Image
18.7.2017 6 Comments

Slovenskí fanúšikovia Xiaomi majú dôvod na radosť

Najnovšie informácie z Handelsblatt hovoria o tom, že Xiaomi sa oficiálne chystá expandovať do Európy. Presný dátum zatiaľ nie je známy, no šéf pre globálny obchod, Liu Yi naznačil, že v priebehu troch rokov by malo byť v Európe viac ako dvetisíc obchodov s ich smartfónmi, reproduktormi a fitness náramkami.

Expandovanie Xiaomi sa bude týkať najprv východných európskych krajín, radia sa tu krajiny ako je Slovensko, Česko, Ukrajina, Poľsko, Maďarsko, Litva, Lotyšsko, Rusko, Bielorusko, Estónsko a Grécko. Neskôr sa spoločnosť plánuje rozrastať aj v západnej Európe.

Zdroj: Telecompaper

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 6

Ktoré profesie budú najviac odolné zmenám na trhu práce?

31.12.2019 00:05

Automatizácia by v nasledujúcich rokoch mohla spôsobiť zrušenie miliónov pracovných miest. Ak ste v produktívnom veku, musíte sa týmto trendom zaoberať. V globálnej ekonomike totiž prebiehajú zmeny, k ...

Biznis

Business Intelligence z pohľadu developerky: Nové kompetenčné centrum v Košiciach

19.12.2019 00:12

V poslednej dobe sa business intelligence čoraz častejšie spája s konceptom ďalšej generácie reportingu (new generation reporting). Súhrn postupov, metód a analýz na prepájanie oblastí biznisu má pris ...

Biznis

Už aj firemný softvér chcú manažéri nakupovať cez e-shop

29.11.2019 00:10

Manažéri chcú nakupovať firemný softvér rovnako, ako si v súkromí objednávajú bežné potreby do domácnosti. Teda online. Príklon B2B segmentu k „e-shopom“ potvrdil nový prieskum od Futurum Research, do ...

6 Comments

 1. Xiaomi, novy apple reakcia na: Slovenskí fanúšikovia Xiaomi majú dôvod na radosť
  24.7.2017 11:07
  Superznacky ako sony, samsung, microsoft,... mozu ist do haja kedze nemaju tu fyzicke obchody. Je to asi taky rozdiel ako ci mame v meste tesla obchod alebo nie. Android fanusici budu kupovat vo velkom, garantujem. Ked este pridaju inteligentne zariadenia pre domacnost, nedaju sansu nikomu, a ak zacnes raz pouzivat jednu znacku, tazko pojdes inde ak vsetky zariadenia doma od vahy po roboticky vysavac budu od xiaomi.
  Reagovať
 2. hej reakcia na: Slovenskí fanúšikovia Xiaomi majú dôvod na radosť
  21.7.2017 23:07
  jasne ze ceny budu o nieco vyssie, treba predsa platit vypalne (dph)
  no ale tiez nerozumiem tomu ich planu na tych 2000 obchodov co chcu otvorit po svete, to budu znacne naklady navyse a odzrkadli sa to aj v cenach.
  Reagovať
  • RE: hej reakcia na: hej
   24.7.2017 11:07
   10% k 500 je vzdy menej ako applackych 1000. Alebo cena vsetkych top mobilov ako sony premium, samsung S8...
   Reagovať
 3. stavíme sa reakcia na: Slovenskí fanúšikovia Xiaomi majú dôvod na radosť
  18.7.2017 11:07
  že ceny budú drahšie, ako keď si zariadenie objednám z číny ? ;)

  myslím že úplne zbytočný obchod a toto je krok, ktorý ich môže položiť.... v tejto dobe, kde túto spoločnosť pozná takmer každý európan a nemajú žiadnu pobočku, nemusia ju robiť...myslím, že táto taktika, ktorú majú je veľmi dobrá, aj ako marketingový ťah.

  Tohto kroku si myslím že budú veľmi ľutovať, ale veľmi im držím palce, veľmi by som sa teraz rád mýlil
  Reagovať
 4. stavíme sa reakcia na: Slovenskí fanúšikovia Xiaomi majú dôvod na radosť
  18.7.2017 10:07
  že ceny budú drahšie, ako keď si zariadenie objednám z číny ? ;)

  myslím že úplne zbytočný obchod a toto je krok, ktorý ich môže položiť.... v tejto dobe, kde túto spoločnosť pozná takmer každý európan a nemajú žiadnu pobočku, nemusia ju robiť...
  Reagovať
  • RE: stavíme sa reakcia na: stavíme sa
   24.7.2017 11:07
   Asi si nebol v apple obchode, by bol viac kamera-centricky fon, dam sa prehovorit. Nie je to len o vychvalenia ale aj o pristupe znacky k zakaznikom.
   Reagovať

Vyhľadávanie

Najnovšie videá