Image
26.5.2017 0 Comments

Slovenské firmy sa opäť môžu zapojiť do Technology Fast 50

Deloitte otvára ďalší ročník prestížnej súťaže pre technologické spoločnosti pôsobiace v strednej Európe.

Technologické spoločnosti sa aj tento rok môžu prihlásiť do prestížnej súťaže Technology Fast 50, ktorú spoločnosť Deloitte vyhlasuje už 18. rok. Registrácia bude otvorená do 31. júla 2017 a rebríček päťdesiatich najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe bude zverejnený v októbri.

Súťaž je rozdelená do troch kategórií: Fast 50 (hlavná kategória), Vychádzajúce hviezdy (najmladšie spoločnosti) a Veľká päťka (najväčšie firmy. Technologické spoločnosti sa budú hodnotiť na základe rastu ich výnosov za štvorročné obdobie. V rebríčku za rok 2017 sa budú analyzovať výnosy za roky 2013 až 2016.

„Táto súťaž je pre nás na Slovensku veľmi dôležitá, pretože nám umožňuje oceniť a podporiť lokálne rýchlo rastúce spoločnosti, ktoré neustále prispievajú k inováciám a ktoré prinášajú zmenu na trhu. Podpora týchto spoločností je pri pohľade na podnikateľskú komunitu ako celok nesmierne dôležitá. Sme zvedaví, čo prinesie tohtoročná súťaž,“ uviedol Ivan Lužica, partner spoločnosti Deloitte.

Zo Slovenska sa vlani v hlavnej kategórii umiestnilo 5 spoločností. Najvyššie umiestnenie dosiahla firma JUMP soft, ktorá obsadila vynikajúce 4. miesto. Nasledovali ju spoločnosti STUDIO 727 (15. miesto), Aliter Technologies (30. miesto) a Pizza SEO, ktorá obsadila 33. priečku. Päticu slovenských spoločností uzatvárala BSP Application (41. miesto).

V špeciálnej kategórii Veľká päťka (Big Five) sa na druhom mieste umiestnila slovenská softvérová spoločnosť Aliter Technologies, ktorá vystriedala slovenskú stálicu v tejto kategórii - softvérovú spoločnosť ESET. ESET bodoval v rebríčku 13 rokov po sebe.

Vlani sa do súťaže prihlásilo zo Slovenska spolu 25 spoločností.

Registráciu a súťažné kritériá nájdete na webovej stránke súťaže Technology Fast 50 www.deloitte.com/cefast50. Oprávnení súťažiaci budú automaticky prihlásení do súťaže Deloitte EMEA Technology Fast 500.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpečnosť vládnej siete GOVNET bude vyššia, komunikácia bude šifrovaná

25.06.2019 15:16

 Bezpečnosť nadrezortnej siete Govnet sa zásadne zvýši. Vďaka tzv. IPSec tunelu bude mať celú sieť Govnet štát pod kontrolou a navyše bude umožňovať šifrované videokonferencie. Národný projekt na efek ...

Tlačové správy

Aký je podiel žien v IT? Necelá štvrtina

25.06.2019 14:51

IT manažéri očakávajú, že do piatich rokov bude až jedno z piatich pracovných miest automatizovaných alebo nahradených umelou inteligenciou. Sedem z desiatich z nich však verí, že novovytvorené pracov ...

Tlačové správy

Prekonajú mladí Trnavčania svoj doterajší rekord v úspornej jazde?

25.06.2019 00:00

Študenti zo Strednej priemyselnej školy dopravnej v Trnave mieria na svoje ďalšie vystúpenie na medzinárodných pretekoch Shell Eco-marathon Europe 2019 do Londýna. Tento rok budú bojovať s celkom nový ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_062019

Najnovšie videá