Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Smart hodinky Garmin Delta Tactix majú stealth režim a vypínač na vymazanie pamäte

0

Delta Tactix od spoločnosti Garmin je najnovší model v rade robustných inteligentných hodiniek vyrobených podľa vojenských štandardov, ktorý je tentoraz zameraný na ochranu súkromia. Novinkami štvrtej generácie Tactixu sú veľký 1,4-palcový displej (o 36 % väčší ako na predošlých modeloch Tactix) a správa napájania, ktorá vám predpovedá výdrž batérie na základe toho, ktoré nastavenia zapnete alebo vypnete.

Medzi ďalšie novinky tejto verzie patrí skrytý (stealth) režim, ktorý úplne znemožňuje ukladanie a zdieľanie dát, a núdzový vypínač (Kill Switch), ktorý možno nastaviť tak, aby vymazal celú pamäť zariadenia. Nejde o úplne nové funkcie, objavili sa už v hodinkách Instinct Tactical Edition a MARQ Commander, no vzhľadom na bezpečnostné riziká, ktoré môže mať sledovanie GPS, má zmysel zahrnúť ich aj do tohto vojensky zameraného radu.

Okrem toho Garmin vybavil zariadenie aj množstvom „taktických funkcií“, s ktorými sme sa mohli stretnúť v predchádzajúcich verziách inteligentných hodiniek Tactix.  Dostupný je režim Jumpmaster, ktorý slúži na usmernenie parašutistov k cieľu, a dvojpolohové GPS, ktoré dokáže na jednej obrazovke zobraziť dva súbory súradnicových systémov. Samozrejme, nechýbajú ani bežnejšie funkcie známe z inteligentných hodiniek.

Tactix Delta umožňuje uložiť až 2000 skladieb, podporuje Garmin Pay a dá sa nastaviť na prijímanie upozornení zo spárovaného smartfónu. Batéria má v režime inteligentných hodiniek výdrž 21 dní alebo 80 dní v úspornom režime hodiniek. Garmin Tactix Delta je k dispozícii za 899,99 USD.

Zdroj: theverge.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
smart Watch hodinky Garmin Digital dáta displej GPS

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať