Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Služba LogMeIn ruší bezplatné kontá

0

logmein_221.jpg LogMeIn umožňuje vzdialenú správu počítača. Služba dlhodobo ponúkala bezplatné kontá s obmedzenou funkcionalitou a platené členstvo s prémiovými vlastnosťami. Prevádzkovatelia služby sa rozhodli bezplatné kontá zrušiť. Existujúci používatelia majú 7 dní, aby si predplatili členstvo, alebo našli náhradu.

LogMeIn začal počas posledných dní upozorňovať používateľov na rušenie Free účtov. Existujúci používatelia môžu využívať službu bezplatne počas 7 dní od najbližšieho prihlásenia. Výška predplatného sa odvíja od počtu počítačov, pričom najlacnejšie konto umožňuje spravovať 2 počítače za ročný poplatok 99 dolárov. LogMeIn momentálne ponúka 50 % zľavu na všetky typy predplatného.

Službu LogMeIn využíva množstvo používateľov aj na súkromné účely. Vzdialený prístup využívajú napr. na spravovanie počítačov rodinných príslušníkov. V prípade potreby sa dokážu na diaľku pripojiť k PC a vyriešiť problém. Počítače sa dajú spravovať na diaľku aj pomocou mobilných aplikácií pre iOS a Android.

Súvisiace články:

Ako sa pripraviť na krádež notebooku?

Zdroj: engadget.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať