Image
7.12.2018 0 Comments

Smartfóny Pixel 3 dostanú funkciu prepisu hovorov. Pomôže to odfiltrovať „agentov s teplou vodou“...

Funkcia Call screen je jeden z najpôsobivejších prínosov smartfónov Pixel 3. Umožňuje totiž odfiltrovať spamové hovory. A zavedením novej vlastnosti sa ešte zlepší.

Call Screen používa Asistenta Google na odpovedanie na prichádzajúce hovory. Môžete ho aktivovať voľbou „screen call”, ktorá sa zobrazí vždy, keď niekto volá. Po aktivácii Call Screen sa Asistent Google spýta volajúceho na účel telefonického hovoru. Používateľ potom môže hneď vidieť prepis toho, čo volajúci hovorí. Podľa toho sa rozhodne, či hovor prijme, alebo v prípade spamového hovoru ho zablokuje.

Na zlepšenie tejto funkcie teraz Google začal používať novú možnosť prepisov pre Call Screen. Prepisy zmiznú po skončení hovoru, ale vďaka novej funkcii si ich používatelia budú môcť uložiť a použiť ich, keď si budú želať.

Ak chcete získať prístup k uloženým prepisom Call Screen, musíte prejsť na kartu Recents v aplikácii telefónu, vybrať volanie, na ktoré sa chcete pozrieť, a následne zvoliť Call Details (Detaily hovoru). Potom by ste mali vidieť možnosť See Transcript (Pozrieť prepis).

Účelom funkcie Call Screen je zabrániť plytvaniu času prijatím hovorov z neznámych čísel. Uložené prepisy umožnia používateľom pohľad späť, aby si mohli pripomenúť, či urobili správnu voľbu pri odpovedi na hovor.

Funkcia je zatiaľ dostupná len pre telefóny Pixel 3 a Pixel 3 XL a len v USA, aj keď Google sľúbil, že v budúcnosti bude k dispozícii aj pre ďalšie krajiny a jazyky.

Zdroj: digitaltrends.comtechcrunch.com

 

Zobrazit Galériu
Autor: redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie 3

Dvojnohé roboty môžu pomôcť ľuďom znovu chodiť. Teraz sa učia udržať rovnováhu a chodiť v piesku či snehu

14.12.2018 00:10

Na univerzite Caltech v Kalifornii sa nachádza AMBER Lab (Advanced Mechanical Bipedal Experimental Robotics Lab), kde sa venujú výskumu dvojnohých robotov, ktoré by mohli v blízkej budúcnosti pomôcť p ...

Technológie 1

Sen každého chlapa realitou. Automat HomeBrew na domácu výrobu piva z kapsúl

13.12.2018 00:30

Spoločnosť LG ohlásila „systém na remeselnú výrobu piva“. Pritom remeselná výroba tu znamená len jednoduché ovládanie jedným tlačidlom. Prístroj sa nazýva LG HomeBrew a bude predstavený na budúcoročne ...

Technológie

17-palcový Gram od LG je „najľahší“ notebook na svete. Váži len 1,34 kg

13.12.2018 00:20

Spoločnosť LG predstaví na veľtrhu CES 2019 dve nové zariadenia z ultraľahkého radu Gram - 17-palcový notebook pre tých, ktorí uprednostňujú veľké displeje, a konvertibilné zariadenie 2-v-1. Nový 17- ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

DOCKITIN

Najnovšie videáPC forum button