Image
28.9.2015 0 Comments

Slovenská technická univerzita chce výpočtovú techniku za 1,8 milióna

Slovenská technická univerzita v Bratislave plánuje obstarať výpočtovú techniku za 1 840 000 eur. Univerzita chce zabezpečiť servery, stolové počítače, monitory, notebooky, tablety, tlačiarne či skenery. Výsledkom obstarávania bude rámcová dohoda s viacerými uchádzačmi na 36 mesiacov. Vyplýva to z oznámenia, ktoré zverejnil vestník verejného obstarávania.

Prístroje plánujú poslať na stavebnú fakultu, strojnícku fakultu, fakultu elektrotechniky a informatiky, fakultu chemickej a potravinárskej technológie, fakultu architektúry, materiálovo-technologickú fakultu, fakultu informatiky a informačných technológií, centrum výpočtovej techniky, ale aj do študentských domov. Zákazku budú financovať zo štrukturálnych fondov Európskej únie, ktoré získala Slovenská technická univerzita, a tiež z vlastných prostriedkov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia 2

Voľné pracovné miesta

17.02.2020 00:00

Špeciálny projekt Prešovský samosprávny kraj hľadá záujemcov pre obsadenie týchto pracovných pozícií: Dátový analytik – IT senior Dátový architekt – IT senior Dátový špecialista – IT senior Pracov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

itSMF 2020

Najnovšie videá