SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W Advertisement

Samsung vyvíja fotoaparát s transparentným displejom

Technológie
1

samsung_transparentnydisplej_213.jpg Samsung získal patent na technológiu transparentného displeja, ktorý by mal v niektorých situáciách spríjemniť fotografovanie.

Ilustračný obrázok prezentuje dizajn zariadenia, ktoré sa od bežných fotoaparátov líši. Displej sa nenachádza v zadnej časti tela, ale na boku. Výsledkom je tenké zariadenie, ktoré svojimi rozmermi pripomína dnešné inteligentné telefóny. Technické špecifikácie, resp. vysvetlenie toho, ako technológia funguje, momentálne nie sú dostupné.

Samsung však prezentuje svoj názor, prečo je transparentný displej dobrý. „Dizajn fotoaparátu s transparentným displejom umožňuje fotografovi a fotenému udržiavať očný kontakt aj počas fotenia." To ocenia napríklad rodičia pri fotení detí. Výhodou môže byť aj to, že subjekt na fotografii bude pôsobiť dojmom, že sa nedíval priamo do šošovky fotoaparátu.

Zdroj: cnet.com.au

1 komentár

Great topics reakcia na: Samsung vyvíja fotoaparát s transparentným displejom

17.4.2020 10:04
I wanted to share with you my business which is a supportive internet service and expert service and a way for everyone to build cash. These are some of my own partnership sites: I'm so glad to have found the site, it is really the thing my business parterns have been constantly looking for in search of. The detailed information on this web site is with out a doubt needed and is going to contribute me twice a week or more one of kind help. From what I see the site acquired a significant amount of info concerning this and other pages and information really are shown. I'm usually not on the internet when I am busy but as my kids and I have some time We are all the way into scouring libraries of factual information and stuff closely concerning it. We have a few of my buddies that have picked up a liking in this because of all that I have gathered about this site and they will for sure going to be visiting friends about the blog since it's such an work changing score. I'm also facsinated with Technology and how to deal with the constant changes in climate change and stundet debt forgiveness. Cheers. If you wants major services like <a href="http://www.parking-xpert.com">parking structure design</a> also <span style="color:#000;"><a href="https://www.gotwebsite1.com/sedona-seo/index.html">build a website sedona</a></span>
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať