Samsung v rámci European Forum predstavuje variáciu tlačiarní

1

Multifunkčné tlačiarne SCX-3405FW ponúkajú úsporu nákladov a maximalizáciu výstupov. Modelový rad ML kompaktný prístroj, ktorý myslí na životné prostredie.

Samsung Electronics v rámci Samsung European Forum 2012 predstavil najnovšie produkty z radov tlačiarní. Patrí medzi ne multifunkčná tlačiareň Samsung SCX-3405FW, kompaktná laserová tlačiareň ML2165W a ML2955ND s eko funkciami.

SCX-3405FW

Používatelia modelu SCX-3405FW môžu na tejto tlačiarni bez akýchkoľvek obmedzení tlačiť z bezdrôtových mobilných zariadení - po jednoduchej inštalácii aplikácie MobilePrint do SMART prístroja, napr. telefónu alebo tabletu, z neho môžu prostredníctvom SCX-3405 tlačiť. Okrem toho je možné jediným stlačením tlačidla WPS okamžite a bez problémov tlačiareň pripojiť k akejkoľvek sieti a rýchly procesor jej dodá výkon potrebný pre rýchlu tlač.

Tlačiareň SCX-3405FW bola navrhnutá s ohľadom na kontrolu nákladov a jej ľahké ovládanie je ideálne pre malé a stredne veľké podniky hľadajúce jednoduchú a praktickú tlačiareň, ktorá šetrí energiu, znižuje prevádzkové náklady a je ideálna pre ekologické pracovisko. Vďaka funkcii Easy Eco Driver, ktorá šetrí čas, toner aj papier, nebola kontrola tlačových nákladov nikdy jednoduchšia. Funkcia One Touch Eco Button zase umožňuje tlačiť efektívne na každú stránku viac obsahu.

„Malé a stredné podniky stále viac žiadajú multifunkčné tlačiarne, ktoré by boli nákladovo efektívne a mali nízke nároky na spotrebný materiál. Na túto požiadavku sme reagovali rozšírením nášho úspešného portfólia multifunkčných tlačiarní a na trh uvádzame rad SCX-3400," vyhlásil Joosang Eun, senior viceprezident tímu strategického marketingu tlačových zariadení divízie IT Solutions spoločnosti Samsung Electronics. „Tlačiarne radu SCX-3400 ponúkajú tlačové funkcie s výraznými úsporami nákladov, takže sú ideálnym riešením pre malé, dynamická pracovisko," dodal.

ML2165W

Kompaktná tlačiareň Samsung ML-2165W je o 22 % menšia ako bežné tlačiarne s rovnakým výkonom - rýchlosťou tlače 20 strán za minútu a zásobníkom pre 150 listov formátu A4. Disponuje pamäťou 32 MB a medzi jej základné funkcie patrí Easy Eco driver, pre efektívnu tlač, Result Simulator, zobrazujúci používateľom očakávané výsledky zníženie emisií CO2, spotreby elektrickej energie, spotreby papiera a tonera v závislosti na užívateľskom nastavení. Tlačiareň Samsung ML-2165W je vybavená aj funkciou Easy Printer Manager, ktorá umožňuje sledovať prácu tlačiarne v reálnom čase rovnako ľahko, ako zobraziť štatistiku údržby tlačiarne. Ďalej využíva integrovaný riadiaci program, ktorý dáva používateľovi možnosť sledovať ďalšie multifunkčné zariadenia Samsung na jednej obrazovke. Toto multimonitorovacie zariadenie tiež zabezpečuje ovládanie prístroja na diaľku, čo je v kancelárskom prostredí dôležitý aspekt.

ML 2955ND

Rad ML zastúpila aj čiernobiela laserová tlačiareň ML 2955ND, ktorá ponúka úsporné a flexibilné riešenie pre malé a stredné podniky. Tlačiareň bola navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky na ekologickú, úspornú a užívateľsky pohodlnú tlač. Medzi hlavné benefity tlačiarní patrí rýchlosť tlače dosahujúca až 28 strán za minútu (A4), pričom prvá strana je vytlačená do 8,5 s, a výrazne ekologickú prevádzku, ktorá zaručuje úspory energie, spotrebného materiálu, času i nákladov. Jednoduchým stlačením tlačidla ECO možno tlačiarne prepnúť do režimu obojstrannej tlače alebo tlače dvoch strán na jeden list papiera s vynechávaním prázdnych strán, čím sa šetrí papier.

1 komentár

Жизнь на юге reakcia na: Samsung v rámci European Forum predstavuje variáciu tlačiarní

8.10.2020 06:10

<a href="https://south.life/">славянск на кубани где находится</a>
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať