Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Slovenský startup má riešenie na strácanie predmetov. Bez Bluetoothu, baterky a aplikácie.

0

Ak vám strata kľúčov, zabudnutie si kufra na letisku alebo odbehnutie psa komplikuje bežný život, slovenský startup teraz ponúka jednouché riešenie. Prináša produkt s názvom „tageme", ktorého softvérové a hardvérové riešenie je odlišné ako jeho konkurenčné výrobky. Na rozdiel od Bluetooth trekerov, ktoré na poli lost&found nemali najpozitívnejšie užívateľské hodnotenia, sa „tageme" opiera o NFC technológiu a QR kódy, čím si zabezpečuje kompatibilitu s Androidom, iOS, Windows Phone aj ostatnými operačnými systémami.

Je teda kompatibilné so všetkými smartphonmi. Majiteľ ani nálezca nepotrebuje žiadnu špeciálnu app-ku navyše. Po prečítaní kódu alebo NFC chipu vám vybehne priamy, okamžitý a anonymný chat medzi vami a nálezcom vášho strateného predmetu. Správy si so svojím nálezcom vymieňate cez zabezpečený cloud, čiže nehrozí únik osobných údajov či odhalenie identity.

Picture 5.jpg

„tageme" nie je poháňané batériou, takže je stále ready. Produkt je vyrobený z antialergického, vodotesného a vysoko odolného materiálu. Je teda aplikovateľné na psa, ako aj na kľúče alebo cestovnú tašku. Design využíva výrazné farby, aby bol produkt na stratenej cennosti viditeľný. Slovenský startup vytvoril tento inovatívny projekt s ambíciou rozšíriť v spoločnosti osvetu o funkčnom systéme strát a nálezov. Rôznymi spôsobmi odmeňovania chce motivovať nálezcov k vráteniu stratených vecí ich majiteľom.

Na výrobu „tageme" zbierajú Slováci financie pomocou crowdfundingu na stránke indiegogo.com. Ak chcete vlastniť toto unikátne lost&found zariadenie, tak si ho teraz môžete predobjednať na http://igg.me/at/tageme/x/8337080

Zároveň pomôžete zrealizovať slovenský start-up a priniesť ho tak k životu.

Celý príbeh a kampaň na: http://igg.me/at/tageme/x/8337080

Pridať komentár