Image
29.5.2018 0 Comments

Slovenské spoločnosti majú príležitosť zapojiť sa do súťaže Deloitte Technology Fast 50

Spoločnosť Deloitte štartuje registráciu do súťaže Technology Fast 50. Popredná súťaž pre rýchlo rastúce technologické spoločnosti má pred sebou už 19. ročník. Etablovaným, ale aj čerstvo založeným technologickým spoločnostiam poskytuje príležitosť prezentovať svoju vedúcu pozíciu v odvetví.

„Veľké aj malé, verejné aj súkromné rýchlo rastúce spoločnosti, ktoré prinášajú inovácie na slovenskom trhu, si zaslúžia neustálu podporu a ocenenie. Inovácie, vďaka ktorým sa technologické spoločnosti majú možnosť dostať do elitnej skupiny laureátov rebríčka Fast 50, si vyžadujú predvídavosť, odhodlanie a vytrvalosť. Sme zvedaví, aké nápady a inovácie slovenské spoločnosti predvedú v tohtoročnej súťaži. Očakávame prihlášky od spoločností, ktoré majú rastový potenciál a prinášajú inovácie v odvetví technológií nielen v našej krajine," vysvetľuje Ivana Lorencovičová, partnerka spoločnosti Deloitte.

Súťaž je rozdelená do troch kategórií: Fast 50 (hlavná kategória), Vychádzajúce hviezdy (najmladšie spoločnosti) a Veľká päťka (najväčšie spoločnosti) a udeľujú sa v nej dve ceny – Cena za najväčšiu inováciu a Cena za sociálnu inováciu. Práve táto kategória je najnovším prírastkom rebríčka. Cenu za sociálnu inováciu dostane spoločnosť, ktorá úspešne spája digitálne produkty alebo služby a má súčasne pozitívny vplyv na spoločnosť a životné prostredie. Víťaza alebo víťazov vyberie nezávislá porota na základe hodnotenia viacerých kritérií.

Deloitte Technology Fast 50 hodnotí rýchlo rastúce technologické spoločnosti v nasledujúcich odvetviach – komunikácie, zelené technológie, fintech, hardvér, zdravotníctvo a biotechnológie, médiá, zábavný priemysel a softvér.
Rebríček presahuje hranice strednej Európy. Všetky zúčastnené spoločnosti, ktoré spĺňajú kritériá rebríčka, sa zaradia aj do rebríčka Deloitte Fast 500 pre región EMEA. Minulý rok využilo šancu zapojiť sa 20 slovenských firiem. Registrácia sa končí 31. júla 2018.

Registráciu a súťažné kritériá nájdete na webovej stránke: deloitte.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ministri krajín EÚ otvárajú úvahy o posilnení regulácie údajov v digitálnom svete

04.12.2019 09:45

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard Raši sa dnes v Bruseli zúčastnil na rokovaní Rady ministrov Európskej únie pre telekomunikácie a informačnú spoločnosť (Rada TTE). Európska ...

Tlačové správy

Akcia Samsung výlov je spustená. Ulovte si tri produkty a zaplaťte len za dva

02.12.2019 13:43

Samsung spustil vo svojom internetovom obchode www.samsung.sk a vo svojich značkových predajniach akciu Samsung výlov, v rámci ktorej zákazník získa tri zakúpené zariadenia v cene dvoch. Do akcie sú z ...

Tlačové správy

4ka pridáva ďalšie dáta využiteľné v EÚ

02.12.2019 13:35

Vylepšené paušály, sprístupnenie najrýchlejších LTE sietí pri dátovaní v zahraničí a väčšia porcia dát, bez ohľadu na to, kde sa zákazník nachádza. 4ka tento rok poriadne vylepšila svoju ponuku pre tý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá