Image
14.8.2019 0 Comments

Samsung Galaxy Note10+ 5G sa v hodnotení DxOMark zameriavajúcom sa umiestil na prvom mieste

Oceňované špičkové fotoaparáty profesionálnej kvality, ktorými je Samsung Galaxy Note10+ 5G vybavený, umožňujú v spojení s najmodernejšími nástrojmi, užívateľom nahrávať, upravovať a zdieľať videá a fotografie v ohromujúcej kvalite.

Spoločnosť Samsung Electronics oznámila, že nový smartfón Galaxy Note10+ 5G získal v hodnotení DxOMark prvé miesto za kvalitu predného fotoaparátu aj zadných fotoaparátov a bol ohodnotený taktiež najvyšším skóre za kvalitu videa. Bodové hodnotenie DxOMark hodnotí fotoaparáty v smartfónoch z hľadiska kvality vytvorených fotografií a videí. Galaxy Note10+ 5G bol predstavený minulý týždeň na akcii Unpacked, ktorá sa uskutočnila v Barclays Center v Brooklyne v New Yorku spoločne s modelom Galaxy Note10+, ktorý ponúka obraz aj video rovnakej kvality.

Smartfóny Galaxy Note10 a Galaxy Note10+ dávajú užívateľom na dosah ruky najmodernejšie nástroje pre tvorbu úchvatných videí a fotografií a boli navrhnuté s ohľadom na tvorcov obsahu a užívateľov, ktorí fotoaparát používajú každý deň. Vďaka kombinácii pokročilých zobrazovacích technológií a softvéru posúva Galaxy Note10 tvorbu videí a fotografií na novú úroveň, a napomáha tomu, aby sociálne kanály užívateľov, ich príbehy a príspevky mali ešte väčší dopad.

Predný fotoaparát smartfónu Galaxy Note10+ 5G sa umiestil na prvom mieste v bodovom hodnotení DxOMark Selfie, kde získal 99 bodov, a na prvom mieste sa s celkovým mobilným skóre 113 bodov umiestnili aj zadné fotoaparáty smartfónu.

Smartfóny Samsung Galaxy Note10 a Note10+ umožňujú tvoriť video v profesionálnej kvalite bez použitia akéhokoľvek ďalšieho príslušenstva. Vďaka funkciám Live Focus a Zoom-In Mic, ktoré umožňujú zlepšiť kvalitu videozáznamu a zamerať sa na vybraný snímaný objekt, dokáže Note10 vytiahnuť do popredia obraz aj zvuk. Nová funkcia pre stabilizáciu obrazu dokáže stabilizovať obrazový záznam dokonca aj v časozbernom režime Hyperlapse.

Užívatelia Galaxy Note10 môžu vo svojich smartfónoch vytvorené záznamy taktiež priamo za pochodu upravovať bez toho, aby sa museli pripájať k počítaču. Vstavaný editor videa umožňuje robiť úpravy jednoducho priamo v smartfóne. Pomocou pera S Pen môžu užívatelia označiť presný okamih, kde chcú urobiť strih. Jedinečnú užívateľskú skúsenosť, ktorú fotoaparáty smartfónu Galaxy Note10 ponúkajú, dotvárajú doplnkové funkcie, ako je záznam obrazovky, AR Doodle, 3D skener či nočný režim na prednom fotoaparáte, vďaka ktorým získal prístroj tak vysoké hodnotenie DxOMark.

DxOMark je uznávaná priemyselná autorita, ktorá sa zameriava na meranie a hodnotenie kvality snímok vytvorených fotoaparátmi, objektívmi a smartfónmi. Na základe prísne vedeckých postupov a s využitím profesionálnych laboratórnych nástrojov realizuje testy DxOMark Selfie a DxOMark Mobile. Výsledné skóre zhŕňa hodnotenia technikov DxOMark, ktoré sa týkajú kvality fotografií a videa a poskytuje zákazníkom neutrálne a spoľahlivé údaje o výsledkoch testov a výkonnostných parametroch hodnotených fotoaparátov smartfónov. DxOMark stanovuje jednotlivé čiastkové skóre pre kvalitu fotografií a videa a následne z nich spracúva jedno celkové skóre.

Ďalšie informácie o testoch DxOMark Selfie a DxOMark Mobile získate na internetových stránkach www.dxomark.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: Jednoduché spôsoby, ako zabezpečiť údaje na „fleške“

23.08.2019 19:02

Přenosné USB disky jsou užitečné jak v běžném, tak i profesionálním životě.  Data, které na ně ukládáme jsou často cenná a důvěrná. V zájmu jejich bezpečnosti je vhodné používat média uvážlivě a řádně ...

Tlačové správy

V letnej sezóne 2019 volajú Slováci najviac z Rakúska, píšu správy z Česka a v dátach stále vedie Chorvátsko

23.08.2019 18:39

Roamingové štatistiky za jún a júl 2019 ukazujú odlišné správanie zákazníkov ako v minulej sezóne. Dovolenkové destinácie sa opäť prejavili, no medziročný posun vo využívaní služieb prináša nové postr ...

Tlačové správy

Samsung spúšťa predaj svojich najnovších vlajkových lodí Galaxy Note10+ a Note10

23.08.2019 10:34

Všetci fanúšikovia populárneho smartfónu s perom už nemusia na nič čakať. Od dnešného dňa, piatku 23. augusta, si totiž môžu kúpiť najnovšie vlajkové lode radu Galaxy Note – smartfóny Note10+ a Note10 ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

eFocus_2019

Najnovšie videá