Samsung Galaxy S21 príde údajne na trh už za 2 mesiace. Toto je zatiaľ známe

0

Podľa zdroja únikov Jona Prossera predstaví kórejský technologický gigant svoju ďalšiu vlajkovú loď už 14. januára budúceho roka. Bol by to najskorší termín, keď Samsung uvedie na trh svoju sériu smartfónov S, zvyčajne ich prezentoval vo februári či marci.

Správy naznačujú, že napriek tomu, že Apple priniesol štyri iPhony, Samsung zostane pri troch telefónoch – Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra. A vďaka tweetu analytika Rossa Younga máme predstavu aj o tom, v akých farebných vyhotoveniach sa budú nadchádzajúce zariadenia ponúkať (S21 - Gray, Pink, Violet, White; S21+ - Black, Silver; S21 Ultra – Black, Silver, Violet).

XIAOMI_112020

Minulý mesiac kórejské médiá informovali, že Samsung zvažuje nasledovať Apple odstránením nabíjačky a slúchadiel z balenia vlajkových modelov. No správa z kórejského časopisu TopDaily naznačuje, že spoločnosť by mohla svoje slúchadlá Galaxy Buds Beyond poskytovať v maloobchodnom balení. Doteraz Samsung dodával bezdrôtové slúchadlá zákazníkom, ktorí si predobjednali svoje telefóny.

Zdroj: thenextweb.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať