Image
7.11.2019 0 Comments

Samsung predstavil nový robotický vysávač 2v1

Spoločnosť Samsung prichádza na slovenský trh s najnovším modelom PowerBot VR05R5050WK ktorý naraz vysáva aj umýva. Novinka je určená na vysávanie tvrdých podláh, kobercov a zároveň je doplnená o funkciu umývania podlahy, ktoré prebieha súčasne s vysávaním.

PowerBot má dve oddelené nádoby, jedna je určená pre nečistoty, druhá pre vodu. Umývanie podlahy zabezpečuje mikrovláknová handrička, do ktorej sa elektronicky dávkuje voda, čím sa eliminovalo jej samovoľné kvapkanie zo zásobníka.

Zber nečistôt a prachu zabezpečuje rotačná čistiaca kefa s postrannými metličkami a silné nasávanie prostredníctvom motora BLDC s výkonom až 5W. Vodná nádržka pre umývanie má elektronické čerpadlo, ktoré keď zistí, že je vložená mikrovlákonová handrička, automaticky zapne funkciu umývania a upraví množstvo vody na mope.

PowerBot je vysoký len 85 mm, čo znamená, že sa môže ľahko dostať aj pod nábytok a postele. Pracuje až v štyroch rôznych čistiacich režimoch a je možné ho naprogramovať na konkrétny čas, napríklad, keď nie ste práve doma. Sací výkon vie upraviť v troch úrovniach – v maximálnom dosahuje výkon 5W, v štandardnom 1,7W a v EKO režime 0,5W. Vďaka 3400mAh batérii môže kontinuálne vysávať až 150 minút. Senzory bránia stretu s prekážkami či pádu zo schodov.

Vďaka integrovanému ovládaniu cez Wi-Fi a aplikácie vo vašom smartfóne môžete vysávač ovládať na diaľku odkiaľkoľvek.

Model Samsung PowerBot VR05R5050WK je na slovenskom trhu k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 399 Eur u všetkých veľkých predajcov elektroniky.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Nová zrkadlovka D780 od Nikonu, profesionálne objektívy a kompakt Coolpix P950

08.01.2020 23:52

Zrkadlovku D780 so snímačom full frame Nikon prvý krát predstavil na veľtrhu CES a slovenskí fotografi a novinári sa s ňou mohli o deň neskôr zoznámiť aj v Bratislave. Novinka pre pokročilých amatérov ...

Produkty

Tretia generácia fotoaparátu Canon EOS-1D X Mark III pre profesionálnu športovú a prírodnú fotografiu

08.01.2020 00:10

Nový fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III je vzhľadom na kadenciu záberov a rýchlosť zaostrovania a sledovania objektov určený predovšetkým pre profesionálnych fotografov fotiacich  šport a prírodu. Vid ...

Produkty

CES 2020: Predpremiéra smartfónov rady TCL 10 vrátane modelu s podporou 5G

07.01.2020 00:10

Spoločnosť TCL Communication predstavila na veľtrhu CES v predpremiére svoju novú produktovú rodinu smartfónov TCL 10, vrátane prvého telefónu tejto značky s podporou rýchlych 5G sietí, ktorý bude uve ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá