Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Sound BlasterX Kratos S5: Vysoká hlasitosť a čistý zvuk

0

Reproduktory s hráčskym dizajnom a prekvapujúco kvalitným zvukom. Sústava 2.1 (pravý, ľavý kanál a subwoofer) poskytuje pri hraní realistický a čistý zvuk prostredia. Reproduktory dokonca dokážu imitovať sústavu 7.1. Dva bočné zvýrazňuje LED podsvietenie Aurora Reactive. Môže svietiť alebo pomaly meniť farby stlačením tlačidla vzadu na subwooferi. Ten je celý z dreva, aby lepšie vynikali nízke frekvencie. K subwooferu je pripojený otočný vypínač, ktorý je zároveň aj potenciometrom. V ňom sú zabudované výstupy na slúchadlá a mikrofón. Vstupný zvukový signál môžeme pripojiť viacerými spôsobmi, napríklad káblom USB do PC, ktorý poskytuje vysokokvalitný zvuk s rozlíšením 24 bitov/96 kHz, káblom AUX (nebol v balení) alebo zvukovým káblom CINCH. Väčšinou ho majú domáce kiná alebo DVD prehrávače. Na stiahnutie je k dispozícii program BlasterX Acoustic Engine Pro, kde si môžeme zvoliť jeden z prednastavených herných profilov na ešte lepšiu kvalitu zvuku.

Pri prehrávaní hudby sa reproduktory osvedčili veľmi dobre. Basy dokázali zatriasť oknami a zvuk ozvučoval niekoľko poschodí, veď otočný ovládač hlasitosti na to priam nabádal. Kvalita zvuku bola vynikajúca. Reproduktory som testoval pri hraní hier, ba aj pri pozeraní filmov. Softvér Sound Blaster Connect je vybavený aj prednastavenými zvukovými profilmi pre špičkové herné ­tituly, ako sú Call of Duty, Counter-Strike a Battlefield 1, ktoré vyvolávajú ešte vyšší dojem reality, vťahujú hráča do hry a zlepšujú presnosť určovania polohy.

Parametre:

• Typ rozloženia zvuku: 2.1, subwoofer s pravým a ľavým reproduktorom; možnosti pripojenia: AUX, USB, CINCH; LED podsvietenie
• Cena: okolo 130 EUR

PLUSY, MÍNUSY:

+ Vysoký výkon, čistota zvuku, LED posvietenie, vstup USB, dizajn
- Nepribalený kábel AUX

HODNOTENIE:

 Dizajn: ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ 100 %
 Výkon: ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ 100 %
 Funkcionalita: ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ 90 %

Celkovo: 95 %

Tomáš Demovič

Všetky autorove články
Sound Blaster

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať