Image
28.9.2015 0 Comments

Slovenská technická univerzita chce výpočtovú techniku za 1,8 milióna

Slovenská technická univerzita v Bratislave plánuje obstarať výpočtovú techniku za 1 840 000 eur. Univerzita chce zabezpečiť servery, stolové počítače, monitory, notebooky, tablety, tlačiarne či skenery. Výsledkom obstarávania bude rámcová dohoda s viacerými uchádzačmi na 36 mesiacov. Vyplýva to z oznámenia, ktoré zverejnil vestník verejného obstarávania.

Prístroje plánujú poslať na stavebnú fakultu, strojnícku fakultu, fakultu elektrotechniky a informatiky, fakultu chemickej a potravinárskej technológie, fakultu architektúry, materiálovo-technologickú fakultu, fakultu informatiky a informačných technológií, centrum výpočtovej techniky, ale aj do študentských domov. Zákazku budú financovať zo štrukturálnych fondov Európskej únie, ktoré získala Slovenská technická univerzita, a tiež z vlastných prostriedkov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

Vzniklo Slovenské centrum pre výskum umelej inteligencie – slovak.AI

27.06.2019 00:10

Umelá inteligencia je prelomová technológia, ktorej využitie a aplikácie menia pravidlá hry nielen v obchode, priemysle, verejných politikách, ale aj v poľnohospodárstve, zdravotníctve a vzdelávaní. U ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AMCHAM 2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019