SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W Advertisement

Samsung usporiada virtuálnu akciu „Life Unstoppable“, na ktorej predstaví nové produkty pre jesennú sezónu

Tlačové správy
0

Virtuálna tlačová konferencia prebehne 2. septembra 2020 a účastníci sa na nej oboznámia s novinkami z kategórie smartfónov, AV/TV a domácich spotrebičov.

Samsung usporiada atraktívnu virtuálnu akciu Life Unstoppable (Život nezastavíš), na ktorej predstaví horúce novinky z kategórie smartfónov, nositeľnej technológie, televízorov, audioprístrojov a domácich spotrebičov. Zavedie hostí do interaktívneho virtuálneho sveta, kde si budú môcť novinky prezrieť zo všetkých strán a presvedčia sa, že ponuka pre rok 2020 je zárukou dobrej zábavy, kreativity a vysokého výkonu, skrátka všetkého, čo je v dnešnom digitálne prepojenom svete potrebné.

Virtuálna dynamická akcia Life Unstoppable potrvá 45 minút a účastníci si počas nej prezrú najnovšie prevratné technológie, ktoré Samsung používa. Moderátori aj špeciálni hostia predvedú, ako inovácie vyvíjané našou spoločnosťou pomáhajú ľuďom k jedinečným prepojeným zážitkom. Takýto život sa skutočne nedá zastaviť.

Samsung neustále posúva hranice možností moderných technológií, a pripravovaná akcia je toho dobrým dôkazom. Interaktívny svet umožní hosťom vychutnať si z pohodlia domova predstavenie noviniek z rôznych kategórií - smartfónov, televízorov aj domácich spotrebičov. Nová podoba integrovaného ekosystému Samsung ponúkne celý rad riešení, ktoré zodpovedajú aktuálnym potrebám zákazníkov, či už ide o čo najlepšiu domácu zábavu a sieťové hranie alebo o výkon smart spotrebičov. Kreativite sa žiadne medze pri práci ani zábave nekladú, doma ani na cestách.

Digitálne zážitky predstavujú len jeden zo spôsobov, akými Samsung prispôsobuje svoju činnosť tohtoročnej situácii a reaguje na ďalekosiahle zmeny, ktoré obmedzili cestovanie aj fyzický kontakt medzi ľuďmi a výrazne ovplyvnili aj pracovné prostredie.

Marketingový riaditeľ Samsungu pre Európu Benjamin Braun to komentoval slovami: „V Samsungu chceme neustále ponúkať zákazníkom aj celej spoločnosti dôležité inovácie. Sme radi, že sme našli nový a atraktívny spôsob, ako predstaviť nové smartfóny, nositeľnú technológiu, televízory, domáce spotrebiče a ďalšie produkty. Vezmeme návštevníkov na výlet, na ktorom zistia, aká dôležitá je naša prevratná prepojená technológia pre súčasný život - ten skutočne nikto a nič nezastaví.“

Akcia Life Unstoppable sa bude konať 2. septembra 2020 o 10:00 hod. stredoeurópskeho času. Pozvaní sú novinári, obchodní zástupcovia a partneri spoločnosti Samsung.

 

Samsung Electronics Co., Ltd.

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať