Image
28.8.2017 0 Comments

Slovenská premiéra Samsung Galaxy Note 8

Po svetovej premiére v New Yorku Samsung predstavil jednu z najočakávanejších tohtoročných noviniek Samsung Galaxy Note 8 aj slovenským novinárom. Parametre a opis funkcií nájdete v článku pcrevue.sk.

Hovorí sa, že lepšie je raz vidieť ako dvakrát čítať, preto sme z prezentácie nakrútili 9-minútové video, ktoré obsahuje všetky významné novinky a zlepšenia. Hlavné lákadlá pre potenciálnych zákazníkov budú širokouhlý displej Infinity so 6,3-palcovou uhlopriečkou a rozlíšením Quad HD+, zdokonalené pero S Pen a dva fotoaparáty s objektívmi s rôznou ohniskovou vzdialenosťou a optickou stabilizáciou obrazu.


Najzaujímavejšie novinky prezentuje produktový manažér Marek Pažický

Názor na túto novinku si, samozrejme, urobíme až potom, keď budeme mať možnosť Samsung Galaxy Note 8 dôkladne otestovať. Posudzovať budeme nielen podľa objektívnych kritérií, ale aj subjektívneho dojmu, veď pracovný smartfón je štýlový doplnok každého manažéra.


Odolnejšie ochranné sklo Gorilla Glass 5 a pevnejšie kovové puzdro z hliníka triedy 7500


Lepšie využitie plochy na prehrávanie videa

Nielen firemní používatelia ocenia výhody funkcie Multi Window na zobrazenie viacerých okien, ktorá im dovoľuje robiť viac vecí naraz. Telefón Galaxy Note 8 ponúka novú funkciu párovania aplikácií App Pair, ktorá používateľom umožňuje na okraji obrazovky vytvoriť vlastné páry aplikácií a následne jednoducho spúšťať dve aplikácie súčasne. Môžete tak napríklad mať zobrazenú navigáciu a prehrávač hudby pri jazde autom, prípadne sledovať video a zároveň posielať správy či sledovať statusy zo sociálnej siete a podobne.

Na Slovensku bude telefón Galaxy Note 8 dostupný v dvoch farebných variantoch – čiernom Midnight Black a zlatom Maple Gold, takisto v modifikáciách Single SIM a Dual SIM. Odporúčaná maloobchodná cena je 999 €. Telefón sa začne predávať 15. septembra 2017.


Farebné varianty pre slovenský trh


Kryty pre nový smartfón

Zákazníci na Slovensku, ktorí si predbežne objednajú nový Galaxy Note 8 od 23. augusta do 14. septembra prostredníctvom zapojených partnerských operátorov a maloobchodných predajcov, dostanú ako darček úplne nový Samsung DeX.

A na záver ešte niekoľko snímok z prezentácie.

 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Novinky Sony pre rok 2018: Nové OLED, fotoaparáty, slúchadlá aj audiosystémy

22.02.2018 10:56

Po predstavení na tohoročnom CES 2018 usporiadala spoločnosť Sony prezentáciu nových produktov pre európskych novinárov a obchodných partnerov vo Viedni. Mohli sme si pozrieť najnovšie modely 4K telev ...

Produkty

ISE 2018 : Epson

17.02.2018 21:06

Spoločnosť Epson lákala návštevníkov monumentálnym stánkom ktorému dominovala veľkoplošná projekcia zložená z 8 projektorov. V expozícii sme mohli vidieť prvý projektor Epson s natívnym rozlíšením ...

Produkty

Sherlock oslavuje 30 rokov

16.02.2018 18:38

Bezpečnostné dvere Sherlock oslavujú 30. výročie svojho vzniku. Boli sme pozvaní priamo do priestorov spoločnosti a nazreli sme do tajomstiev ich výroby. Bezpečnostné dvere Sherlock sú prvé protipožia ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá