Slúchadlá, ktoré netreba dávať ani do, ani na uši. LG s inovatívnym riešením predbehlo konkurenciu

0

Len týždeň pred otvorením veľtrhu CES spoločnosť LG oznámila produkt, ktorým predbehla konkurenciu. Volá sa LG Tone Studio a ide o akýsi vibračný plastový náhrdelník, ktorý vyzerá ako futuristický obojok. V skutočnosti sú to reproduktory schopné šíriť 3D priestorový zvuk až do uší nositeľa. LG TONE Studio (HBS-W120) je vybavený štyrmi reproduktormi – dvoma s úplným rozsahom na vysoké tóny a dvoma vibračnými na nízke. To dáva zážitok priestorového zvuku pri sledovaní filmov, hraní počítačových hier alebo jednoduchom streamovaní hudby. Produkt je určený napríklad aj na intenzívne tréningy, pri ktorých by vám slúchadlá mohli vykĺznuť z uší.

Funkcia Hi-Fi DAC (Digital to Analog Converter) zvyšuje kvalitu zvuku, Dual Play zasa umožňuje prepojiť dve zariadenia LG TONE Studio a zdieľať zvuk z filmu, playlistu a pod.

Okrem toho firma predstavila aj LG TONE Free, pár bezdrôtových „štupľových“ slúchadiel, ktoré pri nečinnosti možno uložiť do „golierika“ na nabíjanie.

LG TONE Free (HBS-F110) je prvý bezdrôtový stereofónny produkt LG. „Golierik“ na krk obsahuje záložnú batériu a poskytuje vibračné upozornenia na prichádzajúce hovory a textové správy. Navyše ponúka bezpečné miesto na uloženie „štupľov“, keď ich nemáte v ušiach, takže je menej pravdepodobné, že ich stratíte. Okrem toho sa takto uložené slúchadlá aj nabíjajú. Zariadenie umožňuje mať úplne voľné ruky a prijať alebo odmietnuť hovor pomocou hlasových povelov.

K dispozícii je aj nabíjacia kolíska ako voliteľné príslušenstvo pre prípady, keď by nosenie „golierika“ bolo nepohodlné.

Podrobnosti o cene a dostupnosti si LG necháva na CES 2017, kde predstaví aj ďalšie produkty z rodiny TONE.

Zdroj: http://www.theverge.com,

http://www.fonearena.com

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
LG

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať