SAMSUNG_102020 SAMSUNG_102020 SAMSUNG_102020 Advertisement

Samsung ponúkne lepší zvuk, spojí sa s Jays

0

Ak ste si zvykli používať svoj smartfón bez ohľadu na pripravovanú zmluvu ACTA ako MP3 prehrávač, máme pre vás dobrú správu. Samsung sa spojil so švédskym výrobcom slúchadiel a prinesie už vo februári nové a lepšie zážitky z počúvanej hudby.

Samsung_headphones.png

HTC v posledných mesiacoch minulého roka stavilo na systém Beats Audio a snaží sa priniesť používateľom jeho smartfónov lepší zvuk vrátane softvérových zlepšení. Samsung zatiaľ neodpovedal na túto výzvu a priamočiaro mieril k úspechom vďaka svojmu hardvéru. Teraz sa však všetko zmenilo a Samsung stavil aj na zlepšenie funkcií svojich slúchadiel a zdokonalenie prehrávania hudby a audia. Spojil sa preto so značkou Jays.

„Dohoda so spoločnosťou Samsung je pre nás veľká podpora pre našu spoločnosť v cieľoch dostať sa na vrchol medzi spoločnosťami s audiotechnikou. Je to zadosťučinenie a podpora v raste bezkonkurenčnej kvality a nášho úspechu. Zo strany jedného z najväčších výrobcov smartfónov vo svete je to pre nás kompliment," komentuje Rune Torbjörnsen, CEO Jays.

Jays nie je veľmi známa značka, poznajú ju predovšetkým fanúšikovia audiotechniky najmä z prostredia internetu. Predaj vybraných modelov so slúchadlami Jays sa začne v Južnej Kórei už vo februári 2012.

Zdroj: MojAndroid.sk 

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať