Samsung rozšíri sortiment prémiových televízorov QLED o ďalší model s priamym podsvietením

Tlačové správy
0

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. oznámila rozšírenie svojho sortimentu vlajkových zariadení QLED v Európe o rad Q8D. Rad Q8D, ktorý v sebe spája moderný dizajn, ohromujúcu kvalitu obrazu a vylepšené inteligentné funkcie, dopĺňa sortiment špičkových zariadení QLED spoločnosti Samsung pre rok 2018. Modely z radu Q8D budú na Slovensku dostupné od augusta za odporúčané maloobchodné ceny 4 199 € za 75-palcový model****, 3 099 € za 65-palcový model a 2 199 € za 55-palcový model.

Sortiment prémiových zariadení QLED zahŕňa aj ocenený rad Q9, ktorý sa môže pochváliť špičkovou kvalitou obrazu, ktorá umožňuje spotrebiteľom vychutnať si obsah bez rozptyľovania a zároveň štýlovo zapadá do ich domácností.

Q8D ponúka perfektnú kvalitu obrazu, jednoduché riešenie pre usporiadanie spleti káblov a inteligentné funkcie, ktoré zjednodušujú nastavenie a ovládanie televízora, a je tak ideálnou voľbou pre skutočných milovníkov zábavy.

Medzi hlavné prednosti Q8D patria:

Ohromujúca kvalita obrazu
Q8D bude obsahovať kombináciu technológií Full Array Local Dimming (celoplošné podsvietenie s funkciou lokálneho stmievania) a HDR 1500, ktoré poskytujú ostrý obraz pre divácky zážitok blížiaci sa realite.

V spojení s technológiou Q Contrast Plus tak ponúka ohromujúci obraz s dokonalým kontrastom, zatiaľ čo antireflexná obrazovka zabezpečuje prvotriednu kvalitu obrazu za všetkých svetelných podmienok.

Jasné obrazovky môžu často viesť k strate farebnosti, Q8D s technológiou 100% objemu farieb však farby oživuje, a poskytuje tak ohromujúci vizuálny zážitok. To je spolu s kvalitou obrazu HDR zárukou toho, že sa na obrazovke nestratia žiadne detaily.

Ayisi Yoga  

Režim Ambient
Režim Ambient ponúka počas celého dňa užitočné informácie – a to dokonca aj vtedy, keď spotrebitelia aktívne nesledujú filmy a televízne vysielanie. Môže prehrávať hudbu alebo zobrazovať najnovšie správy, dopravné hlásenia či aktuálnu predpoveď počasia. V prípade nástenných televízorov môže režim Ambient napodobniť vzor na stene za televízorom, a vytvoriť tak ohromujúci vizuálny efekt, pri ktorom sa televízor stane harmonickou súčasťou steny.

Inteligentný televízor
Inteligentné funkcie televízora Q8D ponúkajú revolučný spôsob nastavenia prístroja a vyhľadávanie obsahu. Jednoduché prihlásenie pomocou novej aplikácie SmartThings** výrazne skracuje dobu potrebnú na nastavenie nového televízora. Nový univerzálny sprievodca spotrebiteľom umožňuje prechádzať streamovacie služby a živé televízne vysielanie v rámci jednej intuitívnej ponuky a funkcia S-Voice ponúka možnosť ovládať televízor len hlasom bez toho, že by ste museli pohnúť jediným prstom.

Usporiadanie káblov
Riešenie Samsung Clean Cable Solution® úhľadne a dokonale usporiada všetky káble. Stačí len káble zasunúť do pripravených drážok na zadnej časti televízora a máte k dispozícii úhľadný systém, ktorý káble vedie stojanom.

Podrobnosti o rade Q8D***
V reakcii na rastúci dopyt zákazníkov posilňuje spoločnosť svoje odhodlanie ponúkať televízory s ultraveľkými obrazovkami a v rámci radu Q8D ponúkne úhlopriečky 55", 65" a 75"****.

Informácie a podrobnosti o cenách televízorov a audiozariadení Samsung získate na internetových stránkach samsung.sk.


*Na základe dát skupiny NPD.
**Aplikácia SmartThings je dostupná v zariadeniach s operačnými systémami iOS a Android.
***Produktový rad, detaily a dostupnosť sa v jednotlivých regiónoch líšia.
****Model s uhlopriečkou 75" bude v ponuke od septembra.
 

OMNIPUBLIC CONSULTING a.s.

Všetky autorove články
Samsung displej monitor tech technológie TV domacnost zabava smart home

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať