SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W Advertisement

Samsung antibakteriálna UV čistička s funkciou bezdrôtového nabíjania

Tlačové správy
0

Kompaktné zariadenie, ktoré zničí až 99 % nebezpečných baktérií, je možné využiť aj na hodinky, slúchadlá, ale aj okuliare, diaľkové ovládače a ďalšie menšie predmety dennej potreby.

Prenosnú antibakteriálnu UV čističku značky ITFIT s funkciou bezdrôtového nabíjania uvádza na slovenský trh spoločnosť Samsung. Kompaktné a praktické zariadenie, ktoré bolo špeciálne vytvorené pre výrobky značky Samsung, pojme prakticky všetky typy mobilných telefónov, vrátane najväčšieho modelu Galaxy S20 Ultra 5G, ale je možné ho využiť aj pre hodinky, slúchadlá, okuliare, diaľkové ovládače a ďalšie menšie predmety dennej potreby. Jeho rozmery 228 x 133 x 49,5 mm a hmotnosť 369 g ho predurčujú aj pre využitie na cestách. Na Slovensku je od dnešného dňa v predaji v značkových predajniach Samsung a na e-shope www.samsung.sk v bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 54,90 €.

UV sterilizátor ITFIT dokáže v priebehu 10 minút zlikvidovať až 99 % všetkých nebezpečných baktérií a choroboplodných zárodkov vrátane Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa. Zariadenie stačí vložiť do prístroja, uzavrieť a zapnúť. Počas UV žiarenia svieti zelená dióda vedľa tlačidla pre zapínanie čističky. Po uplynutí potrebnej doby dióda zhasne. Čističku je možné aj počas výkonu použiť na bezdrôtové nabíjanie vďaka funkcii podporujúcej QI štandard bezdrôtového nabíjania (max. 10 W).

Praktický dizajn s duálnymi UV-C lampami umožňuje sterilizáciu ako horného, ​​tak spodného povrchu sterilizovaného zariadenia. Magnetický kryt zaisťuje tesné uzatvorenie a pocit bezpečia pri otváraní a zatváraní prístroja, gumové opláštenie zase jemné zaklapnutie. UV sterilizátor ITFIT bol testovaný tretími stranami a získal osvedčenie od niekoľkých nezávislých laboratórií.

Špecifikácie produktu

Farba

Biela

Kompatibilné modely

Až do veľkosti Galaxy S20 Ultra

Počet tlačidiel

1

Doba sterilizácie

10 min

LED On/Off Mode

Áno

Veľkosť

(šírka X výška  X hĺbka)

228x133x49,5 mm

Hmotnosť

369 g

Celkový príkon

10 W

 

Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať