Samsung začína s produkciou rýchlych flash pamätí do mobilov a tabletov

0

Samsung nenapreduje len v zrýchľovaní svojich čipov pre mobily či tablety. Najnovšie správy hovoria o tom, že táto spoločnosť začala s veľkovýrobou rýchlych pamätí flash, ktoré sú určené práve pre zariadenia tohto typu. Dostupné budú v kapacitách 16, 32 alebo 64 GB a dosahovať majú rýchlosti čítania až 140 MB/s alebo 50 MB/s pri zápise. Presné označenie pamätí je eMMC Pro Class 1500 a podľa dostupných informácií sa vyrábajú technológiou v triede 20 nm čipov. Hrúbka jedného takéhoto čipu s kapacitou 64 GB je len 1,2 mm a hmotnosť 0,6 g.

Samsung-begins.jpeg

Samsung eMMC Pro Class 1500 je prvá pamäť vo svojej kategórii, ktorá podporuje najnovšiu špecifikáciu JEDEC e-MMC v4.5. Tá štandardizuje niekoľko nových funkcií, ktoré zlepšujú výkon, efektivitu, bezpečnosť a spoľahlivosť.

Nové pamäte Samsung sú určené pre ďalšiu generáciu high-end mobilných zariadení. Zvýšia celkovú výkonnosť systému a zlepšia celý rad činností, ktoré s našimi zariadeniami robíme - od prehliadania internetu cez multitasking, prehrávanie HD videa až po hranie náročných 3D hier.

Zdroj: MojAndroid.sk

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať