SAMSUNG_082020 SAMSUNG_082020 SAMSUNG_082020 Advertisement

Samsung Galaxy Fold prešiel úpravami a už smeruje do predaja

Technológie
1

Samsung v úvode tohto roka oznámil, že na trh uvedie Galaxy Fold. Po prvotných problemoch s displejom Samsung venoval kopec času komplexnému posúdeniu dizajnu výrobku, urobil nevyhnutné vylepšenia a zrealizoval dôkladné testy ich overenia. Ide o nasledujúce vylepšenia dizajnu a konštrukcie:

  • Vrchná ochranná vrstva displeja Infinity Flex bola potiahnutá až za rámik, takže je zrejmé, že je neoddeliteľnou súčasťou konštrukcie displeja a nie je určená na odstránenie.
  • Galaxy Fold obsahuje ďalšie vylepšenia, ktoré lepšie chránia prístroj pred vonkajšími časticami a zároveň zachovávajú jeho osobité skladacie vyhotovenie:
  • Horná a spodná časť pántu bola spevnená novo pridanými ochrannými krytmi.
  • Pre zvýšenie ochrany displeja Infinity Flex boli pod displej pridané ďalšie kovové vrstvy.
  • ​Priestor medzi pántom a telom smartfónu Galaxy Fold sa zmenšil.

Samsung v súčasnej dobe realizuje testy finálneho produktu, aby na vybraných trhoch mohol Galaxy Fold spotrebiteľom ponúknuť od septembra. Ďalšie informácie o dostupnosti produktu budú
poskytnuté neskôr s blížiacim sa dátumom uvedenia na trh. K najdôležitejším funkciám je možné pristupovať cez vonkajší displej a držať pri tom smartfón pohodlne v jednej ruke, alebo je možné ho roztvoriť a používať viacero aplikácií naraz. So smartfónom Galaxy Fold si môžete teraz v priebehu videohovoru napríklad zároveň prezerať grafy a vyhľadávať ďalšie informácie.

Samsung Galaxy fold novinka smartfon

1 komentár

Samsung Fold reakcia na: Samsung Galaxy Fold prešiel úpravami a už smeruje do predaja

27.7.2019 09:07
cena to zabije...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať