Image
13.6.2019 0 Comments

Samsung predstavuje vysávače s novými technológiami

Spoločnosť Samsung predstavuje inovované modely svojich obľúbených vysávačov. Jej portfólio rozširujú robotický Samsung PowerBot VR20R7250WC a tyčový Samsung PowerStick VS03R6523J1. Obe novinky sú vybavené unikátnou antistatickou semišovou kefou, ktorá účinne zachytáva aj mikroskopický prach, ktorý nie je možné odstrániť len sacím výkonom. Oba modely budú v predaji od druhej polovice júna. Odporúčaná maloobchodná cena modelu PowerBot VR20R7250WC bude 899 Eur a modelu PowerStick VS03R6523J1 299 Eur.

„Prachožrúť“ aj bez metličiek

Poverám a mýtom, že robotické vysávače nevysávajú a len zametajú, je od modelového radu Samsung PowerBot koniec. Nový model od Samsungu totiž nepoužíva bežné metličky, pretože ich nepotrebuje. Na upratovanie využíva silný 130W motor, ktorý prach a špinu spoľahlivo vysaje. V spojitosti s jedinečnou technológiou Edge clean vyčistí rohy a hrany miestnosti pomocou výsuvnej lišty. Technológia Intelligent Power Control automaticky prispôsobuje sací výkon podľa vysávaného povrchu. Bezvrecková filtračná technológia Cyclone Force™ udržiava stály sací výkon vysávača. Navyše je doplnený o umývateľný penový filter s mikrofiltrom. Motor je napájaný z 21,6V Li-Ion batérie s kapacitou 3600mAh.

Nový rad Samsung PowerBot VR7200 bol doplnený o špeciálnu rotačnú semišovú antistatickú kefu, ktorá obsahuje strieborné vlákna Soft Roller Wide Brush, ktoré svojou rotáciou staticky elektrizujú drobné častice prachu a tým je vysávanie efektívnejšie a zároveň šetrné k podlahám. Kefa obsahuje špeciálny systém čistenia namotaných vlasov, ktorý ich sám vo výraznom množstve odstráni. Šírka čistiacej kefy je až 278 mm, čím je vysávanie domácnosti veľmi rýchle.

Novinka je okrem toho vybavená aj senzormi proti pádu, vizuálnym navigačným systémom Visionary Mapping™ Plus, FullView Sensor™ 2.0, ktorý vo veľkej miere úplne zamedzuje nárazom do okolia a najnovšie bol doplnený nový 3-axisgyro optický senzor pre rýchlejšiu a vylepšenú navigáciu a pohyb v priestore. Upratovanie je možné aj pomocou diaľkového ovládania Point Cleaning™, s ktorým stačí ukázať na miesto, ktoré chcete vyčistiť, a vysávač k nemu sám príde bez potreby prenášania. Jeho ovládanie je však možné aj prostredníctvom Wi-Fi s plne autonómnym nastavením cez aplikáciu Samsung SmartThings. Priestor, ktorý má vysávač poupratovať, je možné vymedziť aj magnetickou páskou.

Tyčový pomocník 2v1

Nový tyčový bezvreckový vysávač Samsung PowerStick VS03R6523J1 je zariadením 2v1. Môžete ho používať ako klasický alebo ako ručný vysávač. Novinka je takisto vybavená semišovou antistatickou rotačnou kefou obohatenou o strieborné vlákna (Anti-tangle Soft Action Brush). Rovnako, ako predchádzajúce modely, má systém čistenia EzClean, čiže vysaté nečistoty stačí len jednoducho vysypať. Zároveň odpadá problém s množstvom namotaných vlasov. Technológia Cyclone Force a bezvrecková filtrácia s umývateľným penovým filtrom a s mikrofiltrom sa postarajú o stály sací výkon aj po naplnení 0,3l dvojkomorovej nádoby. O silný sací výkon sa stará 170W motor, ktorý poháňa 21,6V Li-Ion, užívateľsky ľahko vymeniteľná 1800mAh batéria s LED indikáciou kapacity a módu vysávania. Výdrž na jedno nabitie, ktoré trvá do plnej kapacity 3 hodiny, vystačí na 30 minút konštantného vysávania. Špeciálne príslušenstvo v podobe predĺženej tyče sa postará o čistotu aj v rohoch stien.

Autor: Samsung

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: Jednoduché spôsoby, ako zabezpečiť údaje na „fleške“

23.08.2019 19:02

Přenosné USB disky jsou užitečné jak v běžném, tak i profesionálním životě.  Data, které na ně ukládáme jsou často cenná a důvěrná. V zájmu jejich bezpečnosti je vhodné používat média uvážlivě a řádně ...

Tlačové správy

V letnej sezóne 2019 volajú Slováci najviac z Rakúska, píšu správy z Česka a v dátach stále vedie Chorvátsko

23.08.2019 18:39

Roamingové štatistiky za jún a júl 2019 ukazujú odlišné správanie zákazníkov ako v minulej sezóne. Dovolenkové destinácie sa opäť prejavili, no medziročný posun vo využívaní služieb prináša nové postr ...

Tlačové správy

Samsung spúšťa predaj svojich najnovších vlajkových lodí Galaxy Note10+ a Note10

23.08.2019 10:34

Všetci fanúšikovia populárneho smartfónu s perom už nemusia na nič čakať. Od dnešného dňa, piatku 23. augusta, si totiž môžu kúpiť najnovšie vlajkové lode radu Galaxy Note – smartfóny Note10+ a Note10 ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

eFocus_2019

Najnovšie videá