Software AG sa umiestnila v kvadrante lídrov Systematic Application Integration Projects

0
Software AG oznámila, že sa umiestnila medzi lídrami v nedávno publikovanom prieskume Magic Quadrant for Application Infrastructure for Systematic Application Integration Projects analytickej spoločnosti Gartner. Jednotliví dodávatelia, ktorí boli zaradení do výskumu, bli hodnotení na základe prepracovanosti vízie (completeness of vision) svojich produktov a schopnosti ju realizovať (ability to execute).

„Toto ocenenie je vážime a myslíme si, že reflektuje to, čo počúvame od našich zákazníkov," povedal Ivo Totev, šéf marketingu a člen výkonnej rady Software AG. „Naše integračné technológie pomáhajú zákazníkom riešiť množstvo úloh a zároveň im prinášajú miliardy dolárov z nových obchodných príležitostí a úsporu nákladov v procesoch.".

V prieskume bola hodnotená rodina produktov z vlajkovej lodi Software AG - platformy webMethods. Tento komplexný rad nástrojov, ktorý umožňuje akýkoľvek typ integrácie, funguje ako jednotná integračná chrbtica pre napojenie ERP (Enterprise Resource Planning), CRM (Customer Relationship Management) systémov, cloudových aplikácií i starších mainframe systémov.

„Prednosťou našich nástrojov je dostatočná modularita a zároveň úzka integrovanosť jednotlivých produktov radu nástrojov," dodal Totev. „Dokážeme integrovať tradičné „on premise" alebo „SaaS" aplikácie, alebo sa napojiť na externé zdroje dát obchodných partnerov. Dohromady ide o celok, ktorý napomáha zákazníkom k rýchlejšej návratnosti investícií a opätovnej využiteľnosti existujúcich aktív."

Hodnotenou verziou bola webMethods Suite 8.2.2., ktorá boa uvoľnená v septembri 2011. Nová verzia 9.0 bude predstavená v októbri na konferencii ProcessWorld v americkom Orlande. Viac na www.processworld.com.

Celé znenie výskumnej spoločnosti Gartner nájdete po registrácii na www.softwareag.com/recognition.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať