Samsung The Premiere, nový laserový projektor s ultrakrátkou projekčnou vzdialenosťou

1

Spoločnosť Samsung Electronics dnes na virtuálnej konferencii Life Unstoppable predstavila nový laserový projektor s ultrakrátkou projekčnou vzdialenosťou a rozlíšením 4K, nazvaný The Premiere.

Projektor bude k dispozícii vo verziách s maximálnou uhlopriečkou 120 a 130 palcov (305 a 330 cm) s označením LSP9T a LSP7T,  v oboch prípadoch s laserovou technológiou a rozlíšením 4K. Premiere LSP9T je prvý projektor s podporou HDR10+ a technológiou trojitého lasera. Vďaka tomu dosahuje výborný kontrast s maximálnym jasom 2800 ANSI lumenov.

Do výbavy patrí platforma Samsung Smart TV, vďaka ktorej bude možné bez problémov streamovať video z väčšiny partnerských služieb. K dispozícii je aj pripojenie k mobilným zariadeniam pomocou technológie Tap View a mirroringu. Oba modely podporujú režim Filmmaker, ktorý nastaví parametre obrazu čo najvernejšie zámeru autorov.

Projektor sa svojim dizajnom s modernou látkovou povrchovou úpravou hodí do akejkoľvek miestnosti. Má veľmi krátku projekčnú vzdialenosť a možno ho tak postaviť takmer k stene, na ktorú premieta. Medzi ďalšie prednosti patrí jednoduché nastavenie a kvalitný zvuk o ktorý sa stará výkonný subwoofer, pričom je k dispozícii aj podpora priestorového zvuku Acoustic Beam. Menšie miestnosti tak ozvučí bez ďalšej zvukovej aparatúry.

Projektor The Premiere sa tak zaradí do portfólia lifestylových zariadení výrobcu kde nájdete aj rad televízorov The Serif, The Frame, The Sero a The Terrace.

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

1 komentár

. reakcia na: Samsung The Premiere, nový laserový projektor s ultrakrátkou projekčnou vzdialenosťou

2.9.2020 22:09
To slnko, co svieti pod obrazom musi byt riadne rusive.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať