Image
20.4.2015 0 Comments

Sociálna poisťovňa chce obstarať IT služby za 3 mil. eur

socialna_pois.jpg Ústredie Sociálnej poisťovne chce obstarať IT služby v predpokladanej hodnote 3 milióny eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to zo zverejneného oznámenia v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Predmetom zákazky je údržba, technická podpora a rozvoj Centrálneho systému podpory prevádzky. Systém pozostáva z dvoch základných modulov, a to monitoring IT infraštruktúry a service manažment procesné riadenie IT služieb. Podľa zverejnených informácií bude predmet zákazky financovaný z rozpočtu správneho fondu verejného obstarávateľa.

Zadávateľ požaduje zábezpeku vo výške 90 tisíc eur. Trvanie zákazky alebo lehotu na dokončenie stanovil verejný obstarávateľ na 48 mesiacov od zadania zákazky. Súťaž je otvorená, pričom o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadať o účasť do 20. mája tohto roka. Zadávateľ využije elektronickú aukciu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

Slovenský tím a robot pre finále súťaže FIRST Global Challenge 2019 v Dubaji

11.10.2019 00:10

Každý rok sa mladí ľudia vo veku 15 až 18 rokov stretávajú, aby súťažili v konštrukcii, dizajne a programovaní robotov. Olympiády sa zúčastňujú študenti zo všetkých kútov sveta. Aj tento rok sa predst ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá

Dgitalna medicina
MANDAYIT 2019