PC REVUE
Image
28.8.2017 0 Comments

Slovenská premiéra Samsung Galaxy Note 8

Po svetovej premiére v New Yorku Samsung predstavil jednu z najočakávanejších tohtoročných noviniek Samsung Galaxy Note 8 aj slovenským novinárom. Parametre a opis funkcií nájdete v článku pcrevue.sk.

Hovorí sa, že lepšie je raz vidieť ako dvakrát čítať, preto sme z prezentácie nakrútili 9-minútové video, ktoré obsahuje všetky významné novinky a zlepšenia. Hlavné lákadlá pre potenciálnych zákazníkov budú širokouhlý displej Infinity so 6,3-palcovou uhlopriečkou a rozlíšením Quad HD+, zdokonalené pero S Pen a dva fotoaparáty s objektívmi s rôznou ohniskovou vzdialenosťou a optickou stabilizáciou obrazu.


Najzaujímavejšie novinky prezentuje produktový manažér Marek Pažický

Názor na túto novinku si, samozrejme, urobíme až potom, keď budeme mať možnosť Samsung Galaxy Note 8 dôkladne otestovať. Posudzovať budeme nielen podľa objektívnych kritérií, ale aj subjektívneho dojmu, veď pracovný smartfón je štýlový doplnok každého manažéra.


Odolnejšie ochranné sklo Gorilla Glass 5 a pevnejšie kovové puzdro z hliníka triedy 7500


Lepšie využitie plochy na prehrávanie videa

Nielen firemní používatelia ocenia výhody funkcie Multi Window na zobrazenie viacerých okien, ktorá im dovoľuje robiť viac vecí naraz. Telefón Galaxy Note 8 ponúka novú funkciu párovania aplikácií App Pair, ktorá používateľom umožňuje na okraji obrazovky vytvoriť vlastné páry aplikácií a následne jednoducho spúšťať dve aplikácie súčasne. Môžete tak napríklad mať zobrazenú navigáciu a prehrávač hudby pri jazde autom, prípadne sledovať video a zároveň posielať správy či sledovať statusy zo sociálnej siete a podobne.

Na Slovensku bude telefón Galaxy Note 8 dostupný v dvoch farebných variantoch – čiernom Midnight Black a zlatom Maple Gold, takisto v modifikáciách Single SIM a Dual SIM. Odporúčaná maloobchodná cena je 999 €. Telefón sa začne predávať 15. septembra 2017.


Farebné varianty pre slovenský trh


Kryty pre nový smartfón

Zákazníci na Slovensku, ktorí si predbežne objednajú nový Galaxy Note 8 od 23. augusta do 14. septembra prostredníctvom zapojených partnerských operátorov a maloobchodných predajcov, dostanú ako darček úplne nový Samsung DeX.

A na záver ešte niekoľko snímok z prezentácie.

 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Spoločnosť NAY oslavuje 20 rokov a zákazníci dostali darček v podobe nového konceptu predajne

11.11.2018 21:37

Najväčšia sieť špecializovaných predajní s elektronikou NAY oslavuje v tomto roku 20 rokov a jej prvou veľkoplošnou predajňou bola tá na Tuhovskej ulici na Zlatých Pieskoch v Bratislave. V čase svojho ...

Produkty

Synology prichádza s DSM 7.0. Nový dizajn, nové možnosti, rýchlejšia práca a viac bezpečia

11.10.2018 23:22

Spoločnosť Synology predstavila nový operačný systém pre svoje NAS zariadenia verzie DSM 7.0 a viacero nových služieb a vylepšení. <iframe width="560" height="315" src="https: ...

Produkty 1

Nová motorola one je v predaji a naviac s príjemnou cenou

11.10.2018 01:22

Spoločnosť Lenovo na tlačovej konferencii oznámila uvedenie horúcej novinky motorola one na náš trh. Novinka prichádza s 5,9 palcovým displejom Max Vision HD+ s rozlíšením 720x1520 bodov a uhloprie ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Daily Web 2018

Najnovšie videáPC forum button