Image
26.5.2017 0 Comments

Slovenské firmy sa opäť môžu zapojiť do Technology Fast 50

Deloitte otvára ďalší ročník prestížnej súťaže pre technologické spoločnosti pôsobiace v strednej Európe.

Technologické spoločnosti sa aj tento rok môžu prihlásiť do prestížnej súťaže Technology Fast 50, ktorú spoločnosť Deloitte vyhlasuje už 18. rok. Registrácia bude otvorená do 31. júla 2017 a rebríček päťdesiatich najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe bude zverejnený v októbri.

Súťaž je rozdelená do troch kategórií: Fast 50 (hlavná kategória), Vychádzajúce hviezdy (najmladšie spoločnosti) a Veľká päťka (najväčšie firmy. Technologické spoločnosti sa budú hodnotiť na základe rastu ich výnosov za štvorročné obdobie. V rebríčku za rok 2017 sa budú analyzovať výnosy za roky 2013 až 2016.

„Táto súťaž je pre nás na Slovensku veľmi dôležitá, pretože nám umožňuje oceniť a podporiť lokálne rýchlo rastúce spoločnosti, ktoré neustále prispievajú k inováciám a ktoré prinášajú zmenu na trhu. Podpora týchto spoločností je pri pohľade na podnikateľskú komunitu ako celok nesmierne dôležitá. Sme zvedaví, čo prinesie tohtoročná súťaž,“ uviedol Ivan Lužica, partner spoločnosti Deloitte.

Zo Slovenska sa vlani v hlavnej kategórii umiestnilo 5 spoločností. Najvyššie umiestnenie dosiahla firma JUMP soft, ktorá obsadila vynikajúce 4. miesto. Nasledovali ju spoločnosti STUDIO 727 (15. miesto), Aliter Technologies (30. miesto) a Pizza SEO, ktorá obsadila 33. priečku. Päticu slovenských spoločností uzatvárala BSP Application (41. miesto).

V špeciálnej kategórii Veľká päťka (Big Five) sa na druhom mieste umiestnila slovenská softvérová spoločnosť Aliter Technologies, ktorá vystriedala slovenskú stálicu v tejto kategórii - softvérovú spoločnosť ESET. ESET bodoval v rebríčku 13 rokov po sebe.

Vlani sa do súťaže prihlásilo zo Slovenska spolu 25 spoločností.

Registráciu a súťažné kritériá nájdete na webovej stránke súťaže Technology Fast 50 www.deloitte.com/cefast50. Oprávnení súťažiaci budú automaticky prihlásení do súťaže Deloitte EMEA Technology Fast 500.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

4G sieť Telekomu je k dispozícii už aj pre predplatené karty Juro

19.09.2019 22:03

Predplatená karta Juro dostala očakávanú kľúčovú novinku. Odteraz už budú môcť zákazníci využívať dáta aj v 4G sieti. Novým zákazníkom, ktorí si kupujú predplatenú kartu Juro po 15.9.2019, bude aktiv ...

Tlačové správy

Atos vstúpil do globálneho združenia Identity Defined Security Alliance, aby posilnil bezpečnostné stratégie zamerané na správu

19.09.2019 14:30

Atos, globálny líder v digitálnej transformácii, oznámil svoj vstup do Identity Defined Security Alliance. Aliancia organizáciám pomáha využiť existujúce investície do kybernetickej bezpečnosti, tak a ...

Tlačové správy

Správa KuppingerCole Analysts Executive View: ESET je top vo výkone

19.09.2019 13:09

BRATISLAVA – ESET, globálny líder v kybernetickej bezpečnosti, bol v správe KuppingerCole ESET Executive View opísaný ako „top performer“. Správa analyzuje riešenie pre firemnú bezpečnosť ESET Endpoin ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AMCHAM 2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019

IT GALA stvorec 2019