Image
27.1.2017 0 Comments

Slováci ohodnotili e-shopy v roku 2016 rekordným počtom recenzií

Viac než milión sto tisíc – toľkými recenziami ohodnotili v priebehu roka 2016 zákazníci slovenské e-shopy. Práve tie rozhodnú o tom, ktoré e-shopy sa stanú víťazmi a finalistami súťaže ShopRoku 2016. Za svoje obľúbené e-shopy môžete stále hlasovať a zvýšiť tým ich šancu na výhru.

Podľa štatistiky najväčšieho nákupného portálu a porovnávača cien Heureka zákazníci ohodnotili e-shopy, v ktorých nakupovali tovar viac než milión stotisíckrát. Medziročne teda ide o 7 %-ný nárast oproti roku 2015, kedy sa číslo pohybovalo okolo jedného milióna uverejnených recenzií. Približný počet aktívnych e-shopov na Slovensku sa aktuálne pohybuje na čísle 9 300.

Aj recenzie zákazníkov rozhodnú o najlepšom e-shope
Slovenské e-shopy sa snažia dlhodobo udržiavať vysokú kvalitu služieb, o čom môže svedčiť počet recenzií za uplynulý rok. „Recenzie e-shopov sú spoľahlivým ukazovateľom pre potenciálnych zákazníkov. Pri výbere tovaru je pre zákazníka hneď za cenou dôležité najmä hodnotenie daného e-shopu,“ uviedol manažér zákazníckeho servisu Jan Kriegel. Vplyv recenzií je teda pri nákupnom rozhodovaní dôležitým kritériom. Nemenej dôležité je aj správanie predávajúceho voči zákazníkovi. „Nákupné rozhodnutie zákazníka je v dobe veľkej konkurencie na trhu ľahko ovplyvniteľné, predajcovia by sa preto mali vyvarovať uvádzaniu nepravdivých informácií o tovare či nedostatočnej komunikácii,“ dodáva Jan Kriegel.

Okrem recenzií môžu zákazníci podporiť svoje obľúbené e-shopy aj prostredníctvom hlasovania v kategórii Cena popularity. Ešte stále totiž majú šancu hlasovať prostredníctvom krátkeho formulára do 28.2.2017. E-shopy, ktoré sa chcú do súťaže ShopRoku 2016 zapojiť tak stále môžu urobiť pár dní, a to do 31.1.2017.

Výsledky ôsmeho ročníka súťaže ShopRoku 2016 v kategóriách Cena kvality, Cena popularity a Cena Heureky budú známe už koncom marca v Bratislave.

Úplné podmienky súťaže a hlasovania sú dostupné na stránke akcie www.shoproku.sk

Autor: PRime time

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Black Friday v PLANEO Elektro je tu! A všetko bude o 40 % lacnejšie!

19.11.2019 14:59

Najlepší deň na nákupy Black Friday v predajniach PLANEO Elektro znamená možnosť získať zľavu -40 % s 5-ročnou VIP zárukou úplne na všetko. V sieti PLANEO Elektro Black Friday začína už 18. novembra. ...

Tlačové správy

Festival vedy a techniky AMAVET 2019 – výsledky 22. ročníka

19.11.2019 14:56

„Som úplne fascinovaný z toho čo tu vidím ako aj úžasné projekty, ktoré mladí ľudia dokážu spraviť. Ja som nanešťastie nemal také možnosti počas môjho štúdia, nemal som zlých učiteľov, ale nebola tam ...

Tlačové správy

Xerox prináša revolučné možnosti ozdobnej tlače a nový tlačový stroj pre náročné kancelárie aj produkciu

19.11.2019 14:32

Špeciálna tlač je jedným z najrýchlejšie rastúcich digitálnych segmentov. Technológia Adaptive CMYK Plus od spoločnosti Xerox je navrhnutá pre novú farebnú tlačiareň Xerox PrimeLink® C9065/C9070 a Xer ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá