SAMSUNG_082020 SAMSUNG_082020 SAMSUNG_082020 Advertisement

ShopRoku 2016: Najkvalitnejším e-shopom na Slovensku je internetová parfuméria Notino.sk

Tlačové správy
0

Oddnes je rozhodnuté a mená tých najkvalitnejších, najpopulárnejších a najzaujímavejších e-shopov pre rok 2016 sú známe. Cenu Heureky, o ktorej rozhodovala odborná porota, získal e-shop Zoot.sk, absolútnym víťazom sa v Cene Kvality stal e-shop Notino.sk a Cena Popularity bola udelená e-shopu Mall.sk.

Výsledky ôsmeho ročníka súťaže ShopRoku 2016 opäť rozhodli o najlepších e-shopoch. Absolútnym víťazom sa v kategórii Cena Kvality stala internetová parfuméria Notino.sk, ktorá potvrdila svoje prvenstvo už druhý rok za sebou.

Víťazné e-shopy boli ocenené na slávnostnom štvrtkovom odovzdávaní cien, ktoré prebehlo v Bratislave. Aj tento rok súťažili e-shopy v troch kategóriách: Cena Kvality, Cena Popularity a Cena Heureky, ktorá je udeľovaná na základe hodnotenia odbornej poroty. Porota zložená z osobností slovenskej a českej e-commerce vyhlásila za najinovatívnejší e-shop Zoot.sk. „Tento nový koncept internetového nakupovania sa na Slovensku teší veľkej obľube. Profesionálny prístup k zákazníkovi, férovosť a možnosť si tovar vyskúšať rozhodli o udelení tejto ceny,“ vysvetlil šéf Heureky Tomáš Braverman, ktorý bol zároveň aj jedným z členov tejto poroty.

Cenu Popularity, ktorá je udeľovaná základe internetového hlasovania slovenských zákazníkov prostredníctvom formulára, získal e-shop Mall.sk. Prvenstvo si v tejto kategórii potvrdil tak už po druhýkrát, čo značí, že zákazníci sú so službami e-shopu spokojní a internetový obchod radi navštívia po nákupe opäť.

Cenu Kvality môže e-shop získať na základe recenzií zákazníkov a spokojnosti s prevedeným nákupom prostredníctvom služby Overené zákazníkmi. Minulý rok ohodnotili zákazníci slovenské e-shopy rekordným počtom recenzií, a to viac ako milión sto tisíckrát. Notino.sk sa aj tento rok stal absolútnym víťazom, v jednotlivých kategóriách zvíťazili tieto e-shopy:

Sekcie

Víťazi

Elektro

Sat.technika Ellano.sk

Výpočtová a telekomunikačná technika

Kupujem.sk

Móda a doplnky

ARMY ORIGINAL

Krása a zdravie

Notino

Detský tovar

Ihrysko.sk

Auto-moto

Olejcentrum

Šport a fitness

Snowboard-online.sk

Dom a záhrada

BOSCH-naradie.sk

Bývanie a design

Tescoma.sk

Hobby

STOKLASA veľkoobchod

Zábava a voľný čas

Zachej.sk

Erotický tovar

Kondomshop

Obchodné domy

HEJ.sk

 

Úplné výsledky súťaže sú dostupné na stránkach akcie www.shoproku.sk

Zobrazit Galériu

Heureka

Všetky autorove články
heureka e-shop

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať