Image
18.3.2019 0 Comments

Samsung odhaľuje príslušenstvo pre svoju najnovšiu vlajkovú loď Galaxy S10

Samsung predstavuje nové štýlové príslušenstvo, ktoré bolo vytvorené špeciálne pre jej najnovšie modely Galaxy S10+, S10 a S10e. Pri jeho tvorbe Samsung myslel skutočne na všetkých používateľov a preto sú k dispozícii rôzne materiály, farby a vyhotovenia.

Zadný kryt LED Cover

Novinkou medzi štýlovým príslušenstvom je zadný kryt LED Cover, ktorý si vás získa originálnymi svetelnými efektami a prispôsobiteľnými ikonami na zadnej strane telefónu. Ide o úplne nový a hravý dizajn. Zadný kryt LED Cover je k dispozícii v čiernej a bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 54,90 Eur.

Kožené puzdro Leather Cover

Druhou novinkou je luxusne spracované kožené puzdro Leather Cover, ktoré je vyrobené z teľacej kože a doplnené kovovými tlačidlami. Puzdro skvelo ochráni váš prémiový telefón a zároveň vás bude jedinečne a štýlovo reprezentovať, pretože je k dispozícii až v siedmich farbách - čiernej, bielej, šedej, zelenej, žltej, námorníckej modrej a červenej. Súčasťou je aj praktické vrecko na kartu, ktoré nájdete vo vnútri. Odporúčaná maloobchodná cena je 49,90 Eur.

Powerbanka s bezdrôtovým nabíjaním

Ak ste často na cestách, určite oceníte štýlové bezdrôtové dobíjanie napríklad v kaviarni, ktoré vám umožní nová powerbanka. Tá vám dáva väčšiu slobodu pri nabíjaní vášho telefónu a súčasne dáva možnosť dobíjať aj druhé zariadenie. Vďaka technológii Fast Wireless Charging a kapacite 10 000 mAh nabijete svoje zariadenie rýchlo a pohodlne. V prípade potreby môžete použiť pre nabíjanie aj kábel. K dispozícii je v striebornej a ružovej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 49,90 Eur.

Priehľadné flipové puzdro Clear View Cover

Praktické priehľadné flipové puzdro Clear View Cover vám umožňuje prehliadať si oznámenia a ovládať hudbu bez toho, aby ste ho otvárali. Na výber máte z čiernej, bielej, zelenej a žltej farby. Odporúčaná maloobchodná cena puzdra je 54,90 Eur.

Flipové puzdro LED View Cover

Pohodlné flipové puzdro LED View Cover sa rozsvieti vami zvolenými LED ikonami a upozorní vás na dôležité notifikácie. Jeho súčasťou je aj praktické vrecko na kartu, ktoré sa nachádza vo vnútri. Na výber máte čiernu, bielu a pre S10 a S10+ aj zelenú farbu. Odporúčaná maloobchodná cena flipového puzdra LED View Cover je 64,90 Eur.

Ochranný zadný kryt Protective Standing Cover

Vysoko odolný ochranný zadný kryt Protective Stnading Cover chráni váš telefón pred nárazmi alebo pádmi, a zároveň vďaka stojančeku ponúka možnosť nastaviť displej do dvoch rôznych uhlov pre pohodlné sledovanie. Ochranný kryt je certifikované vojenským štandardom MIL-STD-810G, čiže zvládne aj drsnejšie zaobchádzanie. Pre Galaxy S10e je k dispozícii v modrej a bielej farbe, pre Galaxy S10 a S10+ v čiernom alebo striebornom vyhotovení. Odporúčaná maloobchodná cena je 34,90 Eur.

Silikónový kryt Silicone Cover

Prakticky jednoduchý a zamatovo hladký na dotyk je silikónový kryt Silicon Cover. Váš telefón nielen ochráni, ale sa aj dobre drží. Štýlové puzdro v pastelových farbách – čierna, biela, modrá, žltá, neónovo ružová, zelená, námornícka modrá – dá vyniknúť každému. Odporúčaná maloobchodná cena je 29,90 Eur.

Jednoduché puzdro Clear Cover

Ak chcete zachovať pôvodný dizajn vášho Galaxy S10, siahnite po jednoduchom puzdre Clear Cover. Priehľadný zadný kryt nechá vyniknúť jedinečnému farebnému prevedeniu telefónu a zároveň sa pohodlne drží a skvelo padne do ruky. K dispozícii je pre modely Galaxy S10 a S10+ za odporúčanú maloobchodnú cenu 19,90 Eur.

Duálna bezdrôtová nabíjacia podložka

Ak máte okrem jedného z modelov Galaxy S10 aj smart hodinky, môžete ich nabíjať spoločne. Duálna bezdrôtová nabíjacia podložka totiž bezdrôtovo dobije váš Galaxy S10e, S10 alebo S10+ spolu s vašimi hodinkami Galaxy Watch Active. Duálna nabíjačka k tomu využíva rýchlu technológiu Fast Wireless Charging 2.0. Vďaka praktickému a kompaktnému dizajnu bude ozdobou každého pracovného stola. Navyše je kompatibilná so širokou škálou zariadení, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie. V predaji je v čiernej a bielej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena nabíjacej podložky je 99,90 Eur.

Zobrazit Galériu
Autor: Samsung

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

HP zlepšuje zabezpečenie počítačov pomocou umelej inteligencie, predstavilo nástroj HP Sure Sense

24.04.2019 12:14

Na svojej v poradí už tretej konferencii EMEA Innovation Summit predstavilo HP Inc. nové počítače a bezpečnostné riešenia navrhnuté pre kanceláriu budúcnosti. HP Sure Sense je ochrana proti malwaru za ...

Tlačové správy

Slováci sú čoraz viac IT gramotní. Učia sa prevažne sami alebo im kurzy platí firma

24.04.2019 11:53

Znalosti Slovákov v oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT) z roka na rok stúpajú. Podľa najnovších údajov Európskeho štatistického úradu Eurostat nové vedomosti nadobúdame samo štúdiom ...

Tlačové správy

Častá zmena profesie je trendom dnešnej doby. Kde hľadať a nájsť „tu pravú“?

24.04.2019 11:15

Nielen mladí tápu a hľadajú svoje „ideálne“ profesijné uplatnenie. Nespokojnosť v práci pociťuje viacero Slovákov. Na trhu práce však pôsobia rôzni kariérni odborníci, ktorí ľuďom pomáhajú zorientovať ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

FORPSI 042019

Najnovšie videá

IXPO 2019


PC forum button