Slušný robotický vysávač môžete mať už za 75 dolárov

2

Nechce sa vám vysoliť 400 eur či viac za robotický vysávač Roomba? Inteligentný vysávací robot Pure Clean vám urobí rovnakú službu a pritom sa na Amazone ponúka len za 74,99 dolára. Povysáva akúkoľvek nečistotu alebo prach a obsahuje snímače, ktoré zabraňujú tomu, aby spadol zo schodov. Vďaka nízkoprofilovému dizajnu vkĺzne pod nábytok a pomocou funkcie na detekciu prekážok sa vyhne predmetom v domácnosti. Stačí umiestniť vysávač na podlahu a zvoliť si jeden z troch režimov vysávania. Pomocou dotykového ovládacieho tlačidla na hornej strane vyberiete dobu čistenia 10 minút, 20 minút alebo režim Max (90 minút) v závislosti od veľkosti miestnosti a stupňa znečistenia podlahy. O všetko ostatné sa už postará robot po stlačení tlačidla na aktiváciu. Funguje na parketách, linoleu, dlaždiciach a kobercoch s krátkym vlasom (nie je vhodný na vysávanie hrubých a plyšových kobercov).

Pure Clean má odnímateľnú kefu, takže jej čistenie je jednoduché. Nepoužíva vrecká na prach a po dokončení práce možno jeho nádobu na nečistoty ľahko vyprázdniť. Vysávač má zabudovanú 1600 mAh batériu (Ni-CD 7,2 V), a tak pracuje bez nutnosti pripojenia k zdroju napájania a môže sa po miestnosti pohybovať bez obmedzenia. Doba prevádzky je asi 90 minút, potom sa batéria nabíja zhruba 3 hodiny. Nádoba na prach má objem 0,3 l. Súčasťou dodávky je aj nabíjací kábel a adaptér.

Zdroj: Bgr

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Robotický vysávač Roomba

2 komentáre

nie je to vysavac reakcia na: Slušný robotický vysávač môžete mať už za 75 dolárov

20.10.2017 10:10
podla testu na https://www.allhomerobotics.com/pure-clean-robot-vacuum-review/ to vobec nie je vysavac ale len mechanicka metla s obcasnymi problemami s navigaciou. Tiez sa to nevie samo zapojit na nabijacku ako spominana Roomba lebo to nema nabijaciu stanicu ale len kablik a konektor.

not ship to Slovakia reakcia na: Slušný robotický vysávač môžete mať už za 75 dolárov

18.10.2017 15:10
"This item does not ship to Slovakia. Please check other sellers who may ship internationally."

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať