Image
25.9.2018 0 Comments

Samsung predstavuje nové smartfóny Galaxy J6+ a J4+


Spoločnosť Samsung Electronics predstavila najnovšie prírastky do rodiny telefónov Galaxy J – Galaxy J6+ a J4+. Oba modely budú na slovenskom trhu dostupné koncom septembra, a to za odporúčané maloobchodné ceny 229 € za Galaxy J6+, resp. 179 € za Galaxy J4+. U oboch modelov budú na výber rozmanité farebné varianty – model Galaxy J6+ bude v červenej, čiernej a šedej verzii, Galaxy J4+ v ružovej, zlatej a čiernej. 

„Galaxy J6+ a J4+ ďalej rozvíjajú základné vlastnosti tradične novátorského portfólia telefónov Galaxy, ponúkajú fantastickú štýlovosť a technickú kvalitu za mimoriadne priaznivú cenu,“uviedol Ivan Kapec, produktový manažér spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak. „Oba výrobky, ktoré sa pýšia elegantným dizajnom, veľkým displejom, zdokonaleným fotoaparátom a vysokým výkonom, dovoľujú užívateľom vyťažiť z telefónov Galaxy J ešte viac a s ešte väčšou výdržou než kedykoľvek predtým.“ 

Elegantný dizajn a veľký displej 
Galaxy J6+ a J4+ sú vybavené zadnými krytmi so skleneným vzhľadom, čo dizajnu série Galaxy J prináša úplne nový rozmer. Vďaka ergonomickým krivkám majú tieto smartfóny luxusný vzhľad a štýl a ich štíhly profil umožňuje pohodlné uchopenie.

Tenký rámik a väčší displej, čo je zdokonalený šesťpalcový displej Infinity s rozlíšením HD+, ktorý je zavedenou súčasťou prémiových vlajkových smartfónov Galaxy, ponúkajú užívateľom skvelé zážitky pri hraní a sledovaní multimediálneho obsahu. Displej Infinity taktiež skvele umožňuje multitasking, pretože disponuje funkciou Split Screen, ktorá užívateľom dovoľuje používať na veľkom displeji dve aplikácie naraz.

Galaxy J6+ a J4+ disponujú funkciou rozpoznávanie tváre pre jednoduché odomknutie telefónu; Galaxy J6+ je vybavený taktiež bočným snímačom odtlačkov prstov pre ešte lepšie zabezpečenie a pohodlie bez toho, aby tým bol narušený dizajn prístroja.  

Zdokonalený fotoaparát
Vzhľadom na dôležitosť, ktorú spotrebitelia prikladajú fotoaparátom, ponúkajú oba prístroje ešte dokonalejšie fotografické funkcie. Galaxy J6+ je vybavený dvoma fotoaparátmi (s rozlíšením 13 Mpx a 5 Mpx), čo spotrebiteľom umožňuje zachytiť snímky s dynamickým zaostrením. Vďaka funkcii Live Focus, ktorú ponúka duálny fotoaparát telefónu Galaxy J6+, je možné kedykoľvek pred zhotovením snímky alebo aj neskôr upraviť hĺbku ostrosti, takže vám nikdy neunikne žiadny fotogenický moment. 

Obe zariadenia sú taktiež vybavené objektívom s vysokou svetelnosťou f/1,9 (13 Mpx), vďaka nej objektív dokáže zachytiť viac svetla, takže sa z telefónov stáva dokonalý nástroj pre tvorbu jasných, ostrých snímok za zlých svetelných podmienok. Plávajúce tlačidlo spúšte navyše umožňuje pohodlne fotografovať jednou rukou.

Vysoký výkon 
Za prémiovým vzhľadom a štýlom telefónov Galaxy J6+ a J4+ nezaostávajú ani špičkové výkonnostné parametre, či už ide o kvalitu zvuku, výdrž batérie, či veľkosť pamäte. 

Obe zariadenia podporujú technológiu Dolby Atmos, ktorá zaručuje dokonalý priestorový zvuk – či už sledujete film alebo počúvate svoju obľúbenú skladbu, zvuk sa pohybuje okolo vás a poskytuje neuveriteľný zážitok, vďaka čomu sa môžete doslova ponoriť do toho, čo počujete. 

Telefóny Galaxy J6+ a J4+ sú navrhnuté tak, aby dokázali udržať krok s hektickým životným štýlom svojich používateľov. Sú vybavené batériou s kapacitou 3 300 mAh, čo oproti predchádzajúcim modelom radu Galaxy J predstavuje zvýšenie o 10 %, takže sa užívatelia môžu na svoj telefón spoľahnúť ešte dlhšie. Telefóny taktiež podporujú režim úspory energie, ktorý po aktivácii zjednoduší zobrazenie na domovskej obrazovke a zavrie neaktívne úlohy, aby tak predĺžil životnosť batérie v okamihoch, kedy to najviac potrebujete. Vďaka výkonnému osemjadrovému procesoru s frekvenciou 1,6 GHz dokážu obe zariadenia zvládnuť aj viac náročných úloh, ako je prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení bez toho, aby sa vyčerpávala batéria. 

Galaxy J6+ ponúka 3GB RAM a veľkosť interného úložiska 32GB, zatiaľ čo Galaxy J4+ ponúka 2GB RAM a veľkosť interného úložiska 32GB. Obe zariadenia umožňujú taktiež rozšíriť úložný priestor pomocou microSD karty až na 512GB, takže užívateľom ponúkajú výkon i flexibilitu bez kompromisov. 

Samsung Galaxy J6+ – technické špecifikácie

Rozmery

76,9 x 161,4 x 7,9 mm (178 g)

Displej

6,0″, HD+, 18,5:9

Fotoaparát

Zadný: 13 Mpx AF (f/1,9) + 5 Mpx FF (f/2,2)

Predný: 8 Mpx FF (f/1,9)

Procesor

Qualcomm SnapDragon 425, štvorjadrový 1,4 GHz

Siete

LTE kat. 4

Konektivita

802.11 b/g/n 2,4 GHz, Bluetooth® v 4.2. ANT+, USB 2.0

Pamäť

RAM: 3GB

Vstavaná pamäť: 32GB

(Dostupnosť týchto pamäťových variantov sa bude v jednotlivých krajinách líšiť.) Externá pamäť: Až 512 GB s kartou microSD™

Batéria

3 300 mAh

Senzory

Akcelerometer, gyroskop, geomagnetický senzor, senzor priblíženia, svetelný senzor, GPS, Glonass

Zabezpečenie

Rozpoznanie tváre, snímač odtlačkov prstov (bočný)

Samsung Galaxy J4+ – technické špecifikácie

Rozmery

76,9 x 161,4 x 7,9 mm (178 g)

Displej

6,0″, HD+, 18,5:9

Fotoaparát

Zadný: 13 Mpx AF (f/1,9)

Predný: 5 Mpx FF (f/2,2)

Procesor

Qualcomm SnapDragon 425, štvorjadrový 1,4 GHz

Siete

LTE kat. 4

Konektivita

802.11 b/g/n 2,4 GHz, Bluetooth® v 4.2, ANT+, USB 2.0

Pamäť

RAM: 2GB

Vstavaná pamäť: 32GB

(Dostupnosť týchto pamäťových variantov sa bude v jednotlivých krajinách líšiť.) Externá pamäť: Až 512GB s kartou microSD™

Batéria 

3 300 mAh

Senzory

Akcelerometer, snímač priblíženia, snímač svetla, GPS. Glonass

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: Bezpečnostné nedostatky v sieťach 5G, 4G i 3G môžu umožniť získavanie informácií o polohe užívateľov

19.02.2019 14:39

Testovací bezdrátové sítě páté generace (5G) jsou sotva na počátku své existence a vědci již tvrdí, že odhalili nedostatky v protokolu, který byl vytvořen právě pro zajištění bezpečnosti. Ta je v příp ...

Tlačové správy

Už ste ho videli? Samsung si na týždeň požičal bratislavské UFO

19.02.2019 13:48

Pre Samsung je tento rok výnimočný z dvoch dôvodov. Prvým je desiate výročie ich úspešného radu smartfónov Galaxy S, druhým je 50. výročie založenia spoločnosti Samsung Electronics. Na počesť predstav ...

Tlačové správy

Údaje o pacientoch budú zjednotené v novom informačnom systéme

19.02.2019 12:51

Všetky potrebné údaje o pacientoch, ktoré pri vyšetreniach potrebujú poskytovatelia zdravotnej starostlivosti, budú zjednotené v novom informačnom systéme. Znamená to, že systém eZdravie, v ktorom sa ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Apsara Yogaton

Najnovšie videáPC forum button