SAMSUNG_0920_B SAMSUNG_0920_B SAMSUNG_0920_B Advertisement

Samsung predstavuje smartfóny Galaxy A6 a A6+ s pokročilým fotoaparátom, štýlovým dizajnom a novými funkciami pre každodenné po

Tlačové správy
0

Spoločnosť Samsung Electronics predstavuje smartfóny Galaxy A6 a A6+ prinášajúce kombináciu každodennej praktickosti a štýlového dizajnu v spojení s pokročilým fotoaparátom, ktorý užívateľom dáva väčšie možnosti sebavyjadrenia. Na Slovensku sa začnú predávať 1. júna v dvoch variantoch (Single SIM a Dual SIM) a v troch elegantných farbách: fialovej, zlatej a čiernej. Odporúčaná maloobchodná cena modelu Galaxy A6 je 309 € a modelu A6+ 349 €.

„V spoločnosti Samsung sme odhodlaní našim zákazníkom ponúknuť pri používaní smartfónov ten najlepší zážitok a zároveň vychádzať v ústrety ich praktickým potrebám,“ uviedol Junho Park, viceprezident pre globálne plánovanie výrobkov divízie Mobile Communications spoločnosti Samsung Electronics. „Smartfóny Galaxy A6 a A6+ čerpajú zo skúseností spoločnosti Samsung v oblasti smartfónov a ponúkajú kombináciu praktických funkcií spríjemňujúcich každodenné používanie v spojení s impozantným fotoaparátom, ktorý užívateľom umožňuje zachytávať, upravovať a zdieľať mimoriadne okamihy spôsobom, ktorým jedinečne vyjadria vlastnú osobnosť.“

Vďaka výkonnému prednému a zadnému fotoaparátu umožňujú smartfóny Galaxy A6 a A6+ zachytávať prekrásne snímky a selfíčka kedykoľvek, kdekoľvek a jednoduchšie než predtým. Nastaviteľný predný LED blesk umožňuje robiť štýlové selfíčka vo dne aj v noci. Zadný fotoaparát vybavený objektívom s vysokou svetelnosťou umožňuje robiť ostré, jasné fotografie aj za nepriaznivých svetelných podmienok bez ohľadu na dennú dobu bez toho, aby pritom utrpela kvalita obrazu.

Galaxy A6 Gold

Duálny fotoaparát11[1] modelu Galaxy A6+ dokonca dokáže zábery a momenty, na ktorých nám záleží, ešte vylepšiť použitím režimu Live Focus, ktorý užívateľovi umožňuje pozmeniť hĺbku ostrosti a upraviť zaostrenie nielen pred vytvorením snímky, ale aj po nej. Užívatelia môžu obohatiť svoje snímky rozostreným pozadím v rade tvarov vrátane srdca, hviezdy a ďalších.

Užívatelia si môžu vychutnať bohatší priestorový zvuk reproduktorov podporujúcich optimalizovaný audio režim Dolby Atmos, čo ocenia pri sledovaní filmov, prehrávaní hudby a iných príležitostiach[2]. Smartfóny Galaxy A6 a A6+ ponúkajú ešte podmanivejší a realistickejší posluchový zážitok, pretože dokážu v jedinečnej zvukovej čistote a detaile podať celý tónový rozsah od výšok až po hlboké tóny. Užívatelia si môžu funkciu Dolby Atmos zapnúť, aby navodili úchvatný efekt zvuku prúdiaceho okolo.

Smartfóny Galaxy A6 a A6+ vybavené jedinečným úplne bezrámikovým Infinity displejom s impozantným pomerom strán 18,5:9 aj naďalej definujú štandard dokonalého, ničím nerušeného zážitku[3]. Ich elegantné hladké krivky a kovový dizajn boli navrhnuté so zreteľom na vyššiu odolnosť, pohodlné držanie a maximálnu využiteľnosť bez toho, aby tým utrpel štýlový vzhľad.

Modelový rad bol navrhnutý s ohľadom na praktickosť a pohodlie pri každodennom používaní a integruje niekoľko obľúbených funkcií vlajkových produktov spoločnosti Samsung vrátane bezproblémového zabezpečenia s funkciou rozpoznávania tváre a odtlačkov prstov pre rýchle a jednoduché odomknutie prístroja.

Vďaka funkcii App Pair oba prístroje zrýchľujú a zjednodušujú multitasking, pretože plne využívajú veľkú ergonomickú obrazovku a umožňujú tak zobraziť súčasne dve aplikácie, na polovicu skrátiť čas potrebný k prístupu k nim a zdvojnásobiť porciu zábavy, ktorú poskytujú. Vďaka funkcii Always on Display[4] získajú užívatelia požadované informácie jediným pohľadom bez toho, aby museli smartfón odomknúť, čím šetria svoj čas a predlžujú výdrž batérie.

Telefóny Galaxy A6 a A6+ podporujú rovnako funkcie Bixby Vision, Home a Reminder. Hlasový asistent Bixby pomáha užívateľom pri plnení celého radu každodenných úloh, vďaka čomu sú prístroje Galaxy A6 a A6+ ešte inteligentnejšie a užitočnejšie. Smartfóny Galaxy A6 a A6+ podporujú technológiu Near Field Communication (NFC), takže ich je možné použiť prakticky všade tam, kde sa dá platiť kreditnými alebo debetnými kartami.

Galaxy A6+ Lavender

Oba modely budú v predaji od 1. júna 2018 a záujemcovia budú mať na výber celkovo z troch farieb: klasickej čiernej (Black), elegantnej zlatej (Gold) a štýlovej fialovej (Levander). Na Slovensku budú v predaji dva varianty – Single SIM a Dual SIM (t.j. s možnosťou použiť dve SIM karty zároveň s microSD kartou) – v závislosti od operátora a predajcu. Model A6 bude možné kúpiť za odporúčanú maloobchodnú cenu 309 € a A6+ za 349 €.

Špecifikácie smarfónov Samsung Galaxy A6 a A6+

 
Samsung Galaxy A6
Samsung Galaxy A6+
Displej
5,6” HD+ (720x1480) Super AMOLED
6,0” FHD+ (1080x2220) Super AMOLED
Fotoaparát
Zadný 16 MP AF (f/1,7) Predný 16 MP FF (f/1,9)
Zadný 16 MP AF (f/1,7) + 5 MP FF (f/1,9)
Predný 24 MP FF (f/1,9)
Rozmery
149,9 x 70,8 x 7,7 mm
160,2 x 75,7 x 7,9 mm
Aplikačný procesor
1,6GHz osemjadrový procesor
1,8GHz osemjadrový procesor
Pamäť[5]
3 GB RAM
32 GB vnútorná pamäť
Až 256 GB Micro SD
3 GB RAM
32 GB vnútorná pamäť
Až 256 GB Micro SD
Batéria
3 000 mAh
3 500 mAh
OS
Android 8.0
Siete
LTE kat. 6, 2CA
Konektivita
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (2.4/5GHz), HT40, Bluetooth® v 4.2 (LE až 1 Mbps), ANT+, USB Type-B, NFC (voliteľné*), poloha (GPS, Glonass, BeiDou**)
*Môže sa líšiť podľa krajiny.
*Pokrytie systému BeiDou môže byť obmedzené.
Snímače
Akcelerometer, snímač odtlačkov prstov, gyroskop, geomagnetický senzor, Hallov senzor, senzor priblíženia, RGB svetelný senzor
Audio
MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
Video
MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

 


[1] Túto funkciu podporuje len model Galaxy A6+.
[2] Zvuk v režime Dolby Atmos je možné prenášať len do slúchadiel.
[3] Rozmer obrazovky je stanovený na základe uhlopriečky ideálneho obdĺžnika bez prihliadnutia na zaoblenie rohov telefónu A6+.
[4] Funkcia je k dispozícii výhradne v telefónoch Galaxy A6+.
[5] Špecifikácie pamätí RAM/ROM sa môžu líšiť podľa krajín.
Zobrazit Galériu

OMNIPUBLIC CONSULTING a.s.

Všetky autorove články
Samsung smarftfon Galaxy A6 A6+

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať