Image
27.3.2019 0 Comments

Samsung predstavuje Galaxy Tab A 10.1 – štýlový tablet s kovovým dizajnom

Samsung predstavuje tablet Galaxy Tab A 10.1, ktorý je určený pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú výhodný pomer ceny a výkonu. Tablet sa bude dodávať v štýlovom kovovom prevedení v troch základných farebných variantoch: klasickom čiernom, striebornom a zlatom. Na Slovensku sa začne predávať od 1. apríla v čiernej a striebornej farbe vo verziách Galaxy Tab A 10.1 WiFi za 209 Eur a Galaxy Tab A 10.1 LTE za 269 Eur.

Pohlcujúci displej, priestorový zvuk

Nový tablet od spoločnosti Samsung Galaxy Tab A 10.1 boduje svojim plochým prevedením z kovu a najmä svojim presvedčivým pomerom ceny a výkonu. K jeho hlavným prednostiam patrí 10,1-palcový (25,53 cm) full HD displej s vysokým jasom a úzkym rámikom. Obrazovka vďaka tomu zaberá 80 % plochy prístroja. O zvukovú kulisu tabletu sa starajú kvalitné stereo reproduktory s podporou priestorového zvuku Dolby Atmos 3D. Ten si môžu užívatelia vychutnať napríklad pri streamovaní svojho obľúbeného seriálu – dokonca aj v HD kvalite.

Kompaktné kovové telo, slušný výkon a kapacita

Telo Galaxy Tab A10.1 má hrúbku len 7,5 milimetra a celý tablet váži menej než 470 gramov. Je  jednoducho prenosný a v taške alebo kabelke ho skoro neucítite. Jeho jednoliate vonkajšie kovové spracovanie má praktický a dizajnový efekt. Vďaka použitému materiálu je tablet odolnejší voči mechanickému poškodeniu a zároveň skvele vyzerá. Ide tak o vôbec prvý tablet strednej triedy, ktorý bude Samsung dodávať v kovovom prevedení. K dispozícii bude v čiernej, zlatej a striebornej farbe.

Rýchly a plynulý chod tabletu Galaxy Tab A 10.1 zabezpečuje výkonný procesor Lassen O+. Jeho internú pamäť s veľkosťou 32 GB je možné Micro SD kartou rozšíriť o ďalších 512 GB. Viac obsahu a väčší výkon si žiada viac energie. Tabletu ju v dostatočnom množstve a po dostatočne dlhú dobu dodáva úsporná batéria s kapacitou 6 150 mAh.

Univerzálne rodinné zariadenie

V detskom režime môžu rodičia a deti spoločne preskúmať množstvo hravých a náučných aplikácií. A pokiaľ sa deti vydajú na objaviteľskú cestu na vlastnú päsť, ako rodič si môžete aj naďalej zachovať prehľad a kontrolu nad tým, k akému typu obsahu majú vaše deti prístup a koľko času budú môcť tráviť vzdelávaním a hrou na tablete.

K tabletu Galaxy Tab A 10.1 bude k dispozícii množstvo rôznych puzdier a dokovacia stanica POGO. Jej prostredníctvom sa tablet prepojí s ďalšími inteligentnými zariadeniami a stane sa tak riadiacim centrom vašej modernej domácnosti.

Špecifikácie tabletu radu Galaxy Tab A 10.1

Zobrazit Galériu
Autor: Samsung

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Tlačové správy

4G sieť Telekomu je k dispozícii už aj pre predplatené karty Juro

19.09.2019 22:03

Predplatená karta Juro dostala očakávanú kľúčovú novinku. Odteraz už budú môcť zákazníci využívať dáta aj v 4G sieti. Novým zákazníkom, ktorí si kupujú predplatenú kartu Juro po 15.9.2019, bude aktiv ...

Tlačové správy

Atos vstúpil do globálneho združenia Identity Defined Security Alliance, aby posilnil bezpečnostné stratégie zamerané na správu

19.09.2019 14:30

Atos, globálny líder v digitálnej transformácii, oznámil svoj vstup do Identity Defined Security Alliance. Aliancia organizáciám pomáha využiť existujúce investície do kybernetickej bezpečnosti, tak a ...

Tlačové správy

Správa KuppingerCole Analysts Executive View: ESET je top vo výkone

19.09.2019 13:09

BRATISLAVA – ESET, globálny líder v kybernetickej bezpečnosti, bol v správe KuppingerCole ESET Executive View opísaný ako „top performer“. Správa analyzuje riešenie pre firemnú bezpečnosť ESET Endpoin ...

q

Žiadne komentáre

AMCHAM 2019

Videá

SlovakiaTech 2019

IT GALA stvorec 2019