Image
22.5.2019 0 Comments

Samsung vydáva najnovšiu verziu softvéru pre Galaxy Watch, Gear Sport a Gear S3 s užívateľským rozhraním One UI a novými funkcia

Spoločnosť Samsung oznámila, že vydáva najnovšiu verziu softvéru pre zariadenia Galaxy Watch, Gear Sport a Gear S3. Aktualizácia zahŕňa odvážne, jednoduché a farebné užívateľské rozhranie One UI od spoločnosti Samsung, ktoré je navrhnuté tak, aby bolo prehľadné a intuitívne, umožňovalo prirodzenú a pohodlnú navigáciu a obsahovalo menej vizuálne rušivých prvkov. Najnovšia aktualizácia, ktorá je už k dispozícii, ponúka aj nové motívy ciferníka, lepšiu optimalizáciu využitia batérie a vylepšené funkcie pre sledovanie zdravotného stavu a udržiavanie kondície pomocou aplikácie Samsung Health.

Svieži dizajn

One UI prináša prehľadnejšie a jednoduchšie rozhranie, ktoré je navrhnuté tak, aby odstránilo zbytočné prvky, ktoré užívateľov rozptyľujú alebo rušia, a umožnilo tak jednoduchšie čítanie, jednoduchšiu navigáciu a pohodlnejšie používanie. Aktualizovaná grafika teraz obsahuje jasné a živé animácie, ktoré sa zobrazia, keď užívateľ dosiahne určitý úspech, a poskytuje mu tak lepší vizuálny zážitok. V smart hodinkách ponúka One UI štylizované rozhranie, ktoré sa synchronizuje s rozhraním One UI v smartfónoch Galaxy a poskytuje harmonickejšie farby a rozvrhnutie naprieč zariadeniami.

Aktualizácia taktiež prináša efektívnejšie a vizuálnejšie nastavenie, ktoré užívateľom umožňuje jednoduchšie prispôsobenie a ovládanie prístroja. Aktualizované rozhranie obsahuje nové pokročilé nastavenia, vrátane povolenia/zakázania funkcie prebudenie dotykom, nastavenie frekvencie a načasovania aktualizácie denného spravodajstva a zapnutie/vypnutie režimu Dobrú noc v závislosti na osobných preferenciách užívateľa týkajúcich sa spánku.

Užívatelia si taktiež môžu z obchodu Galaxy stiahnuť širokú škálu nových motívov ciferníkov, ktoré boli skôr dostupné len pre Galaxy Watch Active, a prispôsobiť si tak zariadenie podľa vlastného vkusu.

Vylepšené funkcie pre sledovanie zdravotného stavu a udržiavanie kondície

Najnovšia aktualizácia softvéru poskytuje užívateľom vylepšené možnosti každodenného sledovania zdravotného stavu a udržiavania kondície pomocou nových funkcií aplikácie Samsung Health v prístrojoch Galaxy Watch, Gear Sport alebo Gear S3. K novým funkciám patria:

  • Denné aktivity: Pri prvom spustení aplikácie Samsung Health sa teraz zobrazí obrazovka Dennej aktivity, ktorá obsahuje prehľadný súhrn spálených kalórií, pohybových aktivít a cvičení.
  • Zjednodušené sledovanie tréningovej činnosti: Sledovanie cvičebnej aktivity je teraz jednoduchšie a rýchlejšie, a to ako vo widgete, tak v aplikácii Samsung Health. Užívateľ sa teda môže do cvičenia pustiť rýchlejšie. Údaje o cvičení sú priebežne synchronizované s nositeľného zariadenia do spárovaného smartfónu – aktivity sú teda pre jednoduchú každodennú kontrolu presne zaznamenané na oboch zariadeniach. Aktualizácia zahŕňa aj ďalšiu položku pre vonkajšie plávanie.
  • Vylepšené sledovanie zdravotného stavu a telesnej pohody: Aktualizácia umožňuje efektívnejšie meranie tepovej frekvencie vďaka funkcii upozornenie na vysoký srdečný tep, ktorá užívateľa informuje, pokiaľ jeho tepová frekvencia prekročí vopred stanovenú úroveň. Sledovanie spánku je podrobnejšie, ukazuje priemernú dobu spánku užívateľa v porovnaní s typickou dobou pre jeho vekovú skupinu, a umožňuje mu tak rýchlu analýzu a porovnanie.

Optimalizácia využitia batérie

Aktualizácia obsahuje vylepšenú optimalizáciu využitia batérie pre lepší výkon a dlhšie používanie, a to tak, že automaticky zatvára aplikácie na pozadí a mení nastavenia, ktoré môžu skracovať životnosť batérie. Užívatelia si môžu taktiež upraviť preferované nastavenia ohľadne úspory batérie, vrátane nastavenia jasu a časového limitu obrazovky, aby zaistili čo najdlhšiu životnosť batérie, a pritom si neznížili užívateľský komfort.

Zobrazit Galériu
Autor: Samsung

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

YouTube Music a YouTube Premium prichádzajú na Slovensko

17.07.2019 14:18

Od dnešného dňa uvádza spoločnosť Google na Slovensku novú hudobnú službu s názvom YouTube Music. Hudbu a hudobné videá z videoplatformy YouTube tak bude možné v rámci mesačného predplatného počúvať a ...

Tlačové správy

RECfruit 2019 ponúka mladým kreatívcom viac času

17.07.2019 11:23

Všetci video tvorcovia, ktorí to s termínom ukončenia nestíhajú, si môžu vydýchnuť. Súťaž RECfruit opäť dáva talentovaným ľuďom možnosť dopracovať svoje videá a predlžuje deadline súťaže na 31. júl 20 ...

Tlačové správy

Úspešný model podpory inovatívnych projektov na TUKE 9. kolo súťaže startupov

11.07.2019 14:26

Dňa 27.06.2019 sa v priestoroch UVP TECHNICOM konalo už 9. kolo súťaže inovatívnych nápadov – startupov “ Máš nápad? Prezentuj svoj startup!”, ktorú vyhlasuje dvakrát ročne rektor Technickej univerzit ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá