Image
7.12.2018 0 Comments

Smartfóny Pixel 3 dostanú funkciu prepisu hovorov. Pomôže to odfiltrovať „agentov s teplou vodou“...

Funkcia Call screen je jeden z najpôsobivejších prínosov smartfónov Pixel 3. Umožňuje totiž odfiltrovať spamové hovory. A zavedením novej vlastnosti sa ešte zlepší.

Call Screen používa Asistenta Google na odpovedanie na prichádzajúce hovory. Môžete ho aktivovať voľbou „screen call”, ktorá sa zobrazí vždy, keď niekto volá. Po aktivácii Call Screen sa Asistent Google spýta volajúceho na účel telefonického hovoru. Používateľ potom môže hneď vidieť prepis toho, čo volajúci hovorí. Podľa toho sa rozhodne, či hovor prijme, alebo v prípade spamového hovoru ho zablokuje.

Na zlepšenie tejto funkcie teraz Google začal používať novú možnosť prepisov pre Call Screen. Prepisy zmiznú po skončení hovoru, ale vďaka novej funkcii si ich používatelia budú môcť uložiť a použiť ich, keď si budú želať.

Ak chcete získať prístup k uloženým prepisom Call Screen, musíte prejsť na kartu Recents v aplikácii telefónu, vybrať volanie, na ktoré sa chcete pozrieť, a následne zvoliť Call Details (Detaily hovoru). Potom by ste mali vidieť možnosť See Transcript (Pozrieť prepis).

Účelom funkcie Call Screen je zabrániť plytvaniu času prijatím hovorov z neznámych čísel. Uložené prepisy umožnia používateľom pohľad späť, aby si mohli pripomenúť, či urobili správnu voľbu pri odpovedi na hovor.

Funkcia je zatiaľ dostupná len pre telefóny Pixel 3 a Pixel 3 XL a len v USA, aj keď Google sľúbil, že v budúcnosti bude k dispozícii aj pre ďalšie krajiny a jazyky.

Zdroj: digitaltrends.comtechcrunch.com

 

Zobrazit Galériu
Autor: redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Kvalitný systém CRM ako hlavná konkurenčná výhoda firiem

15.05.2019 00:10

Špeciálny projekt Riadenie vzťahov so zákazníkmi je súhrn obchodných, servisných, komunikačných a marketingových procesov podporovaných zákaznícky orientovanou kultúrou spoločnosti a moderným CRM sys ...

Technológie

Štartuje prvá komerčná 5G sieť v Európe

09.05.2019 00:15

Ericsson a Swisscom, najväčší poskytovateľ telekomunikačných služieb vo Švajčiarsku, spustili ako prvý komerčnú 5G sieť v Európe, ktorá podporuje bežne dostupné chytré telefóny. Obe firmy sú už nieko ...

Technológie 2

Microsoft pridá do Windows 10 vlastné linuxové jadro

09.05.2019 13:16

Microsoft už niekoľko rokov robí vlastné linuxové projekty. Na vývojárskej konferencii Build teraz informoval o tom najnovšom. Chce vytvoriť vlastné linuxové jadro, ktoré sa stane súčasťou systému Win ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2019

Najnovšie videá

Cyber Central Malware Analysis Training


PC forum button