Image
31.7.2018 0 Comments

Samsung rozšíri sortiment prémiových televízorov QLED o ďalší model s priamym podsvietením

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. oznámila rozšírenie svojho sortimentu vlajkových zariadení QLED v Európe o rad Q8D. Rad Q8D, ktorý v sebe spája moderný dizajn, ohromujúcu kvalitu obrazu a vylepšené inteligentné funkcie, dopĺňa sortiment špičkových zariadení QLED spoločnosti Samsung pre rok 2018. Modely z radu Q8D budú na Slovensku dostupné od augusta za odporúčané maloobchodné ceny 4 199 € za 75-palcový model****, 3 099 € za 65-palcový model a 2 199 € za 55-palcový model.

Sortiment prémiových zariadení QLED zahŕňa aj ocenený rad Q9, ktorý sa môže pochváliť špičkovou kvalitou obrazu, ktorá umožňuje spotrebiteľom vychutnať si obsah bez rozptyľovania a zároveň štýlovo zapadá do ich domácností.

Q8D ponúka perfektnú kvalitu obrazu, jednoduché riešenie pre usporiadanie spleti káblov a inteligentné funkcie, ktoré zjednodušujú nastavenie a ovládanie televízora, a je tak ideálnou voľbou pre skutočných milovníkov zábavy.

Medzi hlavné prednosti Q8D patria:

Ohromujúca kvalita obrazu
Q8D bude obsahovať kombináciu technológií Full Array Local Dimming (celoplošné podsvietenie s funkciou lokálneho stmievania) a HDR 1500, ktoré poskytujú ostrý obraz pre divácky zážitok blížiaci sa realite.

V spojení s technológiou Q Contrast Plus tak ponúka ohromujúci obraz s dokonalým kontrastom, zatiaľ čo antireflexná obrazovka zabezpečuje prvotriednu kvalitu obrazu za všetkých svetelných podmienok.

Jasné obrazovky môžu často viesť k strate farebnosti, Q8D s technológiou 100% objemu farieb však farby oživuje, a poskytuje tak ohromujúci vizuálny zážitok. To je spolu s kvalitou obrazu HDR zárukou toho, že sa na obrazovke nestratia žiadne detaily.

 

Režim Ambient
Režim Ambient ponúka počas celého dňa užitočné informácie – a to dokonca aj vtedy, keď spotrebitelia aktívne nesledujú filmy a televízne vysielanie. Môže prehrávať hudbu alebo zobrazovať najnovšie správy, dopravné hlásenia či aktuálnu predpoveď počasia. V prípade nástenných televízorov môže režim Ambient napodobniť vzor na stene za televízorom, a vytvoriť tak ohromujúci vizuálny efekt, pri ktorom sa televízor stane harmonickou súčasťou steny.

Inteligentný televízor
Inteligentné funkcie televízora Q8D ponúkajú revolučný spôsob nastavenia prístroja a vyhľadávanie obsahu. Jednoduché prihlásenie pomocou novej aplikácie SmartThings** výrazne skracuje dobu potrebnú na nastavenie nového televízora. Nový univerzálny sprievodca spotrebiteľom umožňuje prechádzať streamovacie služby a živé televízne vysielanie v rámci jednej intuitívnej ponuky a funkcia S-Voice ponúka možnosť ovládať televízor len hlasom bez toho, že by ste museli pohnúť jediným prstom.

Usporiadanie káblov
Riešenie Samsung Clean Cable Solution® úhľadne a dokonale usporiada všetky káble. Stačí len káble zasunúť do pripravených drážok na zadnej časti televízora a máte k dispozícii úhľadný systém, ktorý káble vedie stojanom.

Podrobnosti o rade Q8D***
V reakcii na rastúci dopyt zákazníkov posilňuje spoločnosť svoje odhodlanie ponúkať televízory s ultraveľkými obrazovkami a v rámci radu Q8D ponúkne úhlopriečky 55", 65" a 75"****.

Informácie a podrobnosti o cenách televízorov a audiozariadení Samsung získate na internetových stránkach samsung.sk.


*Na základe dát skupiny NPD.
**Aplikácia SmartThings je dostupná v zariadeniach s operačnými systémami iOS a Android.
***Produktový rad, detaily a dostupnosť sa v jednotlivých regiónoch líšia.
****Model s uhlopriečkou 75" bude v ponuke od septembra.
 
Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Samsung uvádza na slovenský trh päticu nových modelov slúchadiel AKG so štúdiovou kvalitou zvuku

14.06.2019 15:13

Spoločnosť Samsung predstavuje slovenským zákazníkom najnovší rad bezdrôtových slúchadiel so štúdiovou kvalitou zvuku a čistým a funkčným dizajnom prémiovej značky AKG. Kvalitné spracovanie skombinova ...

Tlačové správy

Preteky SHELL ECO-MARATHON EUROPE opäť preveria úspornú jazdu Slovákov

14.06.2019 14:41

Tri slovenské študentské tímy sa pridajú k tisíckam európskych študentov, ktorí mieria na medzinárodné preteky Shell Eco-marathon Europe 2019. Na novej trati v priestoroch Mercedes-Benz World vo Weybr ...

Tlačové správy

Spoločnosť Sygic vydáva doplnok Dashcam budúcej generácie pre svoju mobilnú navigáciu

14.06.2019 13:47

Spoločnosť Sygic, celosvetový líder v oblasti navigácie s viac ako 25-ročnými skúsenosťami, predstavila nový doplnok pre mobilné telefóny – doplnok Dashcam pre svoju špičkovú GPS navigáciu. Novinka pr ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_062019

Najnovšie videáPC forum button