Image
7.12.2016 1 Comments

Slovak Telekom predstavil Immmr - konkurenciu pre WhatsApp, Viber či Skype

Slovak Telekom včera uviedol komunikačnú aplikáciu immmr, ktorá kombinuje komunikáciu cez WiFi a mobilné dáta. Aplikácia immmr umožňuje posielať správy a súbory, realizovať bezplatné hovory a videohovory s inými používateľmi aplikácie immmr. Vždy pod svojím telefónnym číslom. Ak práve nie ste v dosahu WiFi, využije na posielanie správ a súborov či hovory klasickú mobilnú sieť. Cez immmr môžete zavolať aj kamarátovi, ktorý immmr nemá. Aplikácia je dostupná pre smartfóny s operačnými systémami iOS a Android a ak práve sedíte za počítačom, môžete sa prihlásiť aj cez webové rozhranie web.immmr.com.

 

Kontakty sú uložené v cloude a po prihlásení su tak dostupné na akomkoľvek zariadení. Immmr automaticky rozozná, kto zo zoznamu kontaktov používa immmr a označí ho immmr ikonou. Ak má váš priateľ immmr môžete nadviazať bezplatný hovor alebo videohovor cez dáta, ak však máte ešte veľa voľných minút môžete si zvoliť aj bežný mobilný hovor priamo v aplikácii.

Prostredníctvom služby Immmr, je možné zdieľať súbory s veľkosťou až do 2 MB (napr. fotografie, video a audio súbory, vCard a lokality). Počas bezplatného hlasového hovoru je možné zapnúť kameru a pridať tak k existujúcemu hlasovému hovoru videoprenos. Videohovor môže prebiehať medzi 4 účastníkmi zároveň, skupinový chat medzi 50 účastníkmi aplikácie immmr. V aplikácia immmr vidíte kto je aktuálne online alebo kedy boli vaši priatelia oinline naposledy, kto píše správu a kedy je správa odoslaná, prijatá a prečítaná.

Doplnková služba immmr je dostupná pre všetky paušály Happy zadarmo. Aktivujete si ju bezplatne na webe počas kúpy Happy paušálu. Ak už paušál Happy máte, doplnkovú službu si aktivujete tu. Služba immmr je zatiaľ v pilotnej prevádzke. 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie 2

S vybranými paušálmi od 4ky už môžete dátovať na celom Slovensku bez obmedzení

22.01.2020 00:28

Mobilný operátor 4ka využíva 3G sieť obchodného partnera Orange pre zabezpečenie lepšej dostupnosti svojich služieb v rámci vnútroštátneho roamingu. Využívanie tejto služby však bolo obmedzené rozdiel ...

Telekomunikácie

Internet na vnútroeurópskych letoch od Telekomu je do konca februára v pilotnej prevádzke zdarma

06.12.2019 00:17

Telekom predstavil  pre svojich zákazníkov novú internetovú službu, vďaka ktorej môžu zostať v spojení so svetom aj počas letu ponad Európu. Nová služba umožňuje bezplatný prístup na internet na palub ...

Telekomunikácie

Na návšteve v Data Centre SWAN

15.11.2019 00:00

Data Centrum je komlex pokročilých technológií, ktoré zaisťujú bezpečnosť vašich dát. My sme sa s kamerou pozreli do Data Centra spoločnosti SWAN a preskúmali sme, ako funguje a čo všetko je potrebné ...

1 Comments

  1. čistá drzosť reakcia na: Slovak Telekom predstavil Immmr - konkurenciu pre WhatsApp, Viber či Skype
    24.4.2018 11:04
    V prvom tade by som im tam poslal kontrolu, čo robia s sobnými údajmi z cloudu. Dokedy tu takéto "službičky", o ktorých zrejme ani nevieme, budeme trpieť?
    Reagovať

Vyhľadávanie

Najnovšie videá