Image
16.1.2020 0 Comments

Sound Blaster G3: Konzolové hry dostanú podporu Sound Blaster

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila vydanie Sound Blaster G3, prenosného herného USB DAC prevodníka so zosilňovačom, ktorý predstavuje najnovší prírastok revolúcie Sound Blaster, ktorá vznikla pred 30 rokmi. Sound Blaster G3, navrhnutý a vyrobený s ohľadom na používateľov herných konzol, je prvý Sound Blaster, ktorý pracuje priamo na PS4 a Nintendo Switch prostredníctvom formátu bez ovládača plug-and-play a je tiež kompatibilný s PC a Mac. Aj napriek veľkosti dlane a váhe s hmotnosťou iba 32 gramov sa môže pochváliť vynikajúcou vyváženosťou zvuku Sound Blaster, neustálym prispôsobovaním počas hry a ďalšími šikovnými hernými funkciami za atraktívnu cenu.

Sound Blaster G3 poskytuje perfektnú kombináciu kvality zvuku, formy a funkčnosti vo vreckovom balení s prémiovým matným čiernym povrchom.

Značka Sound Blaster
Sound Blaster G3, založený na silnom základe spoločnosti Creative vybudovanej počas troch desaťročí inovácií a odborných znalostí v oblasti zvukových inovácií, je dobre vybavený na to, aby prekročil zvukové potreby nadšencov hry. Je vybavený 24-bitovým zvukom s vysokým rozlíšením pri DNR 100 dB, má schopnosť poháňať štúdiové slúchadlá s impedanciou až do 300 ohmov. Po pripojení k počítaču PC alebo Mac má schopnosť zvládnuť diskrétny 7.1-kanálový vstup a ponúka až 7.1-kanálovú virtualizáciu priestorového zvuku, ako aj ikonický zvukový modul Sound Blaster. Užívatelia sa môžu tešiť na zvýšený zvukový zážitok z hry, ktorý ďaleko presahuje predvolený zvukový štandard na počítačoch PC, Mac alebo herných konzolách.

Prudká zmena hry pred nami
Sound Blaster G3 je tiež vybavený najnovšou funkciou GameVoice Mix, špeciálne navrhnutou na zabezpečenie plynulých a bezproblémových rozhovorov v hre. Táto funkcia umožňuje používateľom upravovať hlasitosť zvuku a rozhovoru pomocou vhodne umiestneného rolovacieho kolieska, aby sa dosiahla perfektná rovnováha bez narušenia hry.

Okrem toho používatelia získajú výhodu vďaka vylepšeniu Footsteps Enhancer, prispôsobiteľnému ekvalizéru, ktorý pomáha určiť polohu súpera pri získaní rozhodujúceho víťazstva v streleckých hrách. K dispozícii sú tiež profily EQ prispôsobené pre populárne hry, vrátane Fortnite, Call of Duty: Infinite Warfare a Overwatch.

Optimalizované pre funkčnosť a pohodlie
Vykonávanie úprav zvuku na prehrávači Sound Blaster G3 je pre konzolových hráčov hračkou. Ovládacie prvky on-the-fly sa dajú ovládať na diaľku pomocou mobilnej aplikácie Sound Blaster Command, ktorá je k dispozícii pre systémy iOS a Android, bez potreby odpojenia hernej konzoly. Po spárovaní cez Bluetooth môžu hráči používať svoje mobilné telefóny ako diaľkové ovládače a ľahko ovládať hlasitosť a mikrofón, uložené nastavenia EQ a dokonca vykonávať aktualizácie firmvéru. V počítačoch PC a Mac aplikácia Sound Blaster Command ponúka komplexnú a plne prispôsobiteľnú sadu možností prehrávania a nahrávania, na ktorú sú používatelia Sound Blaster zvyknutí.

Ovládače zvuku sú tiež pohodlne umiestnené po stranách, čo umožňuje jednoduché nastavenie pomocou jednej ruky. Sound Blaster G3 je napájaný výhradne cez USB-C a pre väčšie pohodlie sa dodáva s adaptérom USB-A.

Ceny a dostupnosť
Sound Blaster G3 má konkurencieschopnú cenu 59,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

Viac informácií nájdete na adrese creative.com/SBG3.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Canon je jednotkou na celosvetovom trhu digitálnych fotoaparátov s výmennými objektívmi už 17 rokov

27.03.2020 11:48

Spoločnosť Canon s hrdosťou oznamuje, že jej digitálne fotoaparáty s výmennými objektívmi (digitálne zrkadlovky a systémové kompakty) si už 17. rok po sebe udržali najvyšší podiel na svetovom trhu[1]. ...

Tlačové správy

MIMORIADNY BALÍK POMOCI OD SLOVENSKEJ SPORITEĽNE: garancia účtov zadarmo a milión eur na boj s koronavírusom

27.03.2020 11:46

Slovenská sporiteľňa prijíma vzhľadom na aktuálnu situáciu mimoriadne opatrenia, aby minimalizovala negatívny dopad súčasnej krízy na životy svojich klientov a pomohla Slovensku v boji s koronavírusom ...

Tlačové správy

Výrobky z 3D tlače pomôžu proti koronavírusu

27.03.2020 11:42

Technológia 3D tlače sa stáva dôležitým pomocníkom v boji proti nákaze novým typom koronavírusu. Spoločnosť HP Inc. so svojimi globálnymi partnermi pracuje na zjednodušení výroby potrebných pomôcok. P ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_032020

Najnovšie videá