Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Smartfón moto g 5g plus s veľkým displejom a 5G konektivitou za výbornú cenu

0

Motorola už tradične prináša inovatívne funkcie aj do kategórie cenovo dostupných smartfónov vo vyššej strednej triede. Ako vyplýva z označenia, jednou z kľúčových funkcií nového smartfónu moto g 5g plus je možnosť využívania superrýchlej dátovej komunikácie v mobilných sieťach novej generácie. Navyše podľa informácií z globálneho on-line predstavenia je to smartfón relatívna bez kompromisov. Inak povedané, Motorole sa podarila implementácia 5G pri zachovaní priaznivej ceny bez toho, aby museli „obetovať“ niektorú z dôležitých a u používateľov obľúbených funkcií. 

Nový smartfón okrem najrýchlejšieho pripojenia ponúka aj vysoký vynikajúci displej CinemaVision s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, širokouhlý systém predných kamier, systém štyroch zadných fotoaparátov, pričom hlavný má snímač s rozlíšením 48 MPx a dlhú životnosť batérie. 

Konektivita 5G prináša väčšiu šírku pásma, nižšiu latenciu a kratší čas oneskorenia, takže si môžete stiahnuť celé filmy za pár minút, intenzívne streamovať online hry bez oneskorenia a četovať cez video, akoby ste boli hneď vedľa seba. Samozrejmosťou je kompatibilita s nižšími generáciami mobilných sietí, takže môžete využívať 4G pripojenie a zároveň ste pripravení na novú generáciu 5G sietí.

Scrollovanie a swipovanie bude na displeji oveľa plynulejšie vďaka obnovovacej frekvencii obrazovky  90 Hz, ktorá zaisťuje plynulé prepínanie medzi aplikáciami, obrázkami, webovými stránkami a ponúka príjemnejší herný zážitok. Navyše, telefón je vybavený najväčším displejom, aký kedy v zariadeniach moto g bol. Displej CinemaVision Full HD+ s uhlopriečkou 6,7-palca ponúka veľkú ultraširokouhlú obrazovku pre sledovanie filmov. Je certifikovaný na technológiu HDR10, takže si môžete vychutnať svoje obľúbené filmy, relácie a fotografie v živých farbách s vylepšeným jasom a kontrastom. Pomer strán 21:9 v praxi znamená že smartfón aj napriek veľkej uhlopriečke displeja je pomerne úzky a ľahko sa drží v ruke. 

Duálny predný fotoaparát s ultraširokouhlým selfie objektívom má oveľa väčší uhol záberu, takže selfie tyčku môžete pokojne nechať doma.

Hlavný fotoaparát s rozlíšením 16 megapixelov je vybavený technológiou Quad Pixel so štvornásobne vyššou svetelnou citlivosťou, čo umožňuje tvoriť jasnejšie snímky aj pri slabom osvetlení. Môžete snímať fotografie vhodné na Instagram bez ohľadu na to, aké sú podmienky.

Hlavný 48-megapixelový snímač štvor objektívového hlavného fotoaparátu s technológiou Quad Pixel a 4-násobnou svetelnou citlivosťou bude robiť dobré zábery aj pri slabom osvetlení. S ultraširokouhlým objektívom sa zmestí do obrazu 4x viac, takže už nikdy nevynecháte žiadny detail v snímkach v nadživotnej veľkosti. Snímač hĺbky ostrosti robí každodenné fotografie v DSLR kvalite s rozostreným pozadím a dedikovaná Macro Vision kamera vás dostane 5x bližšie k subjektu v porovnaní s normálnymi objektívmi pre úchvatné, profesionálne vyzerajúce fotografie, ktoré vám vyrazia dych. 

Srdcom smartfónu je čip Qualcomm Snapdragon™ 765 v tandeme s modemovým systémom Snapdragon X52 Modem-RF. Tento hardvér spája 5G a AI na podporu vybraných prémiových zážitkov, vrátane prelomovej zábavy, inteligentných multikamerových schopností a podpory pre celodennú výdrž batérie. Nezáleží na tom, aké rýchle tempo nasadíte alebo koľko multitaskujete, moto g 5G plus sa vám vyrovná. Batéria má kapacitu 5000 mAh batériou, takže telefón môžete používať 2 dni bez toho, aby ste sa museli trápiť spomalením alebo nabíjaním. V balení je 20 W TurboPower™ nabíjačka. 

 S NFC technológiou môžete bezkontaktne zdieľať aj kontakty, fotografie a videá s inými zariadeniami a taktiež platiť v obchodoch.

Tak ako pri všetkých zariadeniach Motorola, Google Fotografie ostávajú natívnou aplikáciou Galéria, vďaka čomu máte vždy najnovší spôsob ukladania, vyhľadávania a zdieľania všetkých vašich fotografií a videí. Nehovoriac o nekonečnom úložisku pre všetky fotografie, ktoré sú automaticky zálohované a môžu byť prístupné, upravované a zdieľané odkiaľkoľvek.

moto g 5G plus bude k dispozícii v druhej polovici júla vo verzii so 6 GB RAM a 128 GB úložiskom v cene 399 eur. Kompletné informácie o cenách a špecifikácie nájdete na našej webovej stránke

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
Moto g 5G 5G

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať