Raši :-D
Reagovať

Vysvetli mi niekto ... reakcia na: Špičkový notebook pre novú generáciu biznismenov

18.7.2019 10:07
... na co je biznismanovi vykonny notebook so sialenou grafikou? Na Excel a Powerpoint? Na to staci niekolkorocna sunka ...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať