Image
28.8.2017 0 Comments

Slovenská premiéra Samsung Galaxy Note 8

Po svetovej premiére v New Yorku Samsung predstavil jednu z najočakávanejších tohtoročných noviniek Samsung Galaxy Note 8 aj slovenským novinárom. Parametre a opis funkcií nájdete v článku pcrevue.sk.

Hovorí sa, že lepšie je raz vidieť ako dvakrát čítať, preto sme z prezentácie nakrútili 9-minútové video, ktoré obsahuje všetky významné novinky a zlepšenia. Hlavné lákadlá pre potenciálnych zákazníkov budú širokouhlý displej Infinity so 6,3-palcovou uhlopriečkou a rozlíšením Quad HD+, zdokonalené pero S Pen a dva fotoaparáty s objektívmi s rôznou ohniskovou vzdialenosťou a optickou stabilizáciou obrazu.


Najzaujímavejšie novinky prezentuje produktový manažér Marek Pažický

Názor na túto novinku si, samozrejme, urobíme až potom, keď budeme mať možnosť Samsung Galaxy Note 8 dôkladne otestovať. Posudzovať budeme nielen podľa objektívnych kritérií, ale aj subjektívneho dojmu, veď pracovný smartfón je štýlový doplnok každého manažéra.


Odolnejšie ochranné sklo Gorilla Glass 5 a pevnejšie kovové puzdro z hliníka triedy 7500


Lepšie využitie plochy na prehrávanie videa

Nielen firemní používatelia ocenia výhody funkcie Multi Window na zobrazenie viacerých okien, ktorá im dovoľuje robiť viac vecí naraz. Telefón Galaxy Note 8 ponúka novú funkciu párovania aplikácií App Pair, ktorá používateľom umožňuje na okraji obrazovky vytvoriť vlastné páry aplikácií a následne jednoducho spúšťať dve aplikácie súčasne. Môžete tak napríklad mať zobrazenú navigáciu a prehrávač hudby pri jazde autom, prípadne sledovať video a zároveň posielať správy či sledovať statusy zo sociálnej siete a podobne.

Na Slovensku bude telefón Galaxy Note 8 dostupný v dvoch farebných variantoch – čiernom Midnight Black a zlatom Maple Gold, takisto v modifikáciách Single SIM a Dual SIM. Odporúčaná maloobchodná cena je 999 €. Telefón sa začne predávať 15. septembra 2017.


Farebné varianty pre slovenský trh


Kryty pre nový smartfón

Zákazníci na Slovensku, ktorí si predbežne objednajú nový Galaxy Note 8 od 23. augusta do 14. septembra prostredníctvom zapojených partnerských operátorov a maloobchodných predajcov, dostanú ako darček úplne nový Samsung DeX.

A na záver ešte niekoľko snímok z prezentácie.

 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

Mastercard oslavuje tri roky vernostného programu Priceless Specials

24.05.2018 18:16

Vernostný program Priceless Specials spoločnosti Mastercard počas svojho fungovania od roku 2015 úspešne odmeňuje registrovaných zákazníkov na Slovensku a stal sa najjednoduchším a zároveň najobľúbene ...

Produkty

HTC U12+: Nová vlajková loď predstavená

23.05.2018 10:10

Spoločnosť HTC dnes predstavila v Taipei svoju najnovšiu vlajkovú loď HTC U12+. My sme mali možnosť krátko sa oboznámiť s týmto prístrojom ešte pred jeho uvedením, preto prinášame prvé fotografie a in ...

Produkty

Nový Honor 10 je na našom trhu

15.05.2018 16:03

Značka smartfónov Honor uviedla na náš trh svoju novú vlajkovú loď Honor 10. Dizajnový telefón bol uvedený 15. mája v Londýne. Honor 10 s 5,84" bezrámčekovým displejom má duálny fotoaparát, ktorý pri ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AKY OTEC

Najnovšie videá

ATOS_05_262


PC forum button