Samsung predstavuje nový štýlový a všestranný tablet Galaxy Tab S5e

Tlačové správy
0

Spoločnosť Samsung Electronics dnes predstavila Galaxy Tab S5e – tenší, ľahší a prepracovaný tablet s inteligentnými funkciami, vďaka ktorému budete neustále pripojení. Galaxy Tab S5e je vybavený 10,5-palcovým displejom bez tlačidla, má veľkú kapacitu batérie a bol precízne vyvinutý pre bohaté a podmanivé zážitky, aby ste si strhujúci obsah mohli vychutnávať bez kompromisov. Galaxy Tab S5e bude na Slovensku dostupný od polovice apríla vo všetkých troch farbách (čierna, zlatá, strieborná). Odporúčaná maloobchodná cena bude 419 Eur za WiFi verziu a 479 Eur za LTE verziu.

„Tab S5e je špičkový tablet so štíhlym prevedením a skvelými funkciami, ktorý ponúkame za novú konkurenčnú cenu,“ uviedol DJ Koh, prezident a generálny riaditeľ divízie IT & Mobile Communications spoločnosti Samsung Electronics. „Je určený užívateľom, ktorí pri tablete hľadajú inteligentné funkcie, vďaka ktorým budú neustále pripojení a zvládnu urobiť viac, a zároveň krásne veľký displej pre bohaté a špičkové zážitky pri zábave. To všetko Tab S5e ponúka.“

Prepracovaný dizajn

Vďaka krásnemu a sviežemu prevedeniu je Tab S5e príkladom praktickosti a štýlu. Štíhle kovové telo tabletu je tenké len neuveriteľných 5,5 mm a váži len 400 g, vďaka čomu je Tab S5e extrémne jednoducho prenosný, odolný a je navrhnutý tak, aby hladko vplával do vášho každodenného života. Tablet je v ponuke v širokej škále sviežich a moderných jednofarebných prevedeniach vrátane striebornej, čiernej a zlatej, a vy si tak môžete vybrať farbu, ktorá najlepšie odráža váš štýl.

Tab S5e je vybavený batériou s predĺženou výdržou až na 14,5 hodín[1], a je tak optimálne pripravený na dlhotrvajúci výkon. Vy tak máte voľnosť a môžete surfovať po internete, streamovať alebo hrať dlhšie. O bezpečnosť sa okrem iného postará čítačka odtlačkov prstov v bočnom tlačidle.

Integrovaná inteligencia

Tab S5e vám umožňuje mať prepojený svet, v ktorom žijete, pod plnou kontrolou. Je to prvý tablet značky Samsung, ktorý je vybavený novým inteligentným asistentom Bixby 2.0[2] a vďaka tomu ponúka  inteligentnejší a pohodlnejší spôsob interakcie s prístrojom. Zároveň môže slúžiť ako ideálne centrum pre ovládanie vašich ďalších domácich spotrebičov.[3] Zapnite si svoj televízor a zároveň osvetlenie pomocou funkcie Quick Command, ktorá vám umožňuje niekoľko krokov zlúčiť do jedného príkazu. Vďaka tomu bude hlasové ovládanie vášho domáceho prostredia ešte rýchlejšie, jednoduchšie a lepšie prispôsobené vašim potrebám.

Keď potrebujete byť pri práci skutočne produktívni, je možné k tabletu cez dokovaciu stanicu Samsung DeX pripojiť klávesnicu (v predaji samostatne) a pracovať s tabletom podobne ako na počítači. Vďaka funkcii pre kontinuitu hovorov a správ[4] môžete taktiež prijať hovor alebo odpovedať na správu priamo z tabletu, a to aj v prípade, že telefón nemáte práve v dosahu, alebo je pripojený v inej sieti Wi-Fi, a to pri použití Samsung Account na oboch zariadeniach.

Väčšie možnosti zábavy

Či už sledujete napínavý film alebo váš obľúbený televízny seriál, môžete si prehrávaný obsah dokonale a do najmenšieho detailu vychutnať vďaka plnohodnotnému displeju Super AMOLED od spoločnosti Samsung, ktorý ponúka pomer obrazovky 16:10 a nenarúša ho žiadne navigačné tlačidlo. Tablet Tab S5e ponúka 10,5-palcový displej typu Edge to Edge so zoštíhleným rámikom. Obrazovka zaberá 81,8 % tela prístroja, a ponúka tak úchvatný zážitok zo sledovania a najnovšie je aj celé prostredie v zariadení špeciálne optimalizované pre tablety.

Tab S5e taktiež ponúka bohatý zvuk v špičkovej kvalite, o ktorý sa starajú štyri reproduktory Quad, ktoré podporujú technológiu stereofónneho automatického otočenia, ktorá zaistí výraznejší a hlasnejší zvuk, ktorý sa prispôsobí polohe, v ktorej tablet držíte (na výšku / na šírku). Tab S5e taktiež podporuje štandard Dolby Atmos od spoločnosti AKG, ktorý zabezpečuje dokonalý, profesionálne vyvážený zvuk v 3D.

Ďalšie informácie o tablete Tab S5e získate na internetových stránkach samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxy alebo samsung.com/global/galaxy/galaxy-tab-s5e


* Všetky funkcie, vlastnosti, špecifikácie a ďalšie informácie, ktoré sú v tomto dokumente uvedené a týkajú sa výrobkov, okrem iného vrátane informácií o výhodách, dizajne, ceny, súčiastkach, výkonu, dostupnosti a funkcií výrobku, sa môžu bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť.
[1] Životnosť batérie sa môže líšiť podľa spôsobu použitia a nastavenia. Na základe laboratórnych testov.
[2] Služba Bixby Voice je v súčasnej dobe poskytovaná len vo vybraných jazykoch.
3 Aby ste mohli na tablete Tab S5e prostredníctvom aplikácie SmartThings prepojiť a ovládať svoje zariadenie, je potrebné nainštalovať SmartThings Hub.
[4] Dostupnosť funkcie sa môže v jednotlivých krajinách a u jednotlivých mobilných operátorov líšiť.
Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články
tablet Samsung Galaxy

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať