Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Samsung predstavil unikátny lifestylový televízor The Sero

2

Spoločnosť Samsung má v portfóliu už dve Lifestylové produktové rady televízorov, The Frame ktorý je dizajnovaný do podoby obrazového rámu a ponúka v režime Ambient prezentáciu umeleckých diel svetových galérií a The Serif v umelecky pojatom minimalistickom retro štýlektorý je dodávaný vrátane nožičiek a nepotrebuje k inštalácii ďalší nábytok. Teraz prichádza tretia Lifestylová rada nazvané The Sero.

Novinka vychádza z obľuby mobilných telefónov hlavne u mladšej generácie ktorá často konzumuje obsah z rôznych sociálnych služieb v ktorých je aj video obsah často prezentovaný v režime na výšku. The Sero preto prichádza s motoricky natáčateľným displejom ktorý sa pri spárovaní so smartfónom dokáže natočiť podľa jeho polohy na šírku alebo na výšku.  

Prístroj je vybavený obrazovkou QLED s technológiou Quantum Dot so 100 % objemom farieb a ponúka celú paletu inteligentných funkcií zameraných na prepojenie ďalších smart zariadení ako napríklad zrkadlenie displeja mobilu, tabletu alebo počítača na TV. Môžete  využiť trebárs funkciu Easy Tap,  stačí jedno poklepanie mobilom na rám televízora, a to  je všetko, čo potrebujete na zobrazenie obsahu na veľkej obrazovke.

Ak počúvate hudbu alebo sledujete video na vašom mobile, stačí spárovať mobil priložením na stred vrchnej časti televízora a obsah sa automaticky začne prehrávať na televízore. Pomocou aplikácie SmartThings pre Android aj iOS môžete tiež napríklad začať sledovanie filmu na vašom smartfóne a následne jednoducho pokračovať u vás doma na The Sero.

Vďaka režimu Ambient+ si môžete vytvoriť ideálnu atmosféru s informáciami, ktoré potrebujete každé ráno až k napríklad popoludňajšej hudobnej kulise. Nechýba ani podpora Apple AirPlay 2 pre prehrávanie obsahu zo zariadenia s operačným systémom iOS. Popri tom The Sero ponúka aj herný režim v podobe Auto Game Mode (ALLM) a Game Motion Plus.

Súčasťou prístroja je podstavec, v ktorom je umiestnený adaptabilný audio systém s celkovým výkonom 60 W vo verzii 4.1, vrátane basového reproduktora. Otočiť displej televízora môžete aj pomocou diaľkového ovládača. Televízor tak môže pracovať buď v režime na šírku alebo na výšku à la mobil. K podstavcu tiež môžete pripevniť samostatne predávané kolieska The Sero Wheel a ľahko tak presúvať televízor tam, kde ho potrebujete mať.

Model The Sero je dostupný iba s uhlopriečkou 43 palcov (Samsung QE43LS05T) za maloobchodnú odporúčanú cenu 1 599 €.

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

2 komentáre

. reakcia na: Samsung predstavil unikátny lifestylový televízor The Sero

24.7.2020 15:07
Cela rada neinteligentych redaktorov v pcrevue je. TV je uplne obycajne s neuzitocnymi funkciami a ziaden style.
Reagovať

Model The Sero reakcia na: Samsung predstavil unikátny lifestylový televízor The Sero

23.7.2020 20:07
Model The Sero vyzerá ako z Ikey.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať